Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 15:23:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 197531 пъти)
 
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 06, 2010, 21:15:33 »

Момичета, моля ви за съвет: мислите ли, че си заслужава да си поръчам рокля по каталог на някой от чуждестранните производители, без предварителна проба?

Проблемът ми е, че почти всички модели, които съм си харесала не бяха налични в местните бутици, които са официални представители на съответните фирми и сега се чудя дали да не си поръчам по каталог. От една страна знам точно какъв модел искам и знам, че ми отива, защото съм мерила подобни. От друга страна роклята не е само въпрос на кройка, а и на съчетание от цвят, материя, дантела, камъни (ако има такива). На каталог всички изглеждат много красиви, но на живо много малко от роклите ми харесват. А и цената на тези рокли си е shok Хич не е фактор за пренебрегване - ако си поръчам и после не ми хареса как изглежда сигурно ще умра от яд...И не знам дали ще мога след това да я върна.

Моля споделете, ако имате опит с такива поръчки!  give_rose
ilianka83, аз си поръчах моята рокля по каталог.Дори нямаше такъв модел да пробвам,т.е аз нищо не пробвах.Просто си знам че искам точно тази рокля и никоя друга и съм сигурна,че ще изглежда невероятна и на живо.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #181 -: март 07, 2010, 00:40:48 »

Сега като чета за даването на вече капарирани рокли да се пробват, ме хвана голямо притеснение  cray
Моята е точно такава и нямаше никаква възможност да се поръча друга. А определено и не искам друг тип или модел рокля, а само тази. Но като си представя на какво ще стане рокля от такава материя след 6 месеца пробване, просто ми призлява...  cray Сигурно е глупаво от моя страна  sad Вие какво бихте направили?
Активен
ilianka83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 07, 2010, 00:54:04 »

Сега като чета за даването на вече капарирани рокли да се пробват, ме хвана голямо притеснение  cray
Моята е точно такава и нямаше никаква възможност да се поръча друга. А определено и не искам друг тип или модел рокля, а само тази. Но като си представя на какво ще стане рокля от такава материя след 6 месеца пробване, просто ми призлява...  cray Сигурно е глупаво от моя страна  sad Вие какво бихте направили?

Миличка, не се притеснявай чак толкова! Все пак ти си избрала единствената рокля за теб и това е най-важното.. А пък аз изобщо не мога да преценя и да се реша.. sad

Съветът ми е просто да отидеш и да си я вземеш възможно най-бързо от бутика. При взимането я премери пак и много добре я огледай отвсякъде. Ако нямаш къде да я оставиш у вас, помоли роднини или близки приятелки да я "подслонят" до сватбата.

А и не на последно място зависи откъде си поръчала роклята си, предполагам не всички бутици имат тази порочна практика..
Активен
damira
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #183 -: март 07, 2010, 16:29:33 »

Момичета, да ви се похваля.. Вчера бях на проба при дизайнерката на Брайдал фешън. Много съм доволна! Страшно мила жена и голям професионалист.Поне мога да успокоя булките, че в ателието, не в магазина са всички капарирани и платени рокли. Имат 2 големи гардероба пълни с рокли и всяка рокля е прибрана в бял плътен чувал на който има етикет с с име и тел. на булката. Поне и в магазина така ми обясниха, че всяка капарирана рокля се кара в ателието, защото и без това постоянно получават рокли и нямат място.Скоро ще пусна снимки на роклята ми, но за малко, защото да не я види някой, който не трябва.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 07, 2010, 16:58:41 »

Michelle, изпуснала съм от къде взе твоята рокля?
Моята също е остана в M. Tyler. Но съм сигурна, че няма да я дават вече на друг да я пробва. Много си зависи от реномето на бутика, пак го казвам. Ти как го почувства като отиде? Аз например съм много спокойна (да не чува дявола) относно практиката там. Роклята сложиха в голям розов калъф от плат, имаше етикетче с името ми и датата на сватбата. Така че не се ошашквай толкова good
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 07, 2010, 17:14:53 »

Velvet, не искам да те притеснявам мила, но аз самата съм мерила поне три капарирани рокли в M. Tyler, едната от които цялата в карфички, заради взети размери за преправяне sad. И знам със сигурност, че бяха капарирани, защото ми казаха, че ако се спра на някоя от тях трябва да чакам за доставка, понеже тези вече са продадени (аз харесах едната от тях). Може би го правят с добри намерения към бъдещите клиенти, но все пак е неприятно. Искрено се надявам да са променили начина си на работа в това отношение.
Активен
ilianka83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 07, 2010, 17:50:35 »

Момичета, много се чудя дали да си поръчам рокля от т. нар модел "русалка". Адски много ми харесва, но не знам дали изобщо може да се танцува в това чудо. А аз обожавам да танцувам и колкото и красива да се чувствам в роклята си, ако трябва цяла вече да си седя на столчето ще ми се помрачи настроението..

Вие какво мислите? Има ли някоя булка, която е била с такъв модел рокля на сватбата си да сподели впечатления?

Благодаря!!  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 07, 2010, 17:57:58 »

Ognena, не ме притесняваш smile Аз ходих преди месец да си доплатя роклята (тоест вече бяха минали около два, откакто съм я капарирала) и ми я извадиха от калъф, за да си я видя пак. Без да съм искала това. Това с карфиците ме учудва, честно казано. Не знам.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #188 -: март 07, 2010, 18:31:08 »

velvet, в една друга тема споменах от къде е роклята  Wink Тук не посмях, понеже на повечето момичета роклите им са все много хубави марки. Е, моята също, но не така широко известна  blush Притеснявах се от коментарите. Иначе моето впечатление от магазина, от който е купена, е прекрасно (вече писах  Wink ). Пред очите ми я сложиха в калъф и прибраха в гардероб. Но както чета тук как в толкова реномирани бутици се дават да се пробват вече капарирани рокли, много се притеснявам  cray Нямаше да се тревожа толкова, ако материята позволяваше лесно почистване. Ала тази рокля е цялата от коприна и шифон- едни такива много нежни и феерични воали. Всяко петънце  би проличало. Пък и вече имам горчив опит по други поводи с адски мили хора, които се показват също толкова безочливи в друг момент. От къде да знам какво ще стане на пробите след 4 месеца? Ох, извинявам се, но определено много ме е хванала параноята, което е глупаво  insane
Освен да си стискаме палци да имаме хубави и несъсипани рокли  Wink
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 07, 2010, 22:48:16 »

Много съм доволна!Най-накрая си купих дантела за роклята danceg.Слагам снимки на дантелата.На роклята ще сложа снимките за малко,да не я види милото(Въпреки че се съмнявам)Общо взето,камъчетата на бюстието ще се махнат(и без това едва се държат,така са зашити) и на тяхно място ще се зашие дантелата.По долната част на роклята ще има мааааааалки промени pardon
На снимката не си личи но дантелата е с мънички камъчета-перлички.И е хиляда пъти по-красива на живо blum
« Последна редакция: март 09, 2010, 20:15:31 от gucci » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #190 -: март 08, 2010, 09:02:34 »

eva_87, ще бъдеш една много сладка, нежна и миловидна булка  smile Роклята и сега е ефектна, а след промяната и сигурно още повече  smile А дантелата е чудесна  smile
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #191 -: март 08, 2010, 09:42:02 »

eva_87-прекрасна си, фина и нежна:)
Момичета, според мен, дали роклята е бутикова, скъпа или реномирана марка, не е от никакво значение. Емоцията и блясъкът в очите не могат да се купят, затова всяка рокля и булка са уникални, независимо от стойността или марката на роклята good
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #192 -: март 08, 2010, 10:21:12 »

Eva дантелата е страхотна! Сигурна съм че след промените роклята ще се превърне в сбъдната мечта! И така е хубава, но с дантелата ще прилича повече на теб give_rose Ще споделиш ли откъде взе дантелата и на каква цена?
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #193 -: март 08, 2010, 10:33:46 »

Ева, роклята ти приляга перфектно и с дантела ще стане още по-красива и изискана! Браво за избора!

Мишел, напълно те разбирам, и аз като почна да се притеснявам за нещо такова...  Затова щом усещането ти за бутика е добро, положи усилия да се успокоиш и да мислиш положително! Все пак това е твоята мечтана рокля и не си струва да си тровиш ежедневието като се притесняваш евентуално да не се изцапа!
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #194 -: март 08, 2010, 11:39:12 »

Ева роклята ти стои идеално  Bravo ще си много красива и нежна булка  good
Момичета, според мен, дали роклята е бутикова, скъпа или реномирана марка, не е от никакво значение. Емоцията и блясъкът в очите не могат да се купят, затова всяка рокля и булка са уникални, независимо от стойността или марката на роклята good
Напълно съм съгласна biersdorf не цената или марката определят красотата на роклята и от там на булката, важното е вие да чувствате красиви в точно избраната рокля  give_rose
Аз вчера имах възможнот да отида до един магазин за рокли, не мерих, но поне си изясни какво горе долу искам  banana- а именно къса рокля отгоре цялата с дантела, с тънички презрамки, горе долу нещо такова като на снимката - само трябва да го открия  focus


* productimg1262182466578.jpg (17.45 KB, 340x450 - видяно 254 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines