Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:47:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 197709 пъти)
 
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #120 -: февруари 26, 2010, 19:37:22 »

Хей, момичета, здравейте:) Днес бяхме в Асеновград и бързам да ви споделя впечатления. Търсенето на рокля започнах много скептично, някак не се чувствах в свои води и ми беше "странно" дори влизането в магазини. Премерих 2 рокли и втората избрах за своя smile Лека е и удобна, с един обрач, тънки призрамки и всъщност право деколте (това е нещото, което поисках да променят). Разбира се слагам и снимка, но на манекена, тъй като в момента в който я мерих, никак не се сетихме за снимки, а в когато се върнахме за поръчка дизайнерката ми взе мерки за ушиване на нова такава и не се наложи да я облека втори път, за това пък помолих да я снимам smile Цветът е шампанско, не знам до колко се вижда, цената е 370 лв. (което откровено казано ме изуми, очакванията ми бяха за доста по-високи цени).








Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #121 -: февруари 26, 2010, 20:10:45 »

biersdorf честита рокля много е нежна  Bravo
Активен
Vaqq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #122 -: февруари 26, 2010, 20:33:03 »

biersdorf честита рокля и от мен Bravo много е хубаво,че си открила твоята рокля толко бързо good
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 26, 2010, 20:40:28 »

biersdorf  честито и от мен. Роклята е много нежна и съм сигурна, че ще изглеждаш страхотно в нея.
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #124 -: февруари 26, 2010, 21:17:01 »

Честито, ще бъдеш прекрасна булка  give_rose
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 26, 2010, 21:53:06 »

biersdorf, честито  Bravo пожелавам ти да си най-щастливата булка  smile

Bishkotski какво стана с роклята, коя поръча  smile
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #126 -: февруари 26, 2010, 22:04:46 »

Bishkotski какво стана с роклята, коя поръча  smile
Поръчах една рокля по модел подобен на един на Cymbeline, защото пробвах тяхна и много ми хареса (това не знам дали го казах), но когато я поръчвах малко бях позабравила модела и сега чак си го поприпомних и си мисля да ходя да променям  blush абе луда работа .... но преди това мисля да мина пак през магазин с рокли на Cymbeline (сега ще ходя до Сф) и да огледам добре, преди последни нареждания към ателието smile. Моделът най-много прилича на този (това не съм аз на снимката, аз съм по-пищна) в съвсем светло златист цвят .... http://lh3.ggpht.com/_H7KQ3XmkKwY/SZ8uBGijJ3I/AAAAAAAAA1I/90SMjQxLjlQ/IMG_0163.JPG ... Просто, когато облякох тази рокля, много добре подчертаваше предимствата на фигурата и ми се ще да стане максимално близка като ефект ...Само цветето ми е прекалено голямо и долу може да е по-прибрана ....
Активен
slaveia87
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 26, 2010, 22:08:17 »

Поръчах една рокля по модел подобен на един на Cymbeline, защото пробвах тяхна и много ми хареса (това не знам дали го казах), но когато я поръчвах малко бях позабравила модела и сега чак си го поприпомних и си мисля да ходя да променям  blush абе луда работа .... но преди това мисля да мина пак през магазин с рокли на Cymbeline (сега ще ходя до Сф) и да огледам добре, преди последни нареждания към ателието smile. Моделът най-много прилича на този (това не съм аз на снимката, аз съм по-пищна) в съвсем светло златист цвят .... http://lh3.ggpht.com/_H7KQ3XmkKwY/SZ8uBGijJ3I/AAAAAAAAA1I/90SMjQxLjlQ/IMG_0163.JPG ... Просто, когато облякох тази рокля, много добре подчертаваше предимствата на фигурата и ми се ще да стане максимално близка като ефект ...Само цветето ми е прекалено голямо и долу може да е по-прибрана ....
Bishkotski , много е хубава роклята  Bravo и най-важното е ,че се чувстваш добре в нея
Активен
iveto89
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #128 -: февруари 26, 2010, 23:17:54 »

Здравейте момичета, на мен също ми престой сватба и за рокля съм се насочила към Асеновград. Искам да попитам роклята ако не е моя размер какви са процедурите, трябва ли да се ходи пак или на место ти я коригират? Мерси предварително  smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 26, 2010, 23:34:28 »

Здравейте момичета, на мен също ми престой сватба и за рокля съм се насочила към Асеновград. Искам да попитам роклята ако не е моя размер какви са процедурите, трябва ли да се ходи пак или на место ти я коригират? Мерси предварително  smile
Ако си избереш готова рокля ти я коригират на момента, зависи от корекциите де. Ако няма твоя размер и се наложи да ти я шият няма да стане на момента. При моята рокля се наложи лека корекция и собственичката на салона, от който си я избрах ни каза да отидем да пием кафенце някъде или да се разгледаме по останалите салони и след час да се върнем да си я вземем. Така, че едва ли ще ти се наложи да ходиш до там да си вземеш роклята само заради някаква си корекция на готов модел.
Успех с подготовката! good
Активен
iveto89
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #130 -: февруари 27, 2010, 09:26:10 »

Мерси за бързия отговор. Аз ще ходя към края на март и тогава ще видим какво ще стане smile
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 27, 2010, 10:26:17 »

Момичета, чета ви и да си призная отново се развълнувах . Търсенето на сватбената рокля беше един от най-любимите ми моменти в цялата подготвка.
Една съфорумка го беше казала много добре - роклята е едното най-важните украшения на самия ден.
Показали сте невероятни моделчета, браво на вас и успех на все още търсещите.  Bravo

Сега относно запитванията ви, които бяха и мои преди известно време. Мога да говоря най-вече за роклите на Проновиас, защото бях с такава на сватбата си.

1. Коресетът ми държа изключително добре, без презрамки и без връзки, а отдолу бях сложила сутиен на марката HUIT, който се преплита по много удобрен начин в роклята за да е още по стегнато. Аз съм от булките с голям бюст и това ми беше една от най-големите тревоги на сватбата, но се оказа че всичко беше наред, дори и роклята да не беше от най-леките.

За информация- роклята ми беше тази , с която се подписва Бишкотски във форума (снимка по-долу).

2. Пробвайте колкото се може повече на място или поне вижте роклята, защото на снимката изглежда едно, но в действителност съвсем друго. Моята изобщо не ми беше харесала на тази снимка

3. Изключително доволна съм от отношението на Брайдъл фашън, най-вече от дизайнерката им, която поправя и роклите. За три дена оправи роклята, както ми беше обещала и дори обръча който беше сложила (аз съм против тях) едва се виждаше и седеше много елегантно. Единственото, с което не бях съгласна е факта ,че ме караха да плащам 100 лева ако пробвам над 2 или 3 рокли, не помня вече. Против този принцип съм, който ми сервираха и по възможно най-наглия начин в Принцес в Пловдив (докато пробвах вече роклята - там ми казаха че се плащало още от първата рокля). Но за сметка на това , аз ги предупредих, че няма да плащам за проба и си пробвах само две роклета, едно от които си беше моята си рокля. Само да допълня че нещата може да са се променили, но миналата година цената за проба се приспадаше от общата цена на роклята, ако купиш от тях.

4. Вдигането на шлейфа е сигурно изключително удобно, но в моя случай копчето просто не издържа  pardon, защото долната част на роклята беше доста тежка. Е, по-неудобно е после, но повярвайте ми не я усетих изощо тази рокля макар и да не слязох от дансинга. Просто бях в такава еуфоря и колкото и голяма и тежкоподвижна да е изглеждала роклята, за мен беше просто приказна и тази, която бих избрала отново ако трябваше да се женя Girl_hide.

Ами за това се сещам засега, но ще се включвам ако имам още "акъл" да давам Wink. Успех момичета, всички ще бъдете уникални на сватбения си ден, защото това ще е вашата рокля!  good
 


* pronovias-2009-hebra.jpg (61.7 KB, 450x542 - видяно 265 пъти.)
« Последна редакция: февруари 27, 2010, 10:31:04 от minalina » Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #132 -: февруари 27, 2010, 10:41:49 »

Ехх Minalina страхотна рокля  Bravo (има си хас, когато ми е на аватара да не я харесвам де) smile

Можеш ли да покажеш и 1-2 снимки как е на теб, винаги са ми много любопитни роклите на Проновиас извън реклманите сесии .... Всяка жена изглежда различно, но винаги чудесно give_rose
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 27, 2010, 11:04:31 »

Снимки в Галерията ми  girl_wink
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #134 -: февруари 27, 2010, 17:07:12 »

Юпиииии, избрах роклятаааа. yahoo
В крайна сметка ще е под наем от Арети, дори я капарирах вече. Girl_hide
В момента, в който я облякох, почувствах че това е моята рокля. danceg
Отивам да я търся в галерията на Деметриос, за да ви я покажа. yahoo
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines