Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:21:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 134340 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 26, 2009, 16:52:34 »

vanessssa Знам,ч е няма спокойствие при тези ситуация мила. Наистина отиди при друг лекар и както е писала Лива следи нивата на ЧХГ. Не искам да те отчайвам, но в 9г.с. бебето би трябвало ясно да се види.
За зацапването и аз имах такова вече писах от 6г.с. до 8 г,с беше кафяво при много бременности се случва. Ние не можем за съжаление да помогнем, но не стой така а потърси обективно лекарско мнение.
Прегръщам те, бъди силна!!! За съжаление като жени, които са дарени да стават майки, винаги страдаме най-много!
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #106 -: ноември 26, 2009, 20:15:02 »

vanessssa, горе главата, нищо не е сигурно, отиди и на второ мнение, изчакай още малко време според мен е напълно възможно да не са го хванали на ехографа.
Аз също имах зацапване беше в по-ранен етап м/у 7 и 8 г.с. някъде, но много оскъдно, с повече лежане за 3-4 дни и всичко се оправи, оттогава никакви проблеми, да чукна на дърво. Това, което знам е че когато зацапванете е кафяво не е толкова притеснително, отколкото когато е ярка червена кръв! В 7 г.с. като ходих на лекар също се виждаше само сакчето, а сърчицето го чухме в 10 г.с. Даже чак тогава те записват като бременна. Може да си била в овулация в по-късен етап от предполагаемите на лекарите дати и да си забременяла малко по-късно, според мен трябва да изчакаш, и най-важното през този период е да мислиш оптимистично! Бъди силна!  heart  Clover
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: ноември 27, 2009, 09:17:13 »

Ванеса, мила, силно стискам палци всичко да е някакво недоразумение.
Докато докторте ти кажат, има надежда. Наистина, кървенето може да е по различни причини.

Дано всичко е наред, силно ситснати палчета от мен!!!!

Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 27, 2009, 10:05:22 »

Здравейте мили мои! Първо искам да благодаря на всички ви за подкрепата! Наистина съм трогната!
Ясно е, че повече при г-жа Важна Съм Щото Съм Лекар повече няма да стъпя. Сега ще направим контакт с д-р Жекова от Окръжна болница София, която и без това си бях харесала за раждането, живот и здраве. Благодарение на Бубка, която ми даде координатите и ще говори с нея. Специално благодаря и на пате-мате, която ми писа на лични с препоръка за друг доктор!
Ванеса, мила, стискам палци всичко да е наред и да е фалшива тревога. Без да искам да сравнявам, само ще ти кажа, че ние все още сърчицето не сме го чували. Видяхме го как пулсира на обикновения ехограф, но така и не ни пуснаха да го чуем реално, защото според Важна Съм, било още рано и било вредно за бебето. Това, че не сте го чули, не значи, че не бие. Може просто да сте на по-малко седмици, както са ти казали и момичетата. Не се настройвай за най-лошото. Стискаме ти всички палци!
На всички други мамчета - бъдещи и вече настоящи, отново благодаря за подкрепата, от която имах нужда!!Целувки и усмивки!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: ноември 27, 2009, 11:41:10 »

Здравейте момичета  Wink Много ви благодаря за подкрепата. Аз не съм се отчаяла, такива неща се случват и ние с мъжа ми не сме нито първите , нито  последните, които преживяват подобно нещо...В крайна сметка каквото е писано, това ще стане. Днес пак бях на преглед, защото снощи доста се стреснах от кървенето (по- скоро беше розово зацапване и беше еднократно) и не се вижда сърдечна дейност  sad Правих изследвания на ЧХГ и стойностите от сряда бяха 36600, а от днес са над 37 хиляди (не помня точно колко ми каза). Има нарастване, но е много малко. В понеделник пак ще изследваме хормона. Явно лекарката иска да е 100% сигурна във фаталния резултат и тогава да предприема каквото и да е.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #110 -: ноември 27, 2009, 11:53:53 »

Ванеса,всичко ще бъде наред мила!Недей да мислите най-фаталното!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 27, 2009, 17:33:14 »

Ванеса, мисля си за теб и ти стискам палци!  give_rose

Момичета, откакто съм в този форум, чета невероятни истории за докторско отношение към вас, некомпетентни и груби изказвания, не само непрофесионално, а и нечовешко държание. А защо не казвате кои са тези хора? Защо не им споменавате имената? Каква е ползата да се оплачете и да получите съчувствие от другите във форума? По този начин вие нищо не предприемате, за да предотвратите тази зверщина. Съжалявам, но не мога да разбера.
Дори си мисля да направя нова тема, в която да пишете за тези "доктори", но първо искам да чуя каква е причината за тези ваши анонимни изказвания.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: ноември 27, 2009, 17:39:43 »

Ели бели, напълно те подкрепям, съгласна съм, че на такива лоши лекари трябва да им се знаят имената!!!

За пореден път се убеждавам, че почти всяка втора жена е попадала на такива "кадърни" лекари.

Извинявам се, ако съм малко  Offtopic
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: ноември 27, 2009, 17:40:20 »

ellie_bellie съгласна съм с теб и аз мисля че трябва да им се казват имената така можем да си помогнем една друга. smile
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 27, 2009, 18:25:12 »

plamik в една друга темичка си писала че си получила контракции , това от токчетата ли?
Дано въпроса ми не е глупав , но днес излизах на разходка и все още си ходя с мойте токчета и сега имам малки болки  че се притеснявам , може ли това да има нещо общо с обувките.Да взема да си купя по ниски , че да не направя белята.  sad
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: ноември 27, 2009, 19:35:23 »

plamik в една друга темичка си писала че си получила контракции , това от токчетата ли?
Дано въпроса ми не е глупав , но днес излизах на разходка и все още си ходя с мойте токчета и сега имам малки болки  че се притеснявам , може ли това да има нещо общо с обувките.Да взема да си купя по ниски , че да не направя белята.  sad
Понеже ходя пеша на работа, разстоянието е голямо и като хукна нямам спирка, двата дена през които бях на ток в началото на четвъртия месец не ми повлияха добре. През две крачки ми се втвърдяваше корема /контракции/ и когато си питах докторката тя каза, че е напълно възможно да съм получила тези контракции заради ходенето на ток. Не е задължително да стане при всеки. Ако ти е удобно и конфортно носи си обувките и се радвай на беболинчето в теб. give_rose
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #116 -: ноември 28, 2009, 11:11:49 »

ели бели аз също те подкрепям аз бях попаднала на мн некъдърна доки и сори Offtopic но съм съгласна да и кажа името,но нека има тема за това.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: ноември 28, 2009, 17:21:18 »

Ето я темата:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,23554.new.html#new
Пишете!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: ноември 28, 2009, 19:25:01 »

момичета искам да ви поздравя с любимият си хор дано ви хареса 
http://vbox7.com/play:c7d407aa
http://vbox7.com/play:2c3f1dab

http://vbox7.com/play:85d8c5a4
« Последна редакция: ноември 28, 2009, 19:27:17 от liva82 » Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: ноември 30, 2009, 12:43:26 »

Здравейте мили мамчета  blum Как сте?
vanessssa, искрено съжалявам за това, което преживяваш и силно те прегръщам! give_rose
Аз искам да ви се похваля - от няколко дни имам едни странни усещания в коремчето, май започвам за усещам бебето blush  yahoo
Иначе миналата седмица бях на лекар, всичко е наред с бебето и ми дадоха телефон на който трябва да се запиша за фетална ехокардиография  huhhuh.gif Някоя от вас правила ли е това изследване? Обясниха ми, че това е изследване за сърчицето на бебето!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines