Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:34:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци за 8-ми март - 2  (Прочетена 104472 пъти)
 
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 12, 2010, 09:20:36 »

Моя подарък ще пристигне след 2омин.  yahoo yahoo yahoo
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: март 12, 2010, 10:41:09 »

 danceg danceg danceg danceg danceg yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Аз съм в такова настроение, защото подаръка ми е вече при мен. Бързам да еи кажа, че е чудесн. Ако ви кажа от Еконт как го бяха омотали във фолио - едвам го разопаковах - те тези хора незнаят ли, че нямам търпение да го отворя. Това още повече засили емоцията ми. Имаше 2 кутии  - една по - малка и една по- голямка. В малката имаше една саксийка жабка и свещ с аромат на сандалово дърво. В другата има 2 страшно красиви чашки и ..... подаръчета за нико - четчица и гребен - жирафче и синджирче за бибка.
Аз да си призная не гледам цветя - защото или изсъхват или ги давя, но една приятелка ми подари лятото и каза, че това цвете изобщо не притенциозно. Цветето си нямаше саксийка до днес.  Bravo Все се канех да му купя, но забравях. Така че този подарък веднага влезе в употреба както по - късно ще видите на снимките.Чашките много ама много ми харесват и веднага си направих кафенце с мляко в тях. А синджирчето веднага ще го изваря и ще го сложим, зашото Нико така ги изтрелва тия бибки и аз все залягам да ги търся. Нещото което най - много ми хареса е че картичката е с цветя- лилиуми / това беше моето цветенце/.
Много благодаря Милизандра подаръка ти е чудесен и много ме зарадва.Най - нубавото е че ще го ползвам. Много, много целувки и гушки за теб от мен и Нико.
П.С. След като получих ес ем еса веднага се сетих за теб. Ако искаш ми вярвай в главата ми изкочи ти и как разказваше, че ти си в Бургас, а приятелят ти в София и ти е много мъчно от това разтояние м/у вас.
 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: март 12, 2010, 10:57:16 »

Забравих снимките са в галерията  banana banana banana
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: март 12, 2010, 19:08:17 »

Моето осмомартенче не се включва. Дали си е получило днес подаръка   pardon
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: март 13, 2010, 09:23:22 »

Моето осмомартенче не се включва. Дали си е получило днес подаръка   pardon
ДАААААА, получих го но вчера нямах време вечерта да се похваля и да ти благодаря за хубавия подарък give_rose . Имам си бебешки албум  yahoo , едно много красиво нещо със свещ, не мога да го обясня после ще го видете на фото... и една картичка с много много готино пожелание smile . Обещавам по късно да си кача фотото, мерси Емили за хубавия подарък, мен вчера следобед ме нямаше и в къщи са го приели, като се прибрах ме чакаше изненадаааа Girl_hide.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 13, 2010, 09:28:30 »

 danceg Радвам се,че ти е харесал подаръка. Бях се притеснила да не се е загубил по трасето  Girl_hide
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #366 -: март 13, 2010, 11:10:20 »

Ей, ама много се радвам, че ти е харесал подаръка... Аз така се бях притеснила, че закъснявам с изпращането и направо  tease  tease tease Избирането беше също голямо шоу, изчетах всичките ти мнения, разгледах всички снимки... и мислих, мислих, мислих... никаква гениална идея не ми дойде. Обиколих цял Бургас, стопих нервите на много продавачки  blush blush blush В крайна сметка, мисля, че подаръка се получи страхотен и много се радвам, че ти харесааа  yahoo yahoo yahoo Много целувки на малък Нико от мен  blum blum blum
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 13, 2010, 23:25:08 »

Моето цвете не е влизало от както си е казало какво цвете е  huhhuh.gif вече н езнам какво става с подаръка  huhhuh.gif Дано поне да го е взела, защото знам , че ня 08.03 е пристигнало и е в куриерите  nea
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #368 -: март 14, 2010, 01:26:20 »

Момичета аз също имам подарък  danceg danceg danceg Прилагам снимка smile Ако щете вярваите ако щете не вземах пакета , плаках и даже и на ум не ми мина да го отворя нямаше значение какво има вътре, самият факт , че някои се сети за мен на края на света ме направи мнооого щастлива  yahoo yahoo yahoo Мъжът ми много се смя абе една ситуация - аз рева тои се смее детето се шашардиса. Благодаря на Ели за чудесната изненада толкова се зарадвах на книгата и въобще всичко мнооого ми харесва.
Да не забравя да кажа благодаря и на  guuci  за чудесната организация и за доброто настроение което създаде !


* 005.jpg (66.49 KB, 787x523 - видяно 262 пъти.)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: март 14, 2010, 19:53:16 »

Веси много хубав подарък  Bravo книгата 'сестри' е много хубава  pleasantry
Аз още си нямам подарък  sad но пък моето послушно момиче утре ще си го получи  yahoo
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #370 -: март 15, 2010, 00:15:12 »

Хубав е меко казано направо е прекрасен подаръка и  от радост още не съм я разлистила книгата да не я изхабя girl_wink girl_wink girl_wink Разправях в нашето малко общество /има няма 10 човека/ те викат ааа чети и предаи нататък има си закон не е шега а мене ме страх даже да разлистя.Много благодаря на Ели още веднъж  give_rose give_rose give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: март 15, 2010, 10:06:41 »

моето послушно момиче утре ще си го получи  yahoo

О, и остана очарована от подаръка yahoo
Сега остава да разбера как се ползва  pardon

Пристига момчето от Еконт и въобще не му обръщам внимание, защото той носи документи на колегата. Но той идва право при мен и ме пита" Ти ли си Нина или колежката ви в другия офис?" при което очичките ми светнаха yahoo. Грабнах си подаръка и като махнах с мъка защитната торбичка седя и се радвам на хубавата опаковка. А колегите ме подканят - "Отвори го де" sarcastic

Наде, нацелила си любимите ми цветове, мила gu6 Внимателно разопаковах, за да си запазя опаковката и да си ползвам хартията за направата на великденска украса. А картичката вече краси бюрото ми girl_wink

А ето и самия подарък: Свещичките са невероятни и ще допълнят колекцията ми в хола  yahoo. А фоню-то.......признавам си, не знам как се ползва и ще се разровя в нета за повечко информация, но определено ще се фукам с него пред гости LOVING

Дано скоро пристигне и твоят подарък и ти донесе толкова много радост и вълнение, както твоят на мен! heart
« Последна редакция: март 15, 2010, 10:26:52 от lionelsa » Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 15, 2010, 22:16:33 »

Предполагам , че това фоню е фондю  sarcastic Ако наистина е това , мога да кажа едно голямо Браво на Надето  good
Ние имаме и е много полезен уред, особено за чревоугодници и почитатели на сирената  yahoo
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #373 -: март 15, 2010, 23:02:43 »

А да вмъкна и не само сиренца и с шоколад става да се ползва фондю то .Браво много интересен уред за по засукани гости и за не толкова засукани  Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: март 15, 2010, 23:19:43 »

 Offtopic Да фондю за шоколад (но предполагам и за сирене може да се ползва)girl_wink lionelsa има снимки на подаръка в галерията си  good
Аз много се чудех какво да купя,не прочетох и едно нейно мнение защото тя пише отдавна и имах наблюдения какво харесва и какво не. А храната отдавна знам ,че я обожава ;–) Първо мислех да я зарадвам в самия ден (8 март) с букет от плодове,само че във Варна такива неща не се доставят(само в Пловдив и Бургас) и после се спрях на фондю ,а покрай него харесах и свещите и украсата(понеже lionelsa е творческа личност и нямаше как да не се постарая с моите две леви ръце да направя аз украсата на подаръка). По принцип свещите бяха в много хубава опаковка,но нямаше как да се опаковат с фондюто,а едва сега ми хрумна че можеше и да са отделно опаковани  blush И се връзваха с картичката и част от украсата smile Много се радвам,че ти е харесал и дано стават вкусни неща с него.  cook
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines