Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 15:20:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци за 8-ми март - 2  (Прочетена 105552 пъти)
 
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 08, 2010, 21:53:59 »

А моето момиче ще си получи подаръчето утре към 13 - 13: 30ч.
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: март 08, 2010, 22:35:45 »

Мацкииииииии и аз си имам подаръче  yahoo yahoo yahoo

Много съм развълнувана и ужасно щастлива, това с подаръците е такава емоция... ама вие си знаете де, какво ви обеснявам  pleasantry pleasantry
Благодаря на albenka за стилния подарък и хубавите пожелания  give_rose
Прилагам снимков материал, знам, че сте любопитки  blum blum

  Дано съм успяла да те зарадвам и да ти е харесал  smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 08, 2010, 22:46:26 »

И аз и аз имам подаръъък yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
 Благодаря ти, Вяра, страхотен е!!!! give_rose give_rose give_rose give_rose
 В четвъртък ще правим фотосесия на Влади и наша, та ще попълним рамката с 3те най-хубави снимки!!! Очаквайте снимка с крайния резултат:)  girl_wink
Ел много щастлива ме правиш да знаеш! Аз обожавам да правя подаръци и за мен е важно да се хареса и понеже сега нямах възможността да го направя както трябва малко се чувствам гузна  blush
Дано наистина да ти харесва и да ти напомня, ще очаквам да видя попълнен подаръка  blum
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 09, 2010, 12:17:12 »

Здравейте, дами!Няколко дни не съм се включвала, защото имах много работа около 8ми март, бях "командирована" на друг обект и вчера, в най-голямата лудница, шефката пристига и казва "пратка от Варна!" и аз на седмото небе yahoo  yahoo  yahoo
И така... имам си подарък от Abii. Един страхотен часовник, оранжав разбира се... с наша снимка от сватбата, изключително оригинално опакован, имам си и ключове за кола danceg, мартеничка с биберончета( Baby_G)... , и червени лалета.
Мила Abii, благодаря ти, Бисер каза вече да не му мрънкам за кола blum и с удоволствие ще се възползваме от поканата.
Ама защо не мога да качвам снимки от галерията... sad
 Повече снимки тук http://forum.svatbata.bg/index.php/v/valka27/podaruk+za+8mi+mart+ot+Abi/?action=gallery


* P3090168A.JPG (63.11 KB, 550x413 - видяно 292 пъти.)
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: март 09, 2010, 12:53:50 »

Подаръците ви са много хубави  give_rose и всеки един е точно за точния човек  Bravo
Аз днес започнах деня лошо с проблеми разбира се и в точния момент пристигна подаръка ми от КаТиНкА  yahoo Винаги съм си мислела, колко са щастливи момичетата, които получават в такъв момент толкова хубава изненада  Girl_hide Сега и ад бях удостоена с честта  danceg
Подаръка ми е свързан точно с едно от новите ми занимания и много ме зарадва  yahoo
Съдържанието е от една книга, която по предислова звучи доста интересна и мистична , точно в моя стил  good .Имам красива картичка в стила на празника с много хубави думи и пожелания за мен  girl_in_love. И така....... основната част : една керамична чинийка във формата на листо и 5 положителни камъка . Всеки от тях е рисуван от здрав човек, вярващ в тяхнат асила и послание и са събирани от най-източната част на България за да носят в себе си силата на светлината и слънцето  heart (Тук обяснението цитирах от Катинка )
Още веднъж Благодаря Катинка  give_rose , подаръка е прекрасен и ми донесе още с пристигането си приятни емоции  kiss2

ето и снимков материал :


Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #335 -: март 09, 2010, 13:19:31 »

Ехх, [X] dgudge, много се радвам за положителното въздействие на подаръчето ми над емоцията ти днес  give_rose Четох, че си се запалила по Фън Шуй, но фонтанче ми беше трудно да ти избера като не познавам интериора на дома, та така се насочих към нещо друго Фън Шуй-ско smile А книгата - не съм я чела, но за автора съм чувала много добри отзиви и дано ти хареса smile И Честит Празник още веднъж smile  give_rose
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 09, 2010, 13:23:30 »

И аз да се похваля - имам си подарък  give_rose
Благодаря на kali_gali за хубаят подарък -все още съм на работа но като се прибераще го снимам и покажа тук  -задължитерно give_rose yahoo give_rose
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 09, 2010, 13:26:41 »

Момичета и аз си имам вече подарък! yahoo yahoo yahoo
Много благодаря на Ели ( misskapriss) за страхотния подарък! Тъкмо снощи отделях от хилядите снимки на Преси най-добрите, които да извадим и да й направим албум и хоп! - днес получих и подарък албум за нея! Как ме улучи само!!! yahoo yahoo yahoo
Красивият албум е придружен от хубав любовен роман за мен и много красива картичка, подходяща за случая! И всичко това опаковано в страхотна червена текстилна панделка! Като го видях, дъхът ми спря! Много  се развълнувах! Толкова отдавна не съм получавала подарък - изненада! yahoo yahoo yahoo
Още веднъж ти балгодаря, Ели! И от името на Преси също! И да знаеш, че това, че дойде днес подаръка беше още по-хубаво, защото така моя празник продължи два дни, а не един! give_rose
Ето и снимка на подаръка:


* SN854357_1.jpg (54.63 KB, 800x600 - видяно 245 пъти.)
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 09, 2010, 13:33:28 »

Аз влизам да кажа , чеполучих смс от куриярите че днес ще получа пратка, и съм  yahoo yahoo yahoo направо нямам търпение да разбера от кой  blum yahoo tease
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 09, 2010, 14:43:52 »

Момичета и аз си имам вече подарък! yahoo yahoo yahoo
Много благодаря на Ели ( misskapriss) за страхотния подарък! Тъкмо снощи отделях от хилядите снимки на Преси най-добрите, които да извадим и да й направим албум и хоп! - днес получих и подарък албум за нея! Как ме улучи само!!! yahoo yahoo yahoo
Красивият албум е придружен от хубав любовен роман за мен и много красива картичка, подходяща за случая! И всичко това опаковано в страхотна червена текстилна панделка! Като го видях, дъхът ми спря! Много  се развълнувах! Толкова отдавна не съм получавала подарък - изненада! yahoo yahoo yahoo
Още веднъж ти балгодаря, Ели! И от името на Преси също! И да знаеш, че това, че дойде днес подаръка беше още по-хубаво, защото така моя празник продължи два дни, а не един! give_rose
Ето и снимка на подаръка:


Hoty, радвам се че ти е харесал подаръка. Аз търсех жилт албум, защото беше казала че харесваш този цвят, но не успях да намеря такъв, какъвто да ми хареса. Поне тук фона зад мечетата е жълт, та горе долу нещо съм изпълнила. А любовния роман също много се двуомях, защото не знаех дали харесваш такава литература. Но за мен тази книга е много красива, мислех даже и филма да ви запиша на ДВД и да ти го пратя, но не успях за съжаление. Просто е много трогателна историята на тези двама души. Не е стандартния любовен роман, с който сме свикнали. За това реших че си струва да го имаш и ще ти хареса. Дано наистина да съм уцелила подаръка.  give_rose
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 09, 2010, 14:53:48 »

Ели страхотен избор на автор. Аз съм чела всичките книги на Спаркс и мога да кажа че е уникален автор.
Хоти дано ти стане любим и на теб.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #341 -: март 09, 2010, 16:25:45 »

Аз сън гледала филма smile Много е хубав! Позравления на Капризчето.

Катето е измислила страхотен и много оригинален подарък!   Bravo Bravo Bravo
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 09, 2010, 17:14:39 »

Ей, сега ме зарибихте! Почвам книгата! Ще разкажа като имам отзиви от нея!
Капризче, ако знаеш от колко време не съм се докопвала до книга...Сеста ми от време на време ме снабдява, за да се разнообразявам..Още веднъж много ти благодаря!
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 09, 2010, 17:20:18 »

А пък моето осмомартенче никакво не се включва sad , незнам , а и аз нямам подарък  cray Шегувам се знам че ще го получа по късно, но като гледам вие какви красоти имате вече нямамммм търпение. Браво за хубавите подаръци.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 09, 2010, 17:31:57 »

Ето ме и мен :)Най-официално да си кажа, че си получих поръка от anellly  smile Преди да го видите искам да кажа че толкова, ама толкова многоооооооо се рзвълнувах и още толкова си го харесах подаръка , че нямам думи нараво. Подаръка е много мил и ми стана така хубаво че моето момиче е помислило и за Марти , че направо ме разтопииииииииии. Сигурно два часа седях и го гледах и му се радвах и го наснимах. Тук има снимки
http://www.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&u=22184&f=215238&a=19363&fr=0&u=22184&fr=0&p=1. Все пак ще си кажа какво е първо - една козметична чантичка и в нея един кем за ръце, разделител за пръсти за маникюр и дездорант, второ - комплект чашки за капочинце което аз много обичам да пия, като чашките са с лъжички, трето - комлект подложки за сервиране на чинийки и чашки, четвърто - едно шише за сокче както е написала anellly което е Марти и  не на последно място нещото което ми разтопи сърцетооооо календар с една любима моя снимка на бебока ми. МНОГО БЛАГОДАРЯ anellly. Много целувки и гушки на теб и Нико
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines