Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 20:56:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 190335 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #405 -: април 16, 2010, 08:55:46 »

divanetata, чудесно е, че си си намерила роклята  Bravo Ама ще измъчиш любопитството на всички  Wink Сега 3 дни ще дебнем да я видим  Wink Но съм сигурна, че ще си струва  чакането smile


Извинявам се, че от този така хубав повод за усмивки, ще прехвърля темата към неприятен  sad
Пак се замислих за даването на капарирани рокли да се пробват от други клиентки. Не знам защо стоки на подобни цени се поставят наравно в графата на средностатистическа конфекция. Иначе са хитри- запишете си час, за да ви отделим максимално внимание. А какво ще стане, ако някога дойде някое момиче, капарирало вече рокля, без предупреждение. Да речем, че по някаква причина и се наложи. И види как друго момиче пробва роклята и  shok (за която е дала 1500-2000 лв). Или ако се даде капаро, друга бъдеща булка пробва и реши веднага да вземе роклята. Какво ще и кажат? Ще се измъкнат с довода, че това са само sample? Или в прав текст ще и заявят, че е пробвала капарирана вече?
От друга страна ми е ясно, че вероятно са имали случаи някоя капарирана рокля да бъде отказана от клиентката впоследствие. Един вид се презастраховат.
Изобщо явно трябва да се приеме, че даването на рокли от известни марки в България на по-ниски цени отколкото в други страни, си има своята цена  sad
« Последна редакция: април 16, 2010, 09:51:07 от michelle » Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #406 -: април 16, 2010, 14:01:12 »

На 2 места ми дадоха да пробвам капарирана рокля, тъй като бях набелязала модели. Уточниха, че ако реша да е този модел роклята, трябва да се поръча, тъй като тази е капарирана. И въпреки това съм съгласна michelle, не е много приятно да знаеш, че роклята, която си оставил на съхранение може да се мери през това време от още доста момичета...
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: април 16, 2010, 14:46:27 »

Аз съм от тези, дето бяха капарирали и оставили на съхранение. Роклята ми е доста скъпа, дори повече, отколкото бях планувала да дам. Повече от психологическата ми граница. Но се влюбих в нея и нея избрах.
Оставих я там, без дори да заподозра какво може да се случи, но след като почетох тук за капарирани рокли давани за проби, много се вкиснах...И ми я прибраха под предлог, че ми трябва, за да си избера подходящо було.
Не е приятно, въпреки уверенията, че минават химическо чистене. Ами ако ми бяха прецакали скъпата дантела?! К'во правим тогава?! angry Даже помолих кумицата хууубаво да ми я огледа цялата и поне тя не е забелязала нищо нередно.

Не е приятно и не е редно. Жалко, че така са побългарили и търговията с булчински рокли NO
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: април 16, 2010, 19:08:45 »

Относно даването на капарирани рокли вчера в M.Tyler след като разгледах всички налични рокли и избрах кои ще пробвам, жената директно ми каза, ако искам да погледна и запазените. Имам предвид, че не скри, че са капарирани. Може би го направи, защото това, което й описах, че искам като силует, най - точно се материализираше в точно тази рокля  crazy Но побърза да уточни, че ако си харесам такава като капарираната, трябва да се поръча и да чакам 2-3 месеца, защото все пак не може да продаде запазена вече рокля  Wink
Иначе днес ходих в Shu Shi и ми направи впечатление, че там капарирани рокли не се дават за проба. Стоят на отделно място в калъфи и ако си харесаш такъв модел в каталога, а нямат друга бройка, ти казват, че е капарирана  Wink
В темата за сватбените салони ще споделя още впечатления за тези, които посетих днес  blum
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #409 -: април 17, 2010, 00:31:12 »

Изкушавам се да сложа тези модели на рокли за момичетата, които предпочитат по-пищните и не така изчистени варианти  Wink Може на някого да се харесат  smile
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #410 -: април 17, 2010, 13:10:18 »

michelle роклите са уникални,сега ги разгледах,но са малко скъпички,иначе бих си взела някоя от тях sad
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #411 -: април 17, 2010, 22:27:11 »

ina0208, сложих снимките само, ако някой си ги хареса, за да си ушие такава  smile Макар да не знам дали въобще е възможно. За съжаление не мисля, че се предлагат някъде в България  sad А дали могат да се поръчат от Русия не знам. Относно цените-права си, не са никак евтини. Ако вземем цените на този сайт-  http://www.elza.ru/w-oksana-muha.htm , втората би трябвало да е в български лева към 1660. Отделно доставката...
Но нищо не пречи да се взаимстват моделите  Wink
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: април 17, 2010, 22:33:57 »

Момичета, имам въпросче - някой може ли да сподели информация за Valentin`s bridal house? Днес ходих до там и останах с много хубави впечатления. Дори си харесах две рокли оттам и сега се колебая между тях и роклята, която си харесах в M.Tyler. Но тъй като не се сещам до този момент да съм срещала мнения за техни рокли и въобще дали са коректни, много ще се радвам на информация в тази връзка  give_rose
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: април 18, 2010, 05:09:21 »

Изкушавам се да сложа тези модели на рокли за момичетата, които предпочитат по-пищните и не така изчистени варианти  Wink Може на някого да се харесат  smile


Аз харесвам такива рокли smile, мерси, мислих си, че ще съм с тясна по мен рокля, но след като видях израелците какво правят се насочвам към тях...само дето до там не ми се ходи..., но ако се налага...едната ми рокля ще е просто огромна надолу, но изчистена ....защото бюстието ще компенсира...а другата няма да кажа каква, че патето ми може да види smile

Благодаря ти, michelle!
Активен
veroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: април 18, 2010, 09:13:10 »

много са красиви роклите бих облякла такава но ако бях по слабичка.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #415 -: април 18, 2010, 18:26:02 »

divanetata - аз избрах и капарирах роклята си от там! И то след дълго и мъчително умуване дали да е тя или друга, която бях харесала първо в М. Тайлър. Беше ми трудно да се разделя най-вече с мисълта, че няма да съм с тази от М. Тайлър тъй като няколко седмици тя ми беше фаворит и се бях насторила, че по-страхотна няма да намера, но мисля, че направих правилния избор. До сега нямам оплаквания от бутика, с мен се държаха много приятно всеки път, ходила съм поне 4 пъти  blush Но все пак не съм минала през целия етап, мога да ги оценя реално след като взема роклята в крайния и вид.
« Последна редакция: април 18, 2010, 18:28:07 от conflate » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 18, 2010, 19:58:16 »

Conflate, благодаря ти много за инфото  give_rose И аз се колебая между рокля от M.Tyler и рокля от Valentin`s bridal house. До няколко дни ще трябва да взема решение  Wink
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #417 -: април 18, 2010, 22:50:10 »

Имай предвид, че ако първо ти е харесала тази в М. Тайлър (реално си в моята ситуация) го има фактора, че емоционално първата те е грабнала - първата любов не се забравя  Xixixi 
За да си помогна аз заведох на демонстрация съветниците (и такива които бяха виждали тази в М. Тайлър и други, които не бяха) и с маалки изключения единодушно сметнаха, че тази на Аnnais (Valentin's) им харесва повече + по-удобна е и засега (ако не взема да се стопя от стрес) няма нужда от корекции, лепва ми просто + цената и е по-добра, така че се събраха много фактори. Аз си дадох още седмица размисъл, просто защото вече бях предначертала нещата с другата, така че гледай да не се самонавиваш много-много като мен  blush
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: април 18, 2010, 23:16:10 »

Ами с мен беше една и съща приятелка като пробвах и двете рокли. Още не е изразила ясно мнение. Пратих снимки на родителите ми, като майка ми хареса роклята от M.Tyler, а баща ми хареса една друга рокля от Valentin`s. Иначе относно цената разликата между двете е 50 лв., така че ...
Активен
pipi_geor
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #419 -: април 18, 2010, 23:54:28 »

conflate  сигурна съм че си направила правилния избор good. Сега остава само снимки да ни покажеш
 
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines