Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 07:42:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очакваме нашите съкровища - Януари Февруари Март- 3"  (Прочетена 115457 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: декември 02, 2009, 22:08:07 »

Кали, как си? ееее не се претоварвай пиле
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: декември 02, 2009, 22:42:57 »

Абе нещо взех да се шашкам,имам някакво кафяво зацапване,много слабо но...Дано да мине до утре ако не ще ходя до докторката утре да ме види.
Итова бебе днеска е като шашаво,не спря да мърда и да се върти и да шава.И докторката ме ошашка като ме пита дали го усещам.Лежа и не мърдам.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 02, 2009, 22:48:43 »

Ели,права си, ама много си права за движението good Опитвам се да ходя пеш, когато ми е възможно, спортувам и до ден днешен yahoo, но работата ми е предимно седяща...и като направиш 8 седящи часа...и... girl_impossible.....става страшно. В къщи, ако се заседя малко повече на дивана и после имам чувството , че няма да мога да стана... Oh my ... явно неправилно седя или не ми е удобно, без да усещам.. crazy
Гери направо ей така Oh my ... Oh my ... Oh my ... като прочетох за днешните ти патила. Аз каквато съм нетърпима към такива намеси в личното пространство, просто ме е страх, как щях да реагирам beating beating
Кали, как си? @}->--Ама и ти не се спря де.... beating
Дано с това се размине за да си спокойна @}->--И сега колко трябва да лежиш така crazy, добре, че момиченце си имаш, мамина отмяна та ще се завърти детето покрай теб...абе друго си е... heart
Леле верно ли 3 дена си се мъчила....мале Кали, секцио то това е иродско бе, кой ще е този да изтърпи такова чудо... girl_impossible Като знам кой ти е гинекологът съм на 100% сигурна, че това е най-добрия вариянт за теб и бебчо. Айде и да пишеш как си, с какво си уплатняваш времето лежейки give_rose
« Последна редакция: декември 02, 2009, 22:54:15 от pleasure » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: декември 02, 2009, 23:40:47 »

Ама аз и първия път при нея раждах-тя много искаше да родя нормално,но не стана.А тя е фен на нормалното раждане и щом тя е казала не,значи не.А как минава времето лежейки-ужасно,не ме свърта.Чета,гледам филми,но не ми се лежи-нещо като когато трябва да четеш за изпит...трудна работа.Ама ще се полежи,никъде няма да ходя и така.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: декември 03, 2009, 10:46:26 »

А как минава времето лежейки-ужасно,не ме свърта.Чета,гледам филми,но не ми се лежи-нещо като когато трябва да четеш за изпит...трудна работа.Ама ще се полежи,никъде няма да ходя и така.
Кали.. @}->--кажи днес какво е положението, спря ли зацапването, ходи ли на доктор?
Надявам се всичко да е било момнтно само girl_impossible
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: декември 03, 2009, 11:00:03 »

За сега спря,не лежа че имам много работа,но седя и не мърдам много.Снощи се опитваше да ме боли корем,но сега вече не.Дано да се закрепя.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #381 -: декември 03, 2009, 12:08:28 »

Гери тя наистина жената явно не е искала да те компрометира по някакъв начин и го е направила от загриженост, но е много неприятно така като ти се бъркат. Аз също много мраза така да ми се месят и някой да взема решения вместо мен- направо не се побирам в кожата си тогава- в крайна сметка ще правиш каквото прецениш, все пак ти си бременна и това е твото бебе  good
Кали пий си магнезия и лежи повечко- поне и днес гледай да полежиш, че не шега работа и ще се оправят нещата  smile А е напълно възможно да буйства бебешока от лютото- сигурно му е запарило на дупето  blum
pleasure и аз бях така като теб- 8 часа на един стол на работа- та гледах поне в обедната почивка да обикалям и след вечеря да се връщам пеша последния месец, че иначе се схващах направо и кръста ме болеше абе ужас  Girl_hide След като излязох почивка от началото на миналия месец поне успях почти всеки ден да се разхождам дълго дълго с Тонито и малкия Петър та направо си наваксах за всички месеци, в които седях по цял ден- но определено като се разхождам се чувствам по- добре  girl_wink Ти ако имаш възможност виж поне в обедната почивка малко да походиш- ще ти помогне за кръста  smile
tasty   браво за хубавите новини от прегледа  Bravo
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #382 -: декември 03, 2009, 15:29:51 »

Здравейте мамчета! give_rose
Позволявам си да се включа в темичката ви,за да ве помола за мнение!
Някоя от вас приемала ли е Нутримаг за контракциите?Моята доки преди малко ми ги изписа за 10 дневен прием!Интересува ме дали помага?
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: декември 03, 2009, 15:41:13 »

Тавя мяй беше форма на магнезий.Аз май ги пих педи магнерича,ама като не помня дали така точно се казваше.Много ти  помогнах няма що
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #384 -: декември 03, 2009, 15:46:50 »

кали мила лежи си сега не се назорвай,че да не получи зацапване пак.радвам се за хубавите новини на всички ви.а на тези които ще ходят на преглед им стискам палци всичко да е ок.аз днес малко се мотах до работа и цял ден ме нямаше  и сега се прибрах и сега ще легна малко да си почина.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: декември 03, 2009, 16:33:13 »

Здравейте мамчета! give_rose
Позволявам си да се включа в темичката ви,за да ве помола за мнение!
Някоя от вас приемала ли е Нутримаг за контракциите?Моята доки преди малко ми ги изписа за 10 дневен прием!Интересува ме дали помага?
Аз пиех нутри маг от 5 месец та до миналата седмица, защото си имах контракции, понякога и болки в кръста, мисля че помага, въпреки че аз винаги бях нащрек при всяко стягане на корема. По принцип това е магнезий, но и нещо друго, но е точно за контракцииките, така че не се притеснявай щом и док ти го е изписала пий си ги.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #386 -: декември 03, 2009, 17:03:55 »

Благодаря ви много! give_rose
Целувки и леки последни дни до срещата с малките бонбончета ви желая! give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: декември 03, 2009, 17:09:26 »

Охх ето ме и мен, дръпнах му един сън от 14:00 часа та чак до сега  oversleep

За въпросчето на Рубин за съжаление нищо не мога да кажа  give_rose но щом докота ти го е изписал, значи е преценил че те ти свърши работа  good

Кали ходи ли на лекар за това зацапване, май беше писала че днес трябва да ходиш?  Wink

Ох и аз нещо напоследък не спирам да мисля и да си представям различни начини на протичане на раждането  angry Понякога се улавям че много ме е страх, но си внушавам и си повтарям постоянно че не ме е страх... нали знаете понякога като лъжете много, много пъти за едно и също и нещо започвате чак да си вярвате  blum Та тоя метод си прилагам  blush  Вие как сте със страха от раждане?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: декември 03, 2009, 17:12:25 »

Гери аз като минала през страха от раждането да споделя - няма нищо кой знае колко страшно. Просто трябва положителна нагласа и спокойствие и всичко ще мине добре. Аз си повтарям винаги една мисъл: "Бог никога не ни праща изпитания, които не можем да издържим".
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #389 -: декември 03, 2009, 17:22:24 »

абе Гери честно да ти кажа малко ме е страх ама малко защото се надявам всичко да е наред и накрая ще си гушкам малка беболина.това ми дава мн кураж.

ох аз да питам някоя от вас може ли  да каже нещо дето да си мажа гръбчето или да пия че ужасно мн ме боли.
« Последна редакция: декември 03, 2009, 17:28:49 от sl1ncata » Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines