Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 19:38:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 197604 пъти)
 
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 24, 2010, 20:30:07 »

здравейте,да се похваля и аз от толкова чудене и обикаляне във крайна сметка днес си поръчах рокля на Аз и Ти give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #106 -: февруари 24, 2010, 20:32:49 »

Честито, albenka  Bravo Пожелавам ти красиви и незабравими емоции като булка с тази рокля  give_rose
Активен
Vaqq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #107 -: февруари 24, 2010, 22:01:09 »

Bishkotski не можах да спра да се смея от тази снимка funnytooth laugh hurrah ROFL sarcastic,просто не си представям какъв срам е било това и съвсем сериозно се зарекох,че няма да облека подобна рокля и трябва да има презрамки на 100% good то ние няма да имаме гълаби,но подобни движения ще ми се наложат най - малкото при хвърлянето на букета,а и след това,което видях няма да спра да се притеснявам да не ми се случи същото. shok
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #108 -: февруари 24, 2010, 23:50:11 »

Bishkotski не можах да спра да се смея от тази снимка funnytooth laugh hurrah ROFL sarcastic,просто не си представям какъв срам е било това и съвсем сериозно се зарекох,че няма да облека подобна рокля ...

Аз вече си поръчах без презрамки, пък после ако трябва ще има цензура с голямата секира  beating

Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #109 -: февруари 25, 2010, 14:11:04 »

И моята ще е без презрамки. Според мен, ако роклята е по мярка и е стегната както трябва по тялото, шанса за подобни неприятни изненади е миниимален.
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #110 -: февруари 25, 2010, 14:15:50 »

И моята ще е без презрамки. Според мен, ако роклята е по мярка и е стегната както трябва по тялото, шанса за подобни неприятни изненади е миниимален.

Да но тук идва другия проблем както бях писала по-горе в стремежа си да не се случи някои инцидент  pleasantry роклята ми беше толкова пристегната,че едва дишах,така че замислете се и по този въпрос.Иначе спор няма бюстиетата са много красиви  good
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #111 -: февруари 25, 2010, 14:45:41 »

Да но тук идва другия проблем както бях писала по-горе в стремежа си да не се случи някои инцидент  pleasantry роклята ми беше толкова пристегната,че едва дишах,така че замислете се и по този въпрос.Иначе спор няма бюстиетата са много красиви  good

Това също ме притеснява ... не са едно и две те - булчеснките тревоги smile Не ме блазни мисълта да не дишам и да не изям нищо цяла сватба ...
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 25, 2010, 14:47:57 »

Според мен такова стягане, че да не можеш да дишаш или да се обърнеш, изобщо не е необходимо. Достатъчно е роклята да следва добре извивките на тялото и да е подсилена на определени места. Хубаво е да се постои с нея, да се направят пробно различни движения (по няколко пъти), за да се прецени какво е усещането и дали моделът наистина следва правилно очертанията на тялото. Ако е необходимо да се стяга до задушаване, вероятно просто не е подходящ за конкретната фигура.
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: февруари 25, 2010, 16:02:26 »

Моята рокля я "тествах" в къщи,като изиграх едно право хоро и пробвах няколко пъти движението за хвърляне на букета sarcastic.Беше ми удобна и нямаше шанс да свлече надоло blum
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 25, 2010, 16:19:07 »

Моята рокля я "тествах" в къщи,като изиграх едно право хоро и пробвах няколко пъти движението за хвърляне на букета sarcastic.Беше ми удобна и нямаше шанс да свлече надоло blum

Точно! И аз това имам предвид!  good
Активен
Vaqq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #115 -: февруари 25, 2010, 20:00:27 »

Момичета бюстиетата са ного хубави наистина,но едно е да я пробва човек за 15 минути и да опита различни движения с нея и съвсем друго да си цял ден супер напрегната.Истната е,че трябва да е максимално удобна и ,че не е задължително да се случва подобен стриптиз  :laugh:като на снимката това е предполагам едно на хиляди. crazy
Късмет с бюстиетата  Good luck
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 25, 2010, 20:11:14 »

Като минала по пътя на булка мога да споделя, че моята рокля беше в горната си част твърда като корсет с банели, отзад беше с връзки, не съм имала проблеми с удобството. Дори ми беше комфортно в нея. Корсетът те държи винаги с изправен гръб, а връзките отзад позволяваха този корсет да се затвори по формите на гръдния ми кош. Не съм имала проблеми с никакви движения, нито пък с изскачащи елементи. По принцип не съм от надарените, в противен случай не зная как щеше да е.
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #117 -: февруари 26, 2010, 01:20:48 »

....По принцип не съм от надарените, в противен случай не зная как щеше да е.
Супер че ти е била удобна   Bravo
А нескромно казано, аз понеже имам какво да покажа на публиката  blush (не ми завиждайте, то върви в комплект с дупе и т.н.) и затова така не ми се ще много, но Божа работа в крайна сметка  ...  blum
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #118 -: февруари 26, 2010, 09:36:50 »

Здравейте отново,
аз от утре се впускам в търсене на мечтаната рокля и, честно казано, това ми се струва химера. angry Силно се надявам да открия моята рокля под наем, иначе ще трябва да шия.
Има още 3 месеца до сватбата и силно се надявам дотогава да мога да си намеря или ушия рокля, обувки и всичко необходимо.
Незнам дали само аз съм така, но усещам, че започвам да истерясвам и се плаша от себе си. NO
Активен
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: февруари 26, 2010, 15:06:42 »

Здравейте момичета,аз съм етървата на franseto,но поради много причини влизам от нейния профил,гледам че се притеснявате дали ще можете да дишате с бюстието,на моята сватба бях с бюстие както по горе някой беше писал моя случай беше същия нямах проблеми нито с дишането нито с яденето с абсолютно нищо,само едно ми пречеше,огромната ми рокля която беше с 3 или 4 обръча не си спомням вече,не можех да се хвана на хорото понеже до мен не трябваше да има никой,ако харесвате големи рокли много мислете преди да си вземете такава
Между другото divaorhidea успех в търсенето,дано намериш най-прекрасната рокля


* Picture 1227.jpg (52.67 KB, 480x640 - видяно 282 пъти.)
« Последна редакция: февруари 26, 2010, 15:08:45 от franseto » Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines