Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 12:54:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 128395 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #60 -: ноември 23, 2009, 17:36:25 »

Ние живеем далеч от родители и на мен няма кой да ми помогне,освен милото! pardon
Но определено има разлика от преди!Преди си знаех веднъж на седмицата и за 1 ден съм готова!А сега тази работа я върша за 2-3 дни!Много се уморявам!
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #61 -: ноември 23, 2009, 19:50:07 »

Да, определено при всички ни умората е много по-голяма отколкото преди. При мен особено първите 2 мес. и половина, ако искате ми вярвайте, но можех където се подпра там да заспя...  Sleep Сега вече мисля че е малко по-добре, но пък пишкането май се засили през час и съм в тоалетната и една разходка не мога да си направя без да се спирам в някое заведение  blush И ако започна да вървя бързо и ме стяга ниско долу корема... Еми, бъдещи мами, просто трябва да сме по-внимателни в момента и всичко ще е наред  Wink
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #62 -: ноември 23, 2009, 20:05:20 »

Честито на всички женски мами. Надявам се скоро да има и новини за момченца, като понатрупаме още малко седмици... cap
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 23, 2009, 20:13:28 »

Досега и аз нямах проблем при справянето с домакинските задължения. Последната седмица обаче, както нямах корем или имащият такъв беше явно незначителен и хоп за няколко дена порастна толкова, колкото през последните 5 месеца funnytooth
И вчера, понеже ми беше време за редовното седмично чистене и се навеждам да чистя с прахосмукачката...и въобще не можах да се сгъна, както го правех преди nea Сякаш за една нощ се появи топка в корема ми, която не ми дава никакви варианти за сгъване Oh my ...
И предната нощ не можах да спя, защото ми беше супер неудобно с въпросната топка и се въртях напред-назад и пъшках и охках и грам не съм минала...аз дето мога да заспя само, като приседна някъде за 2 минути tease
Мисля, че едва сега за първи път изпитах, всички "малки радости" на бременността... Xixixi
Активен
Nikosmammy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #64 -: ноември 23, 2009, 22:14:27 »

Здравейте момичета!
За домакинските задължения, не съм спирала. Даже градинарствах и тревата косях до скоро, но слава богу сега няма да има нужда през зимата.
Иначе всичко сама си правя,мъжо рядко го карам нещо да прави,защото после трябва след него да оправям  Wink А и човека е на работа по цял ден, не мога и вечер да го тормозя. Събота и неделя го експлоатирам повече  DANCE
Също се занимавам със синът ми, който все ме кара да играем на някакви щури игри, да се гоним с маски и пистолети, да скачаме на трамплина отвън, да се бориме. Иди да му обясниш,че не можеш с този корем. Играя и ушите ми пукат. Хаха  ROFL
И моя корем много порасна, и то за две седмици, ей така изведнъж ми щръкна напред,започна да ми тежи и нощем едва се обръщам, само пъшкам като някаква болна баба.
Приятна вечер на всички от мен  bye
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 24, 2009, 11:22:38 »

аз да ви се оплача от известно време се будя и после почти не мога да заспя , а на сутринт съм като парцал angry
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 24, 2009, 11:43:33 »

Лива, знам кво е и аз бях така  sad, да не кажа че и сега имам такива нощи  huhhuh.gif
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 24, 2009, 11:51:13 »

И аз съм така, случвало се е по цяла нощ да не мога да заспя. Иначе пък вечер заспивам веднага след като вечерям. Но аз не се оплаквам, предпочитам да будувам отколкото да повръщам и да ми се гади.

Важното е може би да си създадеш режим, аз за себе си намерих начин, опитвам се да заспивам колкото мога по-късно и мисля, че се получава....е не могат да се избегнат нощните ставания до WC.... nea
Най-вероятно тези нощи ще продължат до края....бях чела че организъма подготвя майката за бъдещите нощни ставания около бебето. pleasantry
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 24, 2009, 11:54:01 »

Аз като влязох в 4ти месец и не ставах толкова до тоалетната, имам понякога ставания но определено не са всяка нощ и не всеки час. това ще стане пак след 6 месец мисля когато бебто натежи подпира и стъпва върху мехура  tease
Активен
Velnin
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


« Отговор #69 -: ноември 24, 2009, 11:56:07 »

Здравейте мамчета, искам и аз да се впиша с моята радоста, моят термин е на 30 април 2010 год. Бременността ми е първа и малко ми е притеснено щото всеки ден научавам по нещо ново и различно, мн се радвам че намерих такъв хубав сайт и искрено се надявам да ме приемете във вашето семейство smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 24, 2009, 11:57:37 »

Velnin   Welcome лека бременност ти желая, разбира се че приемаме нови попълнения,а аз особенно априлски  blum , че не сме особенно много 2-3 само.
Можеш да споделяш и питаш за всичко тук  give_rose
Активен
Velnin
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


« Отговор #71 -: ноември 24, 2009, 12:02:44 »

И понеже прочетох, че няма момченца за месец април с радост ви съобщавам, че нашето ще е юнак, аз съм вече в 17 седмица а пола на бебто ми го съобщиха в 15, на видеозона си личеше мъжкото достойнство, но още не знаем дали е сигурно  pleasantry
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 24, 2009, 12:04:50 »

Velnin браво за  baby_boy, е то нализ наеш,ч е няма нищо сигурно докато се роди, и нашата мома я видяха в 16 г.с и се надявм сега на 4Д да се потвърди пола, че свикнах с мисълта за розово, инче се бях настроила за синьо - хихи, каквото такова, но искам да знам пола , че да знам кви покупки да правя  tease
Velnin Усещаш ли го вече?
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 24, 2009, 12:07:18 »

честито  baby_boy stork-boy  Велнин, добре дошла при нас...радвам се че нараства нашата темичка още 2-3 мами се спотайват ама да видим кога ще се запишат при нас girl_wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #74 -: ноември 24, 2009, 12:23:12 »

Честито Velnin! :bravo:Лека бременност ти желая!А за  :baby_boy:момъка  Bravo!
За сега е първия юнак и ще е доста ухажван милия! tease
Майтапа на страна,ама да не стане от толков мадами накрая да се променят и да е мъжка темичка insane!
« Последна редакция: ноември 24, 2009, 14:00:20 от Рубин » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines