Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 10:20:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 196943 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: април 03, 2010, 21:19:24 »

himka

доколкото ми е известно рокли от типа, който си си харесала се предлагат от представители на My lady и в БГ, не е нужно да ходиш до Гърция. Пробвай в бутика на Bridal fashion на ул. Оборище в София. Успех! good
Да, знам, че в София ги има, миличка smile ...но според мен там роклите са с надценка, което не е нужно...защото аз живея на 2 часа някъде от Гърция и мога направо там да ида, като се върна от Америка. Мисля, че само бюстиетата са им около 4000 евро, не знам точно цените, затова по-добре оттам да го купя...,а за да разгледаш роклите от My lady се изисква регистрация и 24 часа докато те потвърдят, но си заслужава чакането, страхотни са.Благодаря иначе за информацията. Все пак ако някой ее виждал такива дантелени бюстиета в някои от салоните в БГ нека ми сподели, ще се радвам много.

Целувки


* [email protected] (41.13 KB, 580x783 - видяно 793 пъти.)
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #316 -: април 03, 2010, 21:32:52 »

himka,разгледаи в Холидей! *THUMBS*Аз миналата година март си търсех роклята и там има вариант!-модел "Далия"
http://www.holidaysona.com/
А да знаеш че в Холидей работят много добре!оята рокля не е от там,но моя приятелка си ши там и остана предоволна!Ако не намериш готова там ще ти я ушият!
Късмет ти желая!А модела е много нежен наистина! good
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #317 -: април 03, 2010, 21:37:04 »

Във Варна видях дантелено бюстие в магазин за булчински рокли до Ритуална зала, където продаваха рокли на модна къща "Аз и ти" - Смолян.Но тъй като не беше фирмен магазин, не знам дали беше точно тяхна .. май не помогнах много  blush
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: април 03, 2010, 23:23:17 »

Благодаря ви много момичета-кокичета...ще чакам още предложения, искам да знам, че съм минала през всички, които правят такива бюстиета, че да не ме е яд после smile
Иначе искам да ви покажа надолу роклята каква ще ми е, ама патето може да я види...


Bishkotski и аз мисля, че съм гледала една варненска фирма в която имаше няколко колекции на АЗ и Ти, Моника (ако не се лъжа) и Десислава...мисля, че Десислава прави такива бюстиета...мерси все пак

Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: април 04, 2010, 21:03:33 »


himka My Lady не са гръцки,а израелски и цените в Гърция със сигурност няма да са по- ниски иначе тука бюстиетата започват от 5 000лв някъде
« Последна редакция: април 04, 2010, 21:17:12 от slaveia87 » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: април 04, 2010, 22:12:37 »

himka My Lady не са гръцки,а израелски и цените в Гърция със сигурност няма да са по- ниски иначе тука бюстиетата започват от 5 000лв някъде

Да, но Гърция ми е по-близо до Израел, а и не ми се ходи в тази държава много.smile Аз отправих запитване нкъм две други израелски фирми и ще видим какво ще ми кажат. Много красиви рокли правят тези хора. Явно това са за хора, който не са евреи, защото истинските еврейки се покриват целите.....Гледах, че Романтика на София Борисова има подобни бюстиета и сега чакам да ми кажат цените. Ако някой знае, бил е там или си е купил от там рокля, нека сподели.

Благодаря ви на всички. Тук не мога да намеря за сега такива рокли по американските сайтове...но когато обиколя магазините ще видим..

Честит Великден!
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: април 04, 2010, 22:23:56 »

Да, но Гърция ми е по-близо до Израел, а и не ми се ходи в тази държава много.smile Аз отправих запитване нкъм две други израелски фирми и ще видим какво ще ми кажат. Много красиви рокли правят тези хора. Явно това са за хора, който не са евреи, защото истинските еврейки се покриват целите.....Гледах, че Романтика на София Борисова има подобни бюстиета и сега чакам да ми кажат цените. Ако някой знае, бил е там или си е купил от там рокля, нека сподели.

Благодаря ви на всички. Тук не мога да намеря за сега такива рокли по американските сайтове...но когато обиколя магазините ще видим..

Честит Великден!
ами обикновинно тизи фирми работят с фиксирани цени за даден регион и това мн не бърка цената ... ако харесваш такива рокли може би тези ще ти допаднат http://www.abedmahfouz.com/
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: април 04, 2010, 22:37:56 »

http://www.zuhairmurad.com/
Активен
damira
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #323 -: април 05, 2010, 01:14:16 »

Himka, цените на бюстиетата на Мy Lady в България започват от 2000 лева нагоре. По 2000 лева са с много малко Сваровски, но имат и с повече. За Bridal Fashion говоря. Аз също си бях харесала при тях такъв корсет с пола, но после се спрях на рокля от другата им марка (вече бях споделила в предишните постове). Наистина са уникални и личи, че са много пипнати. Обади се и питай. В Гърция ги дават под наем по 1000-1500 Евро, но само на гъркини. И там се обаждах да питам.Мога да ти дам телефона им ако искаш, но на лични. Успех!
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: април 05, 2010, 01:14:53 »

Да, като се замисля, има логика, цените да се еднакви ...благодаря за линковете, красиви са роклите, но аз мисля бюстието да ми е тип My Lady ,а надолу полата да е изчистена...мерси за бързия отговор slaveia78
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #325 -: април 05, 2010, 11:27:37 »

himka, в Mon Amour има рокли с дантелени бюстиета. Е, не става дума за My Lady, но все пак са подобни  smile

В колекцията от 2005 година на Гергана Симеонова има няколко рокли с подобни бюстиета :
http://www.gsimeonova.com/
« Последна редакция: април 05, 2010, 11:53:50 от michelle » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: април 06, 2010, 01:48:00 »

Благодаря Michelle, аз сайта съм го запаметила в my favorites преди месец сигурно, издирвам като луда такъв тип бюстиета. Наистина не са като My Lady...но все пак се радвам, че и БГ дизайнери имат такива.

Damira 2000лв ми изглежда поносима цена za My Lady...за наем не искам....не си заслужава да даваш толкова пари за наем smile ...ще им се обадя...но с часовата разлика малко трудно, вероятно ще им пиша...въпроса е, че аз не държа на Сваровски...аз искам просто да е красиво дантелено бюстие, което се чие на ръка, като тези дето съм постнала, за камъните не ме е грижа толкова...а надолу полата искам да е от друг Израелски дизайнер....дано мога да я ушия полата или купя отделно някъде,защото е малко особена...пък в Израел я има само в бяло....благодаря ви момичета...много сте бързи, знаех, че мога да разчитам на вас


Целувки
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #327 -: април 06, 2010, 10:25:58 »

Здравейте, момичета  smile Дано поста ми не се приеме като реклама. Днес разглеждайки сайта на Сватбен център- София попаднах на техните рокли outlet. Има много и разнообразни модели на цени от 90 до 120 лв максимум. Знам, че има бъдещи булки с по-скромни финансови възможности и се надявам тази информация да им е от полза  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: април 06, 2010, 10:46:01 »

Мишел, наистина има много хубави рокли, страхотни, браво на теб.
 а  знаеш ли дали има само останали налични номера или можеш и да си поръчаш?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #329 -: април 06, 2010, 10:51:24 »

Много си мила, roumyana  give_rose За тези цени по-голямата част от роклите наистина са хубави. За съжаление нямам представа дали става дума за налични номера или може с поръчка. Но там предлагат и корекции на налични единични бройки рокли, които предполагам няма да оскъпят много роклята. А може и да не се плащат корекциите. Сега видях, че имат и outlet официални рокли, което е добре за шаферки, куми, майки на младоженците  smile При тях пишеше, че цените са за показаните модели, което ме навежда на мисълта, че може и с поръчка.
« Последна редакция: април 06, 2010, 10:59:55 от michelle » Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines