Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:09:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 126621 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 23, 2009, 14:59:19 »

Eйййййй моми4ета така ви се радвам  yahoo yahoo *YAHOO*и ви 4ета редовно и мн се  надявам 4е в някоя от следващите теми4ки "О4акваме......." да се разпиша  и разказвам и аз girl_wink girl_wink
Пък и напоследък много бременни мацки около мен, бе Bravo Bravo за последния месец сигурно са
4-5 .Да сте здрави  вси4ки бъдещи мами girl_wink

Пожелавам ти много скоро да изпиташ това щастие   good Ще следя темичката за бъдещи мами с надеждата да зърна там и твоето име.  Wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 23, 2009, 15:02:32 »

Момичета кажете как се справяте с домашните си задължения. Всичко ли правите както преди, или се ограничавате в някои неща...При мен се оказва, че комбинацията прахосмукачка и парцал след това доста ме уморява, а уж не е кой знае какво... Всичко правя на почивки, иначе ми натежава корема... Споделете как е при вас...
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 23, 2009, 15:05:59 »

Аз почти нищо не правих до 4 месец , съпругът ми ми помагаше много .
Идваше му малко в повечко, но е щастлив че ще става татко така че се съгласява със  всичко .
Аз съм сигурна че и вашите татковци са така ....
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 23, 2009, 15:08:31 »

На мен не ми дават да прахосмуча, щото тежи прахосмукачката и да не направя белята. Не се натоварват и с миене много много. Общо взето доста ми намаляха домакинските задължения, бъдещия татко поема голяма част от тях  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 23, 2009, 15:24:32 »

Всичко си правя аз - изморявам се ама айде сега да не съм легнала да умирам я -просто съм бременна.
Сега съм точно в почивка  от чистене -чистя с пархосмучката , баба само ходи около мен и иска да помага ама тя не вижда а плочките са светли има сумати и косми, ще и дам да мине една стирка. Мъж ми ми помага от време на време ама да ви кажа и без това друго не правя -  не ходя на работа ми да легна  да лежа ли сега  tease
Пък и да не свиквам много на седене че после с бебето направо ще  shok
Не мисля, че е някъв проблем да си вършите всичко ако имате нормална бременост  good
Ами преставете си мамите, които си имат едно детенце на по 2-3-4 години и са бременни със второ  blum
Айде ставам да продължавам с чистенето -до после  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 23, 2009, 15:33:48 »

И аз тука да се намеся че нашата темичка е много тиха днес  blum И аз си върша всичко като преди, въпреки че живеем със родителите на мъжа ми и свекърва ми помага, ама аз съм на лекции, тя на работа и така....всичко е според зависи  Wink Ама мъжа ми е на работа всеки ден от сутрин рано, до вечер до към 6 и нещо и като се прибере кое по напред да направи, не мога да го оставя да върши домакински задължения  blum А и дето вика Верчо не съм легнала да умирам  sarcastic Но наистина мога да кажа че много по бързо се изморявам от елементарни неща  nea Да не ви говоря как се разхождам, малко като се забързам и ме стяга доло в дясно и ходя едвам едвам  blush
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 23, 2009, 15:44:47 »

честити розови гащички на всички мамита...май нашата темичка ще е пълна с розовко аз така ги виждам нещатата  hurrah goody bounce
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 23, 2009, 15:45:43 »

Браво момичета щом можете и няма проблем естествено че ще си вършите работата.
На мен ми помагаха защото имах проблеми , прокървих на няколко пъти и в болница лежах ,видях че  работата е сериозна а за едното чистене не искам да си губя бебчето , така че се примирих и си лежах 2 и половина месеца.
На предния преглед преди седмица ми казаха че вече мога да мърдам и да се разхождам по малко , така че аз веднага се разчистих , но найстина е по трудно и ми помагат ,но това е от една седмица.
Но незнам как е при вас но аз съм свикнала сама да се оправям и друг да ми чисти къщата ми е доста неудобо и изнервящо , по добре мъжа ми колкото може толкова, но най добре е да си мине през мен ... smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 23, 2009, 15:52:39 »

Естествено че щом се налага да си лежиш ще си лежиш, аз говорех за нормално протичаща бременност  good
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 23, 2009, 15:54:02 »


Но незнам как е при вас но аз съм свикнала сама да се оправям и друг да ми чисти къщата ми е доста неудобо и изнервящо , по добре мъжа ми колкото може толкова, но най добре е да си мине през мен ... smile

Точно за това става въпрос Миа, аз също съм свикнала да се справям сама и не ми е приятно друг да ми чисти, или простира дрехите. Другото което е, че аз си правя нещата най- добре, поне според моите разбирания.  Не ми пречи, че се натоварвам, ама умирам от страх да не стане нещо на бебето, все пак е толкова чакано....Иначе и мъжа ми помага с това, онова, ама не му се отдава много. beating
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 23, 2009, 15:56:47 »

аз също се старая да върша нещата сама, но много се изморявам всяка сутрин ставам в 05.45 за да излезна 06.30 за работа понеже пърувам и тъкмо в 07.00 стигам в болницата и така цял ден до 13.30 и докато се прибера и станало 14.30 и като полегна малко иииии вече 17ч. После ми е толкова изморена само слагам масата ако има нещо да направя за вечеря го правя и бум в леглото смятайте , че в 09.30 съм почти заспала focus tease
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 23, 2009, 16:01:22 »

Разбира се, че щом трябва да се лежи, ще се лежи. Аз във 2ри месец имах кяфяво и Диман ме караше да лежа  tease, че го юрках да чисти тогава - ама мъжка му работа братче, аи да не е мъж, една къща се стопанисва само от една домакиня, тя дет се вика си знае всички дупки на къщата как да ги чисти  blum
Сега баба мн иска да ми помага, защото кръста просто ме спуква после докато изчистя и сега съм им дала задачки а аз ще влизам вече в банята. Честно казано съм разредила чистенето чистя всеки понеделник и понякга като го заотлагам чак сряда става  blush.
Лива нормално се чустваш, ти ходиш и на работа и се натоварваш психически, а 1-вия триместър умората е скапваща просто -копче да се наведеж да вземеш, все едно кофа пълна с вода вдигаш  tease
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 23, 2009, 16:02:07 »

Лили, не ти завиждам с това ранно ставане  shok Аз в 7 и половина  едвам се надигам от леглото и имам чувството, че е 5 часа. Такава мъка ми е това ставане.  blush
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 23, 2009, 17:05:32 »

Честито на всички за розовите гащи! smile
Май тук компенсираме за всички момченца, които ще се родят от предните месеци  blum
И аз нямам търпение да отида на предглед, надявам се на 11 декември да можем да го видим. Относно домашните задължения при мен нищо не се е променило, не мога и да кажа, че се уморявам повече, по-скоро чувствам тежест в краката си като съм много време права и си правя почивки с вдигнати крака. За вдигане на разни неща, докторът ми каза, че няма проблем, засега всичко протича нормално, редовно си нося тежките торби от гаража до апартамента. Дори като си бях в България септември, си вдигах и куфарите сама по летищата, просто ако няма усложнения, не е необходимо да се променя нещо с рутинните занимания. Поне в моя случай е така.
Но как ми се спи, направо не е истина. Понякога на работа се подпирам на ръката си за няколко минутки и си затварям очите. Дано да не се изложа някой ден.
Гледам и да се движа колкото ми е възможно най-много - йога, кардио, гирички.... защото освен на корема ми се лепи и навсякъде другаде и лошо...
Целувки на всички коремчета от мен  give_rose
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 23, 2009, 17:28:35 »

ако знаете каква ми е мъка ставането като тръгвам на работа сме само аз и петела / живея в къща и той ме поздравява всяка сутрин Wink/ ама няма начин сега тази седмица съм отпуска малко, но като съм свикнала с ранннното ставане и пак се будя рано иначе с майка ми си разделяме домакинските задължения относно чистенето , че къщата ни е на 3 етажа и дори да не съм бременна пак нямаше да мога сама да се справя
Явно всяка ситуация има и положителни и отрицателни страни give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines