Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 04:57:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 187032 пъти)
 
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: април 19, 2010, 12:54:22 »

Нека се включа и аз-струва ми се,че първата рокля ти стои най-добре и най-много ти отива  girl_wink
Все пак кажи на коя си се спряла.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: април 19, 2010, 12:56:22 »

Да си кажа и аз – първата според мен е най-добрата и ако е твоят номер, би изглеждала страхотно в нея. На мен и тези ръкавчета страшно много ми харесват.
Втората по мое мнение не е твоята рокля, някак си за мен поне по снимката не ти пасва.
Третата е хубава, но ефектът не е същият както при първата.
Последната за мен е много сладка, а и на теб ти стои хубаво.
Така че аз гласувам за 1 и 4, независимо, че са много различни.
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: април 19, 2010, 13:13:25 »

хайде и аз (барабар петко с мъжете) да си кажа мнението:
на мен най- много ми харесваш в последните 2 рокли. Тази с панделката е много красива (богата) рокля, а последната пък е по изчистена и също ти стои прекрасно...май ще е труден избора  give_rose
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #438 -: април 19, 2010, 13:49:28 »

divanetata  give_rose Определено най - много ми харесваш с първата рокля. Модела е супер и ти стои много добре  Bravo Нямам търпение да кажеш на коя точно си се спряла  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: април 19, 2010, 14:02:35 »

Мога ли и аз да пропусна да дам мнение blush :

Първата рокля - стои ти добре, изглежда шик и е много стилна. Харесва ми плата, който хем те подчертава, където трябва, хем пък не е твърде впита. Освен това тази сякаш най-добре ти оформя талията.

Рокля № 2572 -  nea Както Руми е писала - малко прилича на нощница и е твърде очертаваща. Не че тялото ти не е хубаво, просто тази рокля определено е за много слаба (да не кажа кльощава) жена, поне според мен.

Рокля 2577 мерих и аз в М. Тайлър Wink Това, което ме спря е че някак си в бюстието изглежда странно, не прилепва добре (гледам че и при теб е нещо такова сякаш, поне на снимката). Освен това не подчертава талията, ами сякаш съвсем "стопява" извивките ханш-талия. Прави те "равна", ако ме разбираш.

Аз съм ЗА първата рокля, но без ръкавчетата, пък след като се махат, не виждам проблем. Просто излишно те разширяват нагоре, акцентират върху раменете ти, което не е за предпочитане, особено при жените.

Дано не съм била твърде директна. Но поне съм искрена. Все пак женското ти чувство ще ти каже най-добре good Не гледай снимките известно време, после ги отвори и на тази, на която най-много се харесаш и в която си се чувствала най-комфортно, на нея се спри smile Стискам палци и да кажеш коя си избрала blum
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: април 19, 2010, 14:13:07 »

Хайде и аз. biggrin
Втората рокля е прекалено обикновено и не ме грабна, а четвъртата ми е прекалено права(не подчертава добре извивките).
Третата е много хубава и нежна, но някак си ми се струва, че сплесква бюста, а при теб (поне според мен) определено трябва да се подчертае.
Първата ми харесва много, но ако се изключат ръкавите.Някак си не ми се връзват с нея.Иначе дава един прекрасен силует и ако е твоя номер ще си просто прекрасна с нея.Това е моето предпочитание. smile
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: април 19, 2010, 14:21:00 »

Аз се влюбих в първата, а и ти стои страхотно girl_in_love
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: април 19, 2010, 15:32:46 »

И аз съм за първата рокля  good, но по важното е  ти да решиш коя. Аз не съм мерила много рокли  smile защото доста бълзо намерих моята . успех  good Good luck Good luck
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: април 19, 2010, 15:37:33 »

кате, аз ли нещо изпуснах, но ми стана много любопитно за твоята рокля, дай някоя снимка или поне инфо, моля тееее
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #444 -: април 19, 2010, 15:48:02 »

И на мен най-много ми хареса първата рокля, и ако може да е без ръкави, ще е още по-добре. give_rose
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: април 19, 2010, 16:01:23 »

Имам един малък въпрос, как варират локите в Conflate и Valentin`s bridal house като цена. Не живея в Бг и ми е трудно да се ориентирам какви са цените по бутиците.
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #446 -: април 19, 2010, 16:34:42 »

divanetata,  хайде и аз да си кажа мнението - определено първата и третата рокля според мен ти стоят най-добре  give_rose Наистина може би, първата ти стои по добре,но без тези ръкави  smile Така или иначе, решението е твое, и която и рокля да избереш, ще бъдеш страхотна  give_rose
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: април 19, 2010, 16:40:08 »

Момичета, много благодаря на всички ви за мненията  give_rose
Velvet, аз харесвам директните хора, така че всичко е ок  Wink А относно третата рокля, тя не е от M.Tyler, а от Valentin`s. Подобни модели обаче видях в повечето бутици.
Anelcka, едната рокля, която харесах във Valentin`s струва 1450 лв., а другата - 1600 лв.
Моят фаворит беше и като че ли си остава първата рокля. Моделът е на Anjolique bridal. Харесва ми първо, защото обичам такива силуети, и второ, защото някак си може би от плата успява да "коригира" някои недостатъци на фигурата ми в талията (поне аз така си мисля де  blush). От всички рокли, които пробвах (а те бяха многоооооооооо), с нея най - много се почувствах като булка   weddingday Може това да се дължи на факта, че беше една от първите, които пробвах, но наистина с никоя друга не се почувствах така. Тази рокля най - много се доближава до това, което си представях в началото - силует тип "русалка" (тук обаче не в същинския смисъл, защото разширяването започва над коляното), изчистена от дантели, камъчета и разни подобни неща. Единствено платът не е това, което исках - сатен, но все пак си давам сметка, че нямам перфектна фигура, а сатенът подчертава несъвършенствата, докато тафтата доста прибира. Иначе недостатък при нея е това, че е доста тежка, но ще издържа някак си един ден  blum Ръкавчетата мисля да ги сложа само в църквата, защото доколкото знам там не е за предпочитане човек да влиза разголен  Wink За гражданския ритуал мисля да съм без тях, а за ресторанта ще сложа допълнителните презрамки, за да ми е по - комфортно като танцувам  danceg
Третата рокля с коланчето, както казах по - рано, първоначално не ме грабна особено, но после на снимката установих, че стои добре. Възможно е разбира се и снимката да лъже (защото например с първата рокля като се видях пред огледалото ми изглеждаше, че ми стои по - добре, отколкото после като гледах снимките). С тази дантела обаче някак си се отдалечава от моя идеал  pardon
Реших да си дам време и утре да помисля още малко и в сряда отивам да капарирам тази рокля, която избера  yahoo
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #448 -: април 19, 2010, 16:40:09 »

Момичета, аз все още не съм ходила да разглеждам за рокля и съм си харесала много една на М.Тайлар, някой който е ходил на скоро , може ли да ми каже дали има изобщо подобен модел и долу горе някакв цена  blush Благодаря  give_rose


* Casablanka.jpg (61.93 KB, 527x708 - видяно 255 пъти.)
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: април 19, 2010, 16:45:18 »

Аз пробвах подобен модел. Ако не се лъжа обаче, беше на Anjolique, а не на Casablanca. Материята беше тафта. Нямаше обаче толкова декорация, а само при бюста съвсем мъничко. Иначе имаше страхотен шлейф (направо се влюбих в него) - освен този, който е естествено продължение на роклята и е също от тафта, имаше още един допълнителен, който се закача, и е от страхотна дантела. Допълнителният покрива другия и даже се разпростира след него. Не знам дали го обясних добре  crazy, но стоеше невероятно красиво. Цената мисля, че беше 1700 лв. Дано съм помогнала  Wink
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines