Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 20, 2024, 14:30:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очакваме нашите съкровища ЮЛИ - АВГУСТ - СЕПТЕМВРИ 5 ча  (Прочетена 117560 пъти)
 
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 10, 2010, 12:17:51 »

Катинка честито  baby_boy
И аз тези дни съм на преглед, да видим дали бебока ще покаже пола си.
През предната бременност си купувах всички бебешки списания, но честно казано, ако имаш интернет там я има цялата информация, стига да знаеш какво търсиш
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: февруари 10, 2010, 12:57:33 »

Кате честити сини гащета  Bravo Bravo Bravo
Страхотно е това,че си открила начин да разпускаш с тази гимнастика,аз си имам къщна гимнастика  banana и за сега действа.От списанията бих ти препоръчала "Моето дете",много е хубаво  good

rozovka
и аз много искам да знам пола,но още колко време има...ехе....ти поне си много по-близо
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 10, 2010, 13:00:37 »

Ктатинка,честито ти синичко вързопче,сега вече какво е чувството като знаеш пола?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #423 -: февруари 10, 2010, 13:11:11 »

Мерси момичета  give_rose krisssy, чуството е страхотно, какъвто и да беше пола  yahoo Може би сега вече ще мислим по-насочено за отглеждането на момченце, ще оглеждаме повече такива дрешки и всичките там щуротии за бебето. Сега четох в другата тема, че като усетиш бебето, може да се купи шапчица за да излезе бебо с главата напред tease Не знам колко е вярно или е суеверие, но е чудесен повод за скромен пазар  yahoo и без това ме сърбят ръцете. Също четох и че като разбереш пола, може да му се купи дрешка като за съответния пол  Wink
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 10, 2010, 13:16:56 »

Ами давай тогава,сигурна съм,че с много кеф ще обиколиш магазините  Wink
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 10, 2010, 13:17:39 »

Ихааа, КатиНка, това е страхотнооо, че си знаете вече пола на бебчо stork-boy Bravo
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: февруари 10, 2010, 13:41:32 »

Сега четох в другата тема, че като усетиш бебето, може да се купи шапчица за да излезе бебо с главата напред tease Не знам колко е вярно или е суеверие, но е чудесен повод за скромен пазар  yahoo и без това ме сърбят ръцете. Също четох и че като разбереш пола, може да му се купи дрешка като за съответния пол  Wink
Мдаааа, и аз тъкмо с шапчица се сдобих снощи  yahoo Нямаха синички и взехме зелена (от онова бебешкото зеленко )
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #427 -: февруари 10, 2010, 13:50:59 »

leni_beni_, точно тебе четох  Wink Честита ви покупка и дано бебчо излезе с главата напред  Wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 10, 2010, 14:00:08 »

КатиНка, мерси  give_rose
дано бебчо излезе с главата напред  Wink
И аз много се надявам  smile

А ти усетила ли си бебчо вече?
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #429 -: февруари 10, 2010, 14:06:43 »

Онова, което я замени, беше твърдението: „добре, че направихме секцио, защото пъпната връв беше увита два пъти около врата на бебето.“ През последните десет години доста често го чуваме. Докторите трябва да измислят много добра причина за всяка операция, защото , когато новото бебе и майката се приберат у дома, за семейството ще бъде много трудно и без убедителна причина.
http://amotherisborn.wordpress.com/2009/05/01/bigbaby/
само да кажа че пъпната връв да е увита може пак да не е секцио майка ми роди брат ми със 7 пъти увита пъпна връв по нормален начин и без шевове и слава богу и брат ми и майка ми да са живи и здрави бяха наред след раждането.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 10, 2010, 14:20:10 »

Катенце честити сини гащички  stork-boy baby_boy baby_boy- хайде довечера преди форумската среща ще направим един шопинг за синя шапчица!  Wink
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 10, 2010, 14:27:12 »

Здравейте момичета. Първо да честитя на всички бъдещи мамчета и да ви пожелая леко бременеене и здрави бебчета.
Аз доста време не съм писала, но ето че друг прекрасен повод след сватбата ни се случи- очакваме първото си бебче. Бременна съм в 19г.с.6д.( като термина съвпадам с Катинка).Пола е все още неопределен, защото бебчето е или много хитро или срамежливо, надявам се др седмица да го разберем.
Това е от мен за сега, обещавам че ще пиша по-често:) smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #432 -: февруари 10, 2010, 16:08:25 »

Kristinka, добре дошла при нас  Welcome Лека бременност ти желая от сърце give_rose
А ние с теб вървим абсолютно еднакво по дни дори yahoo Пиши повече, как се чустваш, решила ли си как да раждаш ... всичко, което решиш да споделиш.
Инка-маслинка, хайде  tease
leni_beni_, дааа, още от 16г.с. някъде го усещам, първо като леки докосвания, а сега вече и повече, но баш ритник не съм получила още smile Прави някакви салта явно, защото понякога усещането е точно като въртележка  yahoo
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 10, 2010, 16:11:55 »

Kristinka, леко бременеене и от мен  give_rose
КатиНка , те сега имат място и си "плуват" на воля. После като им отеснее и ще са по осезаеми ритниците  Wink
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 10, 2010, 17:18:36 »

И ние ходихме днес на преглед. Само дето бебчо беше си седнал така хубаво на дупето, че неможеше да се види пола  nea Иначе мерките са ни перфектни за седмиците.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines