Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:28:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 3"  (Прочетена 125174 пъти)
 
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #210 -: март 23, 2010, 12:17:15 »

Здравейте момичета!
Току що се връщам от ФМ и съм най-щастливия човек на света  yahoo  yahoo  yahoo
Всичко ни е наред, няма риск за болеста на Даун, нямам риск от развиване на хипертония и притокът на кръвни и другите хранителни вещества по пъпната връв е в норма.
Чух сърцето  yahoo бие със 142 удара в минута!!!

Ох толкова съм щастлива!!! Човек макар и да не го мисли много, все има нотка на притеснение, но щом видиш че бебо е добре ......  danceg  danceg  danceg

Пожелавам на всички тази радост  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 23, 2010, 13:23:10 »

grahovaprincesa , радвам се че всичко е наред с вас  Bravo Дано и занапред си все така щастлива и без притеснения
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 24, 2010, 16:02:03 »

grahovaprincesa, браво, честито. Сигурно е супер...и аз няма търпение да се видим с бебчо на 1-ви, когато ще ходя на БХС. Иначе днес мъжо ме закакра да си взема направление от личната за следене на бременността и ми препоръчха д-р Барбова, работела с Здравната каса и била добра...сега ще и търся данните в Интернет, че на 13-ти ми изтича болничния, а аз не искам да се връщам все още на работа...с изключение на гаденето и ужасните колики вечер, всичко ми е наред и засега няма да влизам в болницата :)Надявам се бебчо да е добре. Предната вечер сънувах, че ще си имамм момиченце, беше много хубаво и с кафеви очички Wink аз съм със сини и с таткото много искаме някое от децата да ги наследи, но да видим...моите сънища обикновено стават...
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 26, 2010, 15:01:01 »

След дълго мислене и осъзнаване на това щастие, което ни сполетя и аз се записвам в темичката с вероятен термин 01.11.2010г.
При нас нещата се случиха много бързо (от първия опит  smile ) и неочаквано (казвам неочаквано, защото около мен повечето хора имат проблеми и изобщо не съм очаквала, че при нас ще се получи толкова бързо). Последния ми цикъл беше на 25.01., но тримата лекари, при които ходих ми казаха, че съм с по-късна овулация и сега съм в 8г.с. В началото и аз като повечето от вас се чувствах отпаднала и ми се гадеше, но вече от няколко дни се чувствам прекрасно и се надявам да бъде така и за напред.
На всички пожелавам леко бременеене и едни здрави бебчета накрая  Momy
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #214 -: март 26, 2010, 17:49:33 »

Честито Zori83 ! Желая ти много лека бременост р накрая едно сладко бебче !
Аз утре ще хода при доки да видим как вървят нещата при нас. Вчера пак ми биха Прегнил, дано бебчо  да е наред, че вече ми е много притиснено.
Хайде утре ще разправям какво става.
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: март 26, 2010, 19:44:53 »

Zori83, Честито! Леко бременеене  give_rose.
Shava, сигурна съм, че всичко ще е наред, само бъди спокойна.

Аз вчера бях при доки, добре се развива бебчо, даже вече е 18.5мм  Bravo Bravo Bravo.
На мен продължава да ми се гади, не е толкова страшно, както преди седмица, но продължавам понякога да повръщам сутрин след ядене  sad. Уж ми се яде, хапна и после хоп всичко върна... bad.

Някой от вас ползвал ли е Emil против гадене? Предписаха ми го, но се чудя дали да ги смуча преди ядене.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 26, 2010, 20:40:12 »

Зори, честито, лека и безпроблемна бременност ти желая!!!

Шава, на теб защо ти бият прегнил ?
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #217 -: март 27, 2010, 11:18:32 »

Зори, честито!!!  give_rose
Дано да продължиш да се чувстваш добре. Аз така и не разбрах какво значи да ти се гади или да повръщам  danceg
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 27, 2010, 15:18:02 »

Zori83, Честито! Добре дошла при нас и лека бременност!
Аз да ви разкайа какво се случи с мен. В понеделник след като обядвах с колегите отидох до тоалетна и няколко капки кръв прокапаха от мен. Естествено много се стреснах, всички лоши мисли минаха през главата ми, но запазих самообладание, запалих колата и за 10 мин прелетях доста голямо разстояние и отидох в Шейново. Там ме прегледаха по спешност и още първите думи на доктора бяха спокойно, живо е бебчето - даже ми показа и видях с очите си как бие сърчицето му. Доктора каза , че съм в 7-ма седмица а не по - малка, както ми казаха на предния преглед. Може би разликата идва от това, че единият доктор ме гледа с коремен ехограф, а другия с вагинален. Обясни ми, че е имало малко отлепване на  плода от стената на матката, каза че се случва и да не се приеснявам, изписа ми Уртогестан и Но-шпа и ми каза да полежа поне 1 седмица. От тогава съм в болнични и много си почивам. В понеделник пак 6те отида на преглед - дано всичко е наред. Тези дни много зачисти гаденето при мен и не е само сутрин а почти постоянно.
Поздрави на всички и целувки от мен  blum
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 27, 2010, 15:32:08 »

svetla_ety, радвам, че се всичко е наред с двама ви. Пази се и си почивай. добре е че си у вас, защото като сме наработа стреса и умората ни натоварват, не може да си почиваме ефективно. Веднъж да се закрепят малките бебоци и съм сигурна, че ще сме по-спокойни....но до тогава почивката е важна.  give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 27, 2010, 18:19:20 »

Светле, лежане трябва сега!!!
Дано скоро всичко се нормализира и занапред нямаш такива проблеми!!!
Активен
dany_6
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #221 -: март 27, 2010, 22:02:03 »

Зори 83 и моя термин е насрочен за 01.11.10, danceg пожелавам ти лека бременност и здраво бебче на финала

svetla_ety дано то тук нататък всичко да мине безпроблемно  girl_wink

 
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 28, 2010, 10:35:44 »

Привет от мен  Wink .
За жалост и аз се присъединявам към лежащите и почиващите  - през нощта имах леко кърване и днес веднага до клиниката по спешност.
Слава богу бебето е добре, шава си и си има сърдечна дейност, но имам леко отлепване на плодния сак и сега 1 седмица почивка и лежане  pardon + пиене на на Но Шпа.
Май това ще ми е за урок, щот не се спрях тези дни  nea
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 28, 2010, 22:33:32 »

Благодаря на всички за топлото посрещане give_rose
Така като гледам май повечето се въртим около една й съща датичка Wink
Фиама, Светла стискам палци всичко да е наред и да не се повтаря.
grahovaprincesa  и аз не мога да се оплача с някакво чак такова неразположение, но от време на време не се чувствам добре.
Малко съм притеснена, че днес вдигнах температура и гърлото ме боли, но се надявам да не е нещо сериозно и да се оправя бързичко, че съм си взела една седмица отпуск да довършвам организационни работи по сватбата.
Запазих и час за ранна фетална морфология и ако някоя от вас мисли да я прави ви съветвам да си запазите час по-рано, защото мен едва успяха да ме вместят за 19.04.
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #224 -: март 29, 2010, 09:28:50 »

здравей те, и от мен аз не можах да пиша в събота за сега всичко при нас е добре видяхме сърдечната дейност на бебчо.
gostenka при мен започна едно зацапване от 27.02 и на 11.03 прокървих и имаше съсираци, което най много ме притесни и затова почнаха да ми бият прегнил на 12.03 две ампули и съсираците спряха но зацапването продължава и на 21.03 пак прокървих и пак започнаха съсираци и така сега си седя в къщи и почивам и сигурно ще лежа до края на 3 месец от днес трябва да влизам в 9 г.с. Важното е бебчо да е добре.
Fiamaa,Svetla_ety милички пазете се и лежете повечко не вдигайте тежко, не чистете пазете се повече защото най важно е бебчето което расте във вас, а и сега е времето да се поглезите
Zori83, надявам се при теб нещата да са отзвучали и вече да си добре
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines