Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 04:49:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 3"  (Прочетена 117535 пъти)
 
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #420 -: май 09, 2010, 10:45:20 »

Привет момичета сега на един дъх прочетах,какво сте писали за тези 3 дни.Дани да не ти пука за килограмите, аз съм още в 11 седмица и вече си подновявам гардероба, в коремчето нищо не ми става от старите дрехи tease, но не ми пука важно е да сме живи и здрави. Днес ходих момичета на преглед и видях бебока как шава с рачички и краченца, явно се е метнал на майка си шавалник yahoo. Дани дано по-бързо ти минават кисилините,няма ли спасение от тях ?sad
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: май 09, 2010, 20:41:44 »

Здравейте Мами, аз започнах да се чувствам малко по-добре...има моменти, в които не ми се гади, а пък и усещам как бебчо ме пипка по коремчето и е супер...От личен опит казвам, че за киселините помага газирана вода или сода за хляб.  Колкото до хапването на лютиво, ами моята колежка само това хапваше, на вскяка манджичка лютиво...колкото до рибата тон...ами тя е вредна заради консервата, аз ги избягвам, защото ми дразнят стомаха.  На 14 съм на преглед и се надявам, да разберем пола на бебчо, ако не на феталната...Иначе за тази седмица май съм качила 2 килца shok...Добре че си купих широки дрешки...
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #422 -: май 09, 2010, 21:45:51 »

m_eleva19  много се радвам,че си по добре и от тук на сетне ти пожелавам лека бременност give_rose.Предполагам е много приятно чуството да усетиш как бебока шава,надявам се и аз скоро да го усетя, днес само го видях как мърда с ръчички и крачета.В 4 месец ли вече може да се види пола на бебока,а аз си мислих,че е по-късно smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #423 -: май 10, 2010, 08:54:36 »

Ох,момичета започва нова седмица ,но времето тук няма никаква промяна вече 15-ти ден е мрачно и ту вали ,ту духа вятър,а искам да излизам поне,да имам поне 1 час ходене на вън.Само ми тече носа и правя много мали разходки до близкия до нас магазин.Не знам как е времето в БГ,но тук тази сутрин казаха ,че целият май месец ще е такъв  angry
Данитка ,видях те в друга темичка,много си си хубава да не те притеснява нищо и да не слушаш хората
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 10, 2010, 09:13:47 »

Елева радвам се,че се чувстваш по-добре,дано скоро вече всичко отшуми.

Жужи мерси  give_rose  Тук времето е променливо,но става за излизане...има и преваляванияи ужасно силен вятър...това за София.Но пак не е като да си седиш само вкъщи.Ние излизаме във всякакви условия навън,само да няма много мъгла и дъжд,че не е много приятно.
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #425 -: май 11, 2010, 09:12:27 »

Как сте мами?
Мен напоследък ме гони пролетната умора. Мнооого ми се спи. То и преди ми се спеше ама сега едвам ставам сутрин.
Аз вчера бях при мъжа ми, и след като хапнахме за обяд, бебето се размърда и аз веднага сложих ръката на Пламен на корема ми. Бебчо побутна леко и така го усети тате за първи път. Много вълнуващ момент беше  smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #426 -: май 11, 2010, 09:47:54 »

Аз още не съм усетила това мое бебе  :angry:направо се притеснявам вече,вчера обикаляхме по магазините и докато бяхме в колата усетих ,нещо съвсем леко като побутване с пръст ,но съвсем слабо,и въобще не съм сигурна ,че е било бебето.Другото което забелязвам е ,че понякога усещам толкова силно пулсиране в областтапод пъпа сякъш сърцето ми е там и за кратко после отшумява.Вчера на два пъти беше така след обяд
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #427 -: май 11, 2010, 10:34:06 »

Жужи не се тревожи. Съвсем скоро ще го усетиш и по-силно. Наистина първият път е много объркващо усещане - бебето ли е или не.
А може и изведнъж да те ритне и да ти покаже колко е силен бебока  girl_wink
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: май 11, 2010, 12:26:00 »

Здравейте и от мен!
Тъкмо се връщам от контролен преглед  blum Доктора каза, че много сме пораснали - 10 см сме от главичката до дупето smile Гледахме му гръбнака, тазовите кости, лактите, всичко... и шаваше много  danceg Смо пола не видяхме - каза, че е рано и евентъално на феталната ще ми кажат. Препоръча ми д-р Марков. Смо мног ми е объркващо , че според доктора размерите на бебо са за 16-та седмица, а по календарни сметки до сряда съм в 15-та, а и в началото ме обейдаваха, че дори съм в - малка седмица, защото на първите прегледи беше по - мъничък. И сега се чудя кога да отида на феталана - 22 седмица да смятам като сега съм 16 или 15  crazy То разликата е малка, но се обърквам а и ако продължаваме така да растем да не си изпреварим седмиците  tease
Как сте вие, какво ново?
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: май 11, 2010, 13:12:54 »

Ето ме и мен. Бяхме малко на почивчица и за това така ви изоставих. При нас няма нищо ново, защото съм на ЖК чак на 27 май. Инъче при мен положението е същото...продължава гаденето и повръщането..абе гадна работа. Надявам се скоро да отшуми, защото и месо не мога да хапвам много..става ми гадно от него. Вече ми личи коремчето yahoo, малко е но се вижда като се вгледаш и съм с по-тясна блузка. До сега май 2кг някъде съм качила. Вие как сте с килограмите?

Днес много ме боли гърлото и едвам преглъщам, но си взех Тантум верде и се надявам да ми помогне. Момичета вие имате ли проблеми с носа? При мен е леко запушен, дишам си, но имам кървави сополки...доколкото четох това за бременните е нормално.

svetla_ety, не се притеснявай за седмиците, важното е че бебока си расте. Относно ФМ, аз се записах този път пти д-р Марков за 14 юни, когато ще съм в 20г.с.
« Последна редакция: май 11, 2010, 13:28:37 от mimozka » Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: май 11, 2010, 13:47:54 »

 mimozka, като каза за носа и се успокоих  yahoo - ами от кога иамм и аз вс еналепи вутре и вечер понякога дишам по - трудно и все си ги чистя, а иначе съм си здрава и се чудех от къде това  crazy Моето коремче е доста видимо, но не съм качила мног окилограми - мисля 2 от началото , а доктора се шегуваше да намаля сладоледа (как се е сетил, че си хапвам повечко не знам ).
За гърлото ти препоръчвам чай, мед и лимон, а за малкото гадене което имах аз ми помагаше само грейфрут.  give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: май 11, 2010, 14:14:56 »

Момичета за настинките аз вече се презастраховам с Грипхил, само малко да усетя нещо и го почвам - пие се в продължение на 2 часа по 1 таблетка под езика през 15 мин. При мен определено си действа... взимам и цитросепт по 15-20 капки във фреш (че иначе горчииии  bad )
За килограмите аз не мога да кажа, че нашия кантар е доста скапан, но сигурно и аз съм с 1-2 килца отгоре  blum имам си и пупа  Bravo и сланинки  tease
Данитка, а ти мила си толкова хубава с това коремче  good... не обръщай внимание на хорската простотия  Wink

Аз БХС го пропуснах вчера, че се оказа, че съм на границата 14-15г.с. и за да е по-точно изследването трябва да съм 15г.с.- 16г.с. та го оставихме за 26.05. - колко ви излезе на вас БХС?

Я да ви питам от Фемина кой ще ми препоръчате за ФМ - Томова или Димитрова и колко струва?
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: май 11, 2010, 14:42:20 »

fiamaa, аз и двете ФМ ги правих във Фемина, първия път при Врангалева, втория при Славкова, и двете бяха много мили и всичко обясняваха(без аз да питам).Приготви си 60-70лв.
БХС в Майчин дом - 42лв(или пък беше 43лв crazy)
Хайде успех момичета good  good  good
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: май 11, 2010, 15:25:00 »

Ето и ме и мен след кратка пауза. Честито на новите попълнения и с пожелание за лека и безпроблемна бременност.
За сега няма нищо ново при мен, т.к. съм на лекар на 18.05. Иначе се чувствам добре и не ми се гади вече от никаква храна danceg И аз като повечето от вас съм +2кг вече и даже се снабдих с първите си бременски панталони.

Фиама, аз съм чувала по-добри отзиви за д-р Томова, но всичко е много относително. Мисля, че цената на ФМ при нея е 100лв., а във Фемина съм чувала, че е 80лв.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: май 11, 2010, 21:34:40 »

   Ох момичета аз съм малко нередовна в писането ама малко ме понаболяваше кръста и нямаше как да седна пред компютъра.Иначе от последния преглед вдичко си е наред,не успяхме да видим какъв ще е пола на бебчо,но пък и аз не бързам.И аз си пуснах БХС и всичко си е в нормите в изследванията.
  Другата седмица сме на консултация и ще имам пресни сведения за дребосъка smile
 
 И аз се присъединявам към вас с коремчетата вече доста е пораснало и си личи с каквито и дрехи да съм.Даже ми се струва ,че тука за две седмици изведнъж порастна.И мен ме побутва отвътре и много се нерви явно когато кихам(пт слънцето),защото след това настава едно лудо тропане по корема smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines