Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:32:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци за 8-ми март - 2  (Прочетена 104393 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: март 15, 2010, 23:30:05 »

Аз от офиса като писах прикачих картинките, ама сега защо не ги виждам?  pardon странна работа. Прилагам ги пак за любопитковците  blum

Подаръкът е страхотен и определено ще го ползвам това "фоню"  :sarcastic:с голям мерак, какъвто съм червоугодник.
Чуденката ми спрямо него е относно това, че аз съм виждала модели само с котлонче отдолу, пък това работи със свещ и не знам, дали не трябва на водна баня първо да се разтопи шоколада примерно и после да се поддържа със свещта pardon В книжката не пише нищо за начина му на употреба  blush пък аз нали съм си индианец. Та ако някой има точно такова - да помага, че ме сърбят ръцете да го пробвам yahoo

А опаковката е много хубава. Не ми се искаше да я развалям. Ама колегите, нали са по-любопитни и от мен и не ме оставиха да й се полюбувам.
« Последна редакция: март 15, 2010, 23:56:56 от lionelsa » Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #376 -: март 15, 2010, 23:37:56 »

lionelsa  скъпа добре дошла беше ни мъчно за теб липсваше ни ! :)Подаръка ти е невероятен наистина е страшно оргинален !Честито !А пък този слънчо е невероятен много сладка картичка !
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: март 15, 2010, 23:38:27 »

Нямам си идея как се ползва sad и аз много се чудех как ще се разтопи със свещ,но може би се нагрява и става доста горещо,или поне толкова че да разтопи шоколад   blush
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: март 15, 2010, 23:38:58 »

Моето е със свещ отдолу , имам и една приставка със спирт да се пали , както и да е. Ние правим на котлона първо сиренцата на по слаб огън, че първия път залепва  pardon. После свещичката само поддържа да е топло угощението. Предполагам , че и с шоколада е на същия принцип  give_rose
Ама можеше и да ни го разопаковаш на картинките  DANCE

М дааа..... http://www.tialoto.bg/recepti-deserti/2007/03/30/shokoladovo-fondyu.4462
« Последна редакция: март 15, 2010, 23:41:56 от dgudge » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 15, 2010, 23:53:37 »

Abii, картичката е много свежа и определено повдига настроението. От целия подарък личи как е избиран специално за мен с много мерак, с което miss™ ме трогна много.  give_rose

Идеален е за гофретите, които правя-режем ги на квадратчета (те са разграфени) и си ги топим girl_wink

Ето го в целия му блясък
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: март 16, 2010, 00:31:39 »

Точно такова гледах, но във формата на чаша  good Браво на Надето и да си го ползва здравословно lionelsa   Bravo
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: март 16, 2010, 10:16:15 »

Нинка ако имаш някакви въпроси за фандюто аз съм на среща. Вече съм му голям спец и съм пробвала най- различни рецепти.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: март 16, 2010, 10:30:22 »

Нинка ако имаш някакви въпроси за фандюто аз съм на среща.

Непременно ще се възползвам  blum
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #383 -: март 16, 2010, 11:21:02 »

Аз още не съм си получила подаръка! *crazy*Не че бързам,а само съобщавам да не е станала някаква gрешка по куриерите!
Иначе така като закъснява е най-трепнещо! yahoo
« Последна редакция: март 16, 2010, 14:42:41 от Рубин » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #384 -: март 16, 2010, 14:34:42 »

Рубин, и аз си нямам още подарък. Ще си чакаме търпеливо  Girl_hide

Лионелса, и аз имам фондю със свещ. Ще ти покажа как аз ползвам моето  good
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 16, 2010, 15:17:49 »

Аз още не съм си получила подаръка! *crazy*Не че бързам,а само съобщавам да не е станала някаква gрешка по куриерите!
Иначе така като закъснява е най-трепнещо! yahoo
Рубин, и аз си нямам още подарък. Ще си чакаме търпеливо  Girl_hide

Лионелса, и аз имам фондю със свещ. Ще ти покажа как аз ползвам моето  good
OOOO най - добре Гучи да напомни да не би да са забравили да ви изпратят, защото така е мн кофти.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: март 16, 2010, 18:54:19 »

Аз не съм забравила , ама не знам какво става с цветето ми  sad А трябваше да е хубаво и приятно за празника  sad
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: март 18, 2010, 11:43:23 »

Хубав е меко казано направо е прекрасен подаръка и  от радост още не съм я разлистила книгата да не я изхабя girl_wink girl_wink girl_wink Разправях в нашето малко общество /има няма 10 човека/ те викат ааа чети и предаи нататък има си закон не е шега а мене ме страх даже да разлистя.Много благодаря на Ели още веднъж  give_rose give_rose give_rose
  Весиии, много се радвам, че толкова ти е харесал и разчувствал подаръка yahoo yahoo yahoo
  Аз бях много разочарована, след като ми казах в пощата, че срокът за доставка е от 5 до 15 дни, а аз отидох да го пусна едва седмица преди празника, обаче възникнаха и други ситуации, та го изпратих чак в четвъртък, но си викам, ще ме разбере, жената че съм се забавила, Канада е далече. Надявах се от чакането да не се загуби ефектът..сега съм спокойна и доволна!!!
 Вяра, сигурно прочете в темичката ни, че отложихме фотосесията, а ми се искаше да снимам рамката с поставените в нея снимки, та ще се забавя с показването blush
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: март 18, 2010, 11:56:28 »

Ел, разбрах аз. Мислех да те "сръчкам" на лични ама разбрах  give_rose
За мен е важно да си доволна и да ти остане хубав спомен  smile
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: март 22, 2010, 21:48:09 »

Привет и от мен. След двуседмичен престои тази вечер и моят продарък ще е при мен. Чакам мъжлето да си дойде от работа и да ми го донесе.

Не мога да благодаря лично на човека, който го е изпратил, защото съм забранила да се отваряяяяяяяя.

Повече инфо утре сутрин
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines