Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 22:15:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Нашите коремчета и ...след раждането 2"  (Прочетена 74609 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 04, 2011, 21:59:43 »

За килограмите си говорите...
Аз забременях 49 кг , като отидох да раждам бях 64-65 кг (+15 кг). Като се прибрах бях 57 кг (-8 кг). Сега вече съм 52 кг . Надявам се до лятото да сваля още 2 килца . Повечето дрехи ми стават , само някои по впити дънки не ми побират дупарата  blush
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 04, 2011, 23:10:44 »

Аз преди да забременя бях около 53-54, влязох да раждам около 66, като се прибрах вкъщи бях вече 56. За още 3 дни станах 54  blush Никога не съм вярвала, че ще имам такъв късмет... но и недоспиването, а и кърменето си казваха своето, по едно време бях станала като живи мощи. Поне при мен кърменето действаше понижаващо на теглото.
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 13, 2011, 22:31:13 »

За КИЛОГРАМИ ЛИ ЩЕ ГОВОРИМ..ЗАБРЕМЕНЯХ  52, влезнах да раждам 82, свалих 8 и се прибрах като мечка...не си личеше почти, че съм родила...бях като в 7 месец, а в момента като 5 мой или 7 на някои по-фини мами, и натова отгоре пак тръгнах нагоре..., добре, че съм по-височка...
Кога мога да започна да спортувам, и ще се отрази ли това на кърмата ми?
иначе стриите ми се пявиха около 7-ми месец, като са ми доста дебели, но само по-бедрата и по дупето, но повече са ми от дясната страна, аз искарах 7 месеца на тази половина, нормално е да се спукам...иначе се мазах през цялото време с мас и спасих положението, защото с моята суха кожа и корема който имах... Сега се мажа с МУстела за стрии и като че ли има ефект...
Ще се снимам и ще кача снимки, жалко, че нямам такива от края на бременноста, но имам от 7-ми месец...
http://forum.svatbata.bg/index.php?action=gallery&g2_view=core.ItemAdmin&g2_subView=core.ItemAddConfirmation&g2_itemId=500132&g2_statusId=x657eafdf&g2_navId=x91cf9ffa
Утре ще кача и след раждането...
« Последна редакция: януари 13, 2011, 22:42:31 от m_eleva19 » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #108 -: януари 16, 2011, 00:14:53 »

m_eleva19, на мен двамата ми АГ винаги са ми казвали, че нищо не ми пречи да спортувам след раждането, стига да искам и да имам време. При мен проблема беше в таза, който не ми позволяваше много натоварване и плуването най-добре ми понасяше. Благодарение на echy,  ходих на мануална терапия за след раждане и вече нямам този проблем (О! Чудеса!) и като заменя хранене и има кой да ми храни детенце, ще започна да тичам на пътека в някоя зала. Танцуването ми действа изключително разтоварващо, особено за гърба след носене на малкото ми гюленце, така че поне си танцувай вкъщи  Wink 
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 16, 2011, 21:14:08 »

При мен явно товаа няма да стане скоро, защото със ставите съм като стара баба....цялата пукам и ме болят, това започна през бременноста, но сега е още по-зле...
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 17, 2011, 09:28:52 »

По принцип се счита, че спортуването подобрява лактацията.

КатиНка , по тези програми, по които аз тичах, трябваха 20-25 минути, (но аз го правех на открито, не в зала) така че не е нужно да заместваш хранене, за да тичаш Wink Аз бях два уикенда на танцов семинар, изкарвах по 4 часа без да храня, бабите не са давали от изцедената кърма даже. Като се разкарат ледовете, мисля да опитам като в рекламата на оня крем ли какво е там - да тичам с количката. То и без друго тези с помпащите гуми май за това са проектирани.
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 17, 2011, 13:57:26 »

BASTET какви са тези програми?! Аз съм фенка на тичането на открито, освен всичко друго си мисля че и доста успокояващо действа -чист въздух и т.н., но в момента съм в застой по разбираеми причини  blush Та ми стана интересно... give_rose
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 17, 2011, 17:29:25 »

Ами 20 минути ти е да влезнеш в кардио-незнам-си-какво, когато вече наистина тренираш. И ти трябват около 5 минути после. И това е. Играеш със скоростта и наклона на терена, не с времето.  girl_wink
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: януари 30, 2011, 18:26:13 »

Уф, откога се каня да се разпиша и тук и все не намирам време или пък забравям  blush blush blush
Накратко - 52 кг бях в трети месец, до края станаха 65 кг, а вкъщи се върнах 60 кг (само 5 кг свалих при раждането). Сега съм около 56-57 кг, но няма да бързам да ги връщам до 52 - до лятото има време, сега си хапвам, че и без друго не ми е много кърмата, да я задържа колкото се може по-дълго време  smile
Снимчицата, която пускам е от 4тия или 5тия ден след раждането, не помня вече  pardon pardon - тъкмо можете да видите измъчената ми, недоспала физиономийка  sarcastic sarcastic sarcastic


* IMG_2950.jpg (73.72 KB, 600x900 - видяно 191 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: януари 30, 2011, 19:26:56 »

Албенче,ти май от правилното място си свалила килограмите-то на коремчето не му личи през какво е минало  Oh my ...
Мисля,че няма да ти се наложи да спазваш режим,останалите кг ще се стопят от самосебе си.
Изглеждаш чудесно! give_rose
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 30, 2011, 21:15:13 »

Албенче, наистина изглеждаш страхотно. Човек, ако не знае, че си раждала няма да повярва, ако му го кажеш  Bravo. И моето шкембе беше такова след раждането, но още май си е такова, няма прибиране тази разтегната кожа.  Няма да мина без упражнения smile  beating.
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #116 -: януари 31, 2011, 13:22:36 »


 Oh my ...
Мога само да кажа: Дай Боже на всяка жена да изглежда така след раждането /особено няколко дни след раждането/. Пластичните хирурзи ще умрат от глад. blum
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 31, 2011, 14:18:57 »

Благодаря, момичета  give_rose give_rose
Но това явно е природа - аз нямам особена заслуга  blush blush
С коремните преси все още ме мързи да започвам и изчаквам да ми дойде по-активен период, върпеки че акушерката вече ми се кара защо не съм започнала  smile
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: януари 31, 2011, 14:56:16 »

Албенчик, на тая твойта акушерка можеш да и теглиш една от мене.Изглеждаш супер.Аз поне така виждам(при положение, че мойто корем преди да забременея беше по-голям от твоя настоящ).И то само 4-5 дни след големия ден.Разбира се най-важно е ти как се чувстваш, но за мен си супер. give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 31, 2011, 15:07:45 »

Бени,бях чела тук из темите,че натоварването на коремните мускули не е никак препоръчително скоро след раждането.За коремни преси се споменаваше едва около 4-6м след раждането.То си е въпрос на личен избор де,но можеш да потърсиш инфо по въпроса.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines