Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:00:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 3"  (Прочетена 117531 пъти)
 
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: май 05, 2010, 10:47:06 »

Здравейте момичета...да се обади и ветерана в повръшането и гаденето...с две влизания в болница и 15 банки влети течности Wink...Първо добре дошла nadi711, сега да ти кажа за дегана...единственото нещо, което помага...в болницата се молехме да дойде системата с деганчето.... Проблемът е, че като го приемаш на таблетки, можеш да си раздразниш стомаха и тогава, става страшно. Ако само ти се гади не го взимай, няма да има кой знае какъв ефект, пък и на мен все още ми се гади постоянно, по някое време се свиква. Но ако повръщаш, (не сутрешното повръщане) и не можеш да спреш, ами само той ще ти помогне, но се консултирай с лекаря си да ти го сложи на инжекция...все пак да не забравяме, че колкото и тривиален да е проблема с повръщането, то може да бъде и много опасно Колкото до правилната храна...ами аз все още я търся pardon От личен опит...това със солетките и бисквитките сутрин е добре, както и чайче от мента или  липа, много успокояват.Не се лъжи по плодовете, няколко седмици, те подуват и дразнят стомаха, особено по ягоди!!! с тях може да стане страшно.
   Та колкото до коремчетата, ами аз пуснах такова и около бебеправенето, но сега изглеждам като в 6-ти месец, всички ми викат да не са две blum. Аз още преди две седмици минах в широките рокли и в тролея винаги ми стават give_rose Качила съм около 3-4 килограма, и то сега последния месец, но с тази глюкоза където я поех...Иначе ги сложих на дупето и коремчето.Все още си нося старите сутиени...
« Последна редакция: май 05, 2010, 10:55:09 от m_eleva19 » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: май 05, 2010, 11:06:26 »

Здравейте момичета, приемате ли нови попълнения във вашите редици? Терминът ми е 9.12.

Уф толкова си мислех колко неща ще напиша като му дойде времето, а сега направо немога да си събера мислите да напиша каквото и да е, но знам че вие ще ме разберете.  blush blush blush
« Последна редакция: май 05, 2010, 11:19:06 от Рени » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #407 -: май 05, 2010, 11:14:20 »

Вълнението ти е голяма ,нали Рени,много ,много се радвам за теб,щом ние ветеранките напуснахме темата за бебеправещите ,повлякохме крак.Господ да ви пази  и само хубави неща ти пожелавям
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: май 05, 2010, 12:22:10 »

Ренкаааа  yahoo хайде приветствам те с добре дошла  give_rose Всичко да мине по вода и декември живи и здрави с коледни подаръци  blum
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #409 -: май 05, 2010, 12:49:16 »

Ренка честито и добре дошла.С пожелания за лека бременност
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: май 06, 2010, 10:31:28 »

Рени,Рениииииииии yahoo yahoo yahoo Добре дошла при нас !

Хихихи ще си бременеем заедно,много се радвам.

Аз честно казано вече нямам търпение да ходя на преглед,но до 17май има страшно много време.Аз в последните дни много се ядосвам и ми е едно...Срещат ме доста познати,разбират,че съм бременна и като им кажа в кой ммесец съм и ....ме гледат все едноооо.... nea Много едра съм била,корема ми бил мноого голям,а истината е,че в последната седмица направо хвъркна и на мен ми става много криво от тези подхвърляния  angry Аз знам,че съм си дебела,ама все пак ....
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: май 06, 2010, 11:01:11 »

Благодаря за топлото посрещане.
Дани, мила не се ядосвай за хорската простотия. Неможеш да затвориш устата на хората, но можеш да се наслаждаваш на приятните мигове с коремчето. Ти какво си мислиш, аз съм на половината на твоите седмица и вече имам чувството, че хълмчето се появява, ама си го пъча с кеф. Прави и ти така, а другите нека си приказват give_rose
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #412 -: май 06, 2010, 11:03:59 »

Данитка, с теб сме една и съща седмица и на 17 май и аз съм на преглед.Абе да не ти пука от хората,на мен пък им се учудват как не ми личи още и даже кумата се учуди ,че и номера на сутиена си ми е същия smile ама какво да правя като съм си по едричка и не ми личи.Да съм жива и здрава и аз и бебето пък не го мисля  другото.Пожелавам ви днес хубав празник на всички и Господ да ни пази give_rose .
Активен
nadi711
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #413 -: май 06, 2010, 19:05:07 »

Рени добре дошла сред нас!Желая ти много лека и спокойна бременност и най-здравото декемврийско бебче! give_rose
Много благодаря за съветите и аз мисля да не предприемам никакви антибиотици поне за сега,а и в понеделник съм на преглед при док и ще видим той какво ще ми каже. smile С нетърпение очаквам да разбера док дали ще ми спре прегнила,който ми е под формата на инжекции,понеже се подувам от него! cray Иначе при мен положението си е все същото с гаденето,но се свиква някак си-няма как! pardon
Макар и рано и при мен вече ми се промени номера на сутиена. blush
Та това е за сега от мен-желая ви весел празник и галки по тумбачетата. pqz
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: май 07, 2010, 11:40:22 »

Нади, КатиНка беше писала преди време за едни хомеопатични капки Вомитусхил, които й беше изписал нейния лекар. Питах лекарката си за тях от няколко дни ги пия в моментите когато много ми се гади и има голям ефект от тях. Гаденето намаля и не чувствам такова неразположение както преди. Аз съм на преглед чак в началото на юни и ми се вижда много далеч това време. Дали, защото пазя леглото у нас вече изперквам. А да ви се оплача вземам си да чета вестник и той ми мирише на гадно и от него ми се гади. Можете ли да си представите. На вас случва ли ви се подобно нещо?
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #415 -: май 07, 2010, 11:53:57 »

Ох,Рени това седене в къщи доста доскучава ,но в името на нещо толкова хубаво си струва.Аз искам да попитам  някоя от вас хапва ли си пикантни храни ,като казвам пикантни имам предвид примерно нещо не супер люто,а от типа на червения пикантен пипер,че днес така ме се е прияла паста пикантна и то с риба тон от консерва.Другото ми питане е за тази риба тон,мненията са противоречиви но прочетох ,че от консерва може 1 пън седмично ,вие какво ще кажете?
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: май 07, 2010, 12:33:39 »

Жужи хапвай си всичко,коеето ти се яде...ти не со болна,а само бременна.С много четене....доникъде не стигаш...аз предния път четох,четох ми то,ако правя и половината от нещата дето ги пише,то по-добре да не живея.Хапвай си всичко,стига да понаася на пупата и се радвай на бременността.Хапвам си всичко меки сирена,когато искам..риба,абе всичко,всичко blum
« Последна редакция: май 07, 2010, 16:17:33 от Данитка » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #417 -: май 07, 2010, 13:21:44 »

Мерси,Данитка ти поне имаш едно дете и имаш опит ,и знаеш.Сега поне не се чувствам виновна blush
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #418 -: май 07, 2010, 13:54:34 »

Рени  give_rose и тук да ти пожелая лека бременност, както и на всички мамчета в темата  Wink
Данитка, до колкото знам, при втора бременност по-рано проличава коремчето и сигурно за това така хубаво ти е хвръкнало smile А за хората - да не ти дреме!!! Минала си веднъж по пътя и знаеш как е. Аз за 8 месеца какво ли не чух, понякога ме жегват някои думи и той от най-близки хора, но като цяло гледам да ми минава през едното и да излиза от друго ухо  nea А ти си изглеждаш много добре, поне съм те виждала скоро  give_rose
juji, за храните - наистина ги пише по книжките кое се препоръчва и кое не по време на бременност, но ако не се прекалява, не е проблем. Хапвай си каквото ти се прияде. 
m_eleva19, когато ти чета постовете, ми става някак тъжно за моментите, които преживяваш, особено свързаните с болница, но все пак важното е, че бебо е добре и нищо друго не е от значение. Стискам ти палци smile

Галки на всички по пупетата smile  heart
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: май 08, 2010, 19:32:54 »

Мацки мерси  give_rose

Уфф мен ме почнаха киселините вече и е доста неприятно  angry И разбира се няма спасение.От вчера вече имам и коластра  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines