Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 13:47:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 159026 пъти)
 
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #270 -: ноември 29, 2009, 12:37:16 »

valia_diva Мисля, че всички тук искаме бебчето да се получи от само себе си.. Но след като не се получава всяка от нас започва да търси причината..
И аз като gostenka_82 мисля, че може да пробваш фоликуметрия, за да се увериш дали наистина има ову.. При мен така стана - 3 месеца подред фоликуметрия и сега съм по-спокойна, знам, че имам ову..А и лекарката може да ти каже и кои са дните през които трябва да се действа  Wink
Успех на всички!  give_rose
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: ноември 29, 2009, 19:37:05 »

  Аз да се похваля ,че тази седмица ,след многото тестове,нацелихме овулацията ми и сега чакаме да видим дали ще има резултат smile
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: ноември 29, 2009, 19:43:41 »

  Аз да се похваля ,че тази седмица ,след многото тестове,нацелихме овулацията ми и сега чакаме да видим дали ще има резултат smile
Страхотно, стискам палци и дано да има  PREGQ
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: ноември 29, 2009, 21:18:40 »

Aз току що си направих тест за ову и се оказаха 2 еднакво наситени чертички(9ти ден Oh my ...).Би трябвало да се радвам, но милото е в Болница, надявам се утре да го изпишат и да действаме, но незнам дали избщо ще му е до бебеправене, струва ми се, че ще изпуснем месеца   nea
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: ноември 30, 2009, 02:24:04 »

krisssy пиковият момент на зачеване по принцип е в последния ден от цервикалната слуз и следващите два дни се предполага че е момент за бебеправене...така че е напълно нормално...
 Гостенка беше пуснала едни много хубави линкчета...може да прочетеш...

Базална температура

Метод на цервикалната слуз

И двата метода заедно биха могли да помогнат.
Пожелавам ти успех  good Good luck и скоро да се похвалиш с  PREGQ

valka27 надявам се на половинката ти да му е до секс и бебеправене след излизане от болница
... не е моя работа да ви се бъркам ама малко странно ми се вижда...не се вманиечавайте чак толкова че на всяка цена трябва да стане дали сега или утре или в по други ден... правете си ЛЮБОВ когато трябва и когато ви се иска защото на сила хубост не става...
извинявай че така те награбих  pleasantry едва ли не просто си изразих мнението на глас... стискам ти силни палци въпреки всичко и се надявам скоро да имаш хубави новини give_rose give_rose give_rose

« Последна редакция: ноември 30, 2009, 13:50:00 от BeRa » Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: ноември 30, 2009, 09:35:17 »

Цитат
trinity_vn надявам се на половинката ти да му е до секс и бебеправене след излизане от болница
... не е моя работа да ви се бъркам ама малко странно ми се вижда...не се вманиечавайте чак толкова че на всяка цена трябва да стане дали сега или утре или в по други ден... правете си ЛЮБОВ когато трябва и когато ви се иска защото на сила хубост не става...
Бера, дали нямаш предвид моя пост...ако е така бих искала да споделя, че повече от 2 години бебеправим и при нас явно само с любов няма да стане, но това не пречи да си правим любов любов заедно
Надеждата умира последна heart heart heart
« Последна редакция: ноември 30, 2009, 09:56:27 от valka27 » Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: ноември 30, 2009, 09:49:35 »

  Бера не моят мъж,ами на Valka27 е бил болен. А моят миналия месец както си беше болен и в болнични не ме остави на мира Wink(имаше голямо желание да правим секс така че болестта не винаги влияе на желанието) give_rose
Активен
_matilda_
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #277 -: ноември 30, 2009, 10:43:53 »

Здравйте, момичета. Чета ви от страшно много време и вече ви чувставам близки. Стискам ви палци скоро да се махнете от тази тема. Аз досега не споделях с никого и ми беше много тежко. Всичко си го задаржах в себе си, но днес вече не мога. Но сега искам да споделя с вас радостта си. Видях ги, видях ги двете чертички току що. Незнам мога да пиша и разхвърляно, но ми е радостно. Дано повлеча крак в тази тема. И никой да няма в следващата.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #278 -: ноември 30, 2009, 10:48:13 »

Матилда, това е страхотна новина! Дано всичко е наред! Ти отдавна ли бебеправиш (тъй като пишеш, че много отдавна четеш темичката)?
Активен
_matilda_
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #279 -: ноември 30, 2009, 10:53:19 »

Здравей Слънце.По спомен от юни  месец.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 30, 2009, 13:59:26 »

Бера, дали нямаш предвид моя пост...ако е така бих искала да споделя, че повече от 2 години бебеправим и при нас явно само с любов няма да стане, но това не пречи да си правим любов любов заедно
Надеждата умира последна heart heart heart


valka27 грешката е моя...объркала съм имената извинявам се...поправих си го в поста...  give_rose
не ми се обиждай...просто си е въпрос на лично мнение  smile стискам ти още веднъж силни палчетаи ти пожелавам от сърце  PREGQ pqz

 Good luck Good luck Good luck Good luck Flower Flower Flower
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 30, 2009, 14:25:42 »

BeRa не се обиждам мила, в никакъв случай
Пожелавам успех на всички в клуба, момичета наближава Коледа, а на Коледа стават чудеса

Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: ноември 30, 2009, 16:30:54 »

Аз да подосаждам с моите въпроси give_rose В петък бях ентусиазирана и попрекалих с постовете, та там бях писала как ми се появи втората черта много бледа, едва забележима. Същия ден си направих нов тест, както ме посъветвахте във форума, след обяд и нямаше нищо. NO После си направих такъв в събота сутринта и чертичката беше малко по-ясна, но пак по-светла от контролната. В неделя пропуснах, нямах физическата възможност и сега си направих и отново няма нищо. Та искам да попитам, за колко часа ви потъмнява втората черта след като ви се е появила като по-бледа? Да не би да съм пропуснала момента? Или просто трябва да си го правя сутрин теста. Че аз си мисля, че вече май трябва да ми приключва ОВУ-то. По принцип ми беше дошло на 16, а цикълът ми е 26-28 дена...Някоя имала ли е такъв случай?
« Последна редакция: ноември 30, 2009, 16:40:09 от m_eleva19 » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 30, 2009, 18:09:42 »

май като гледам и с тия тестове за ову е голяма лудница... insane
m_eleva19 нямам идея защо така показва теста ти но нямам против да разбера...
аз този мвсец започвам с тестове и аз и да видим какви ще ги свършим...милото ми донесе 3 кутийки от бг и се надявам да ми стигнат за този месец...че като гледам май не знам кога точно да започна да ги правя...дали като забележа цервикалната слуз или по рано имайки в предвид че понякога е възможно да стане объркване в системата... pleasantry
надявам се да я оцелим де...аз се познавам поне по цервиалната слуз и разчитам на нея  Girl_hide да ме ориентира...па ако е писано да стане ще стане ...ако не следващия месец не с 3 опаковки а с 30 и все ще я хванем  funnytooth

Успех на всички и много много две чертички
ето нещо което на мен ми даде малко повече светлина по темата...
http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=13&id=426&option=com_content&task=view
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: ноември 30, 2009, 21:20:47 »

Момичета за всички за N-ти път.Тестовете за овулация се правят след обяд не сутрин с първата урина.Правят се след обяд по едно и също време.Преди да се направи теста се ограничава приема на течности.Теста отчита не след часове, а от минута след като е направен до 10 мин мисля след това.ВСЕКИ ТЕСТ СИ ИМА УПЪТВАНЕ И В НЕГО Е ОБЯСНЕНО КОЕ КАК СЕ ПРАВИ!!!

ИМА ТЕМА ЗА ТЕСТОВЕТЕ СЪЩО ТАКА!!!
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines