Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 02:01:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 3"  (Прочетена 119339 пъти)
 
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #375 -: април 30, 2010, 11:15:49 »

Ами аз бях легнала по гръб и усетих едно помръдване ниско долу и си сложих ръката. Направо застинах и тогава усетих побутване от корема на пръстите на ръката си. Абе едновременно и в корема и в ръката.

Беше вълшебно  heart

Съвсем скоро ще го усетите и вие. Чувала съм, че бебетата не ритат когато майките са в движение. Но когато са легнали се почва една игра в корема  pardon

Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 30, 2010, 12:49:38 »

Браво на всички,които вече са усетили бебоците  Girl_hide

Аз съм болна на антибиотик,просто чудо...какво може да направи едно болно гърло  angry
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 30, 2010, 13:06:49 »

Браво на всички,които вече са усетили бебоците  Girl_hide

Аз съм болна на антибиотик,просто чудо...какво може да направи едно болно гърло  angry

Лошо Дани, бързо да оздравяваш. Защо веднага на антибиотик? А за грлото какво взимаш? Аз смучеш фариностим и съм много доволна, облекчава бързо болката и гърлото минава за 2 дни. Пробвай и Тамтум Верде-то, също е добро.
Хайде дано да мине като на кутре....
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 30, 2010, 13:10:49 »

Аз отидох днес само с болно гърло,никакви други оплаквания.Чу дишанети и каза АБ.Заключи вирус.АБ бил безопасен за беб,а вируса не ссе знае какви може да ги свърши.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 30, 2010, 13:20:09 »

Аз отидох днес само с болно гърло,никакви други оплаквания.Чу дишанети и каза АБ.Заключи вирус.АБ бил безопасен за беб,а вируса не ссе знае какви може да ги свърши.

Оффф и тия лекари са едни...не може ли и без АБ, само за едно болно гърло и веднага  Oh my ...
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: април 30, 2010, 13:31:21 »

Оффф и тия лекари са едни...не може ли и без АБ, само за едно болно гърло и веднага  Oh my ...

Ами честно казано аз и имам доверие.Лекува мен и семейството от години,Йоанна също и никога не изписва АБ..осеен,ако наистина не се налага
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #381 -: април 30, 2010, 14:37:00 »

По TV7 дават в момента повторение на  предаването "Следобед с TV7" презентираха ,че ще участва доктор Марков който ще говори за ФМ .
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #382 -: май 01, 2010, 09:04:04 »

Привет момичета и аз се присъединявам към темичката. С интерес следя от един месец темичката тука, но все немога да реша да се включа. Живот и здраве моя термин е на 27 ноември.
« Последна редакция: май 01, 2010, 09:05:45 от rosi_78 » Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 01, 2010, 16:01:38 »

ДАнитка бързо оздравяване...ужасно е това болно гърло...на мен ми изписаха тогава ангин-хил, което ми помогна...хомеопатично е...аз още не съм усетила бебчо, само два пъти усетих нещо странно  в корема, и предполагам, че е то, ама незнам...сега на 14 ще ходя на преглед и се надявам да ни се покаже..., макар че всички ми казват че щяло да бъде момче, такъв ми бил корема,  tease crazy. Аз пък сега ям само пържоли...и то прясно изпечени на скара, само от това не ми се гади, ужас, аз толкова обичам постнички манджички, личи си кой го е правил Bravo
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #384 -: май 03, 2010, 16:29:02 »

rosi _78 добре дошла  give_rose
Лека и щастлива бременност ти желая.

Пазете се момичета. Вирусите не прощават. Слава Богу, че мен само на хрема ме удари, ама вече трета седмица ми тече носа.

m_eleva19 ама много ми е странно как така са ти видели корема всички, че са и преценили даже че ще е момче!!! Толкова е рано да се каже. Дори и лекарите няма да могат да го видят още, а камо ли хората да преценят. Не ме разбирай грешно, но просто аз започвам да се дразня ей така като ми говорят глупости отстрани.....
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #385 -: май 03, 2010, 20:02:53 »

благодаря grahovaprincesa и на вас лека бременност ви пожелавам give_rose.Момичета аз хапвам портокали, т.к. някаде четах че съдържат витамин С и предпазват от вируси, мисля че имат ефект
« Последна редакция: май 03, 2010, 20:05:55 от rosi_78 » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: май 04, 2010, 07:13:13 »

Rosi_78 добре дошла при нас и лека бременност!Относно плодовете,хубаво е да се ядат всякакви,аз постоянно си хапвам какво ли не.

Маацкии Темичката ни много пустее и е много скучна sad


Аз днес имам Рожден Ден,но не ми честитете тук моля....Да видим какво ще получа.
Коремчето расте и много се изморявам,постоянно тичам след Йоаннка и нещо много бързо силиците ми окапват и се чувствам много тъпо.
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #387 -: май 04, 2010, 08:25:34 »

Данитка Честит рожден ден!!!  give_rose
Желая ти лека бременност, едно прекрасно щастливо лято, и една златна и топла есен, която да ти донесе най - прекрасното бебче  yahoo

Извинявам се, че тук пиша честитката, но не знам къде  blush
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #388 -: май 04, 2010, 08:26:20 »

Данитка,браво ,че расте коремчето,моя все още изглежда така сякъш съм пореяла,но може би това е така защото аз съм и по пълна та не ми личи много ,много.Иначе бъди здрави и ти и бебето и честит рожден ден give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: май 04, 2010, 08:58:37 »

Привет момичета, аз не пиша много, но си ви следя.
Аз съм добре, коремчето расте, вече не ми е лошо, но за сметка на това миналия четвъртък като ме заболя глава и така чак до неделя crazy И все ме боли половина глава, ужас. Лекарката каза, че мога да пия парацетамол и панадол май беше, но на мен не ми се рискува, ще търпя сега има по важни от мен.
Момичета , радвам се, че сте усетили бебенцата, той и милото само се навърта около мен, но аз не му казвам че е рано, но искам да му убивам ентусиазма smile
Данитка, бързо да оздравяваш, а днес да ти е хубав деня   Flower
rosi_78, честито и лека бременност ти желая, темичката ни продължава да се пълни  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines