Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:20:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 195932 пъти)
 
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #390 -: април 15, 2010, 16:13:49 »

pipi_geor,взела си правилното решение,понеже стеснявяне с 2-3 размера направо ще развали ориг.конструкция и ушиване на роклята!Относно шиенето-моята рокля ще е шие моя много добра приятелка(и бивша колежка),така че няма проблем!Отгоре на това аз също се занимавам с дрехи и бих могла сама,но тя не ми позволява(такова било поверието,че булката не трябва сама да си е шие)Не се притеснявям за колко време ще ми е спретне,а просто знам колко трудна съм си е измислила и колко много работа ще има в нея! insane
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: април 15, 2010, 16:16:36 »

merylu направо я почвайте тогава, за да сте спокойни че има предостатъчно време всичко да се изпипа.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: април 15, 2010, 21:51:57 »

Момичета, днес след обикаляне по магазините за рокли си харесах една  yahoo Моделът е на Anjolique. Та в тази връзка преди малко влязох в техния сайт, за да си я гледкач  blush и ми хрумна да проверя в сайта им откъде може да се закупи тяхна рокля. И ... имаше само САЩ и Канада  Oh my ... Въобще други държави не видях да фигурирам. Някой знае ли нещо по - въпроса? В M.Tyler ми се видяха сериозни хората, ама знам ли ...
Другото, което искам да питам, е за как стои въпросът за корекциите там? Ако реша да си купувам оттам роклята, ще трябва да ми я доставят. Но понеже в момента съм на диета, възможно е до сватбата да отслабна още и съответно да се налагат корекции. Момичето там каза, че няма проблем. Ама аз все пак си се притеснявам като им платя цялата сума да не ме отсвирят  huhhuh.gif Затова моля, ако някой има опит с тях, да сподели. Също, ако може да каже, дали се заплаща допълнително корекцията и ако да - колко  give_rose
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: април 15, 2010, 21:57:06 »

Аз като че ли все повече клоня към рокля ушита от Принцес в Пловдив. Много моля, който си е шил там да ми каже дали е доволен и как са платовете.
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #394 -: април 15, 2010, 22:14:54 »

divanetatа,къде си я видяла тази рокля?
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: април 15, 2010, 22:30:53 »

В M.Tyler  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: април 15, 2010, 22:55:31 »

Моята рокля е от М.Тайлър Wink
На следващия ден, след като мерих, кумицата ми отиде и я капарира. Не я платих цялата! За корекции също ми беше твърде рано. Капарирахме я в края на декември, а сватбата е на 29 май. Споделих им, че март месец спираме и да се пазим и може да ми отеснее малко, ако забременея. Каза, че няма проблем - роклята може да се отпусне до 2 см от всяка страна. Склонни са на всякакви корекции - гърба да не е цип, а връзки, да има презрамки, каквито си поискаш и т.н.
Платих роклята миналия или по-миналия месец. Обаче не я взехме веднага от бутика. След като размислих, и след няколко съвета от съфорумки, от които разбрах, че масова практика навсякъде е капарирани рокли да се дават за проби, реших да помоля кумицата ми да я прибере у тях. Та сега съм спокойна поне за това. За корекции помолиха да им звънна няколко дни преди да отида в София, като уговорката ни е за края на април. Мисля да ходя на 30 април. След корекции ще я дадат на химическо и това е.
А роклите наистина са американски (или канадски, ще те излъжа, не помня вече...). И на мен казаха, че ако не си харесам, ще я поръчат от там.

Дано съм ти помогнала с нещичко good Я, покажи модела на роклята, която си харесала danceg

А, да, на мен ми казаха, че корекциите не се заплащат (то и така трябва да е).
« Последна редакция: април 15, 2010, 22:58:52 от velvet » Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #397 -: април 15, 2010, 22:56:25 »

 Ох,извинявай,явно вече спя ;)Значи ти се притесняваш да си поръчаш роклята сега от M.Tyler,защото не ти се иска след това да ти правят корекции ли?Имай предвид,че се чака с месеци и може да се окаже,че нямаш време.Ако не сваляш килцата драстично,предполагам,че една малка корекциика няма да е проблем!Аз сега им разгледах сайта(на Anjolique)и много ми харесаха роклите!Страхотни са!А коя е твойта,ако не е тайна blush
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: април 15, 2010, 23:08:24 »

Аз май нещо не съм обяснила правилно, защото притеснението ми е дали наистина те работят с Anjolique или само така казват blush Защото както казах по - рано в сайта на Anjolique са посочени само магазини за САЩ и Канада и никъде не е посочено, че работят с бутик в България  crazy
А за модела ... тези дни ще пусна снимка на роклята барабар с мен  blum
Velvet, наистина дават капарираните рокли за проба. Тази, която си харесах, беше капарирана. Тъй като ми беше доста тясна в бюста наличната, ако реша това да е роклята, ще трябва да се поръча  Wink
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 15, 2010, 23:10:32 »

Ох, забравих да питам - някой знае ли къде се намира бутик Shu Shi? Аз май съм решила да обиколя всички възможни магазини за сватбени рокли в София  Xixixi insane
Активен
pipi_geor
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #400 -: април 16, 2010, 00:38:04 »

divanetata бъди спокойна роклите наистина са на Anjolique. Правят поръчка с всичко което сте уточнили и няма проблеми. Моята е на Casablanca bridal и като дойде може да се наложи да я коригираме съвсем малко. Съмнявам се да работят с толкова скъпи рокли и да не правят корекциите както трябва. А по повод килограмите аз се постарах да сваля толкова килограми че да съм горе долу в тези в които ще бъда на сватбата и успях с една чудна диета, която трае само 7 дни. Shu Shi -бул. “Витоша” 63, ет.1, ап.1- срещу детския Benetton Тел.: 981 77 66 Мобилен: 0885 144 511
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: април 16, 2010, 06:56:49 »

Divanetata, не лъжат за роклите си. Наистина са от там. Дори като напишеш M.Tyler в Гугъл, веднагически те препраща към страницата на български good Специално за това не се тревожи.
Все пак нали се сещаш, че ако не се разпрострат и извън САЩ и Канада, бизнесът им няма да е толкова доходоносен.

Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 16, 2010, 07:15:47 »

И аз така предполагах, ама реших да питам, за да ми е чиста съвестта, ако реша да дам толкова парички  blum
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 16, 2010, 07:46:07 »

Ей, тъй и не я показа тази рокля tease
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: април 16, 2010, 08:04:00 »

Ще я покажа, но след няколко дни, защото искам да я сложа в галерията само за няколко часа и после да я махна, за да не я види милото  blum А днес това няма как да стане, защото, ако я сложа, ще мога да я махна чак довечера, а той сигурно ще се прибере преди мен и може да надникне. В събота и неделя също няма да стане, защото си е вкъщи. Затова в понеделник  Wink
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines