Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:37:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очакваме нашите съкровища - Януари Февруари Март- 3"  (Прочетена 114184 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: ноември 02, 2009, 19:58:53 »

"Очакваме нашите съкровища
Януари - Февруари - Март 2 част "

 
Поздрав от мен за всички мъжки мами
                      Поздрав от мен за всички женски мами

                                                    Януари
                                                 
                                                  veselyshko - 04.01.2010     stork-boy     
                                                 sl1ncata - 13.01.2010
                                                  sante - 17.01.2010 stork-gurl
                                                 teo99999 - 12.01.2010
                                                 Valentinche - 27.01.2010 stork-boy
                                                 Gergancheto - 20.01.2010 stork-gurl
                               
                                                   Февруари
                                                 
                                                  Denni - 05.02.2010
                                                 
                                                  kali_gali - 09.02.2010 stork-boy
                                                  picolina - 13.02.2010 stork-boy
                                                  maca89 - 16.02.2010
                                                  plamik -
                                                    Didka_T - 27.02.2010 stork-gurl

                                                   Март

                                                  monica - 01.03.2010
                                                  SylvieBG - 01.03.2010
                                                  tasty - 09.03.2010   stork-boy
                                                  ivaiva - 10.03.2010


« Последна редакция: декември 09, 2009, 16:45:15 от Bulechka™ » Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 02, 2009, 20:01:34 »

ех ех Гери да ви имам аз етинките магазинчета  Wink аз тука едни панталони за бременни  pleasantry струват от 50 лв нагоре  crazy ми как да дам като няма ги нося повече и айде дънки с плитка талия, да се закопчават под корема и съм пушка  good нали си нося бодита, а за клинчетата и аз съм мн добре с тях  danceg мн е удобно  give_rose
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 02, 2009, 20:02:25 »

 give_rose за Данитка и Новата темичка, все хубави новини да има  give_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 02, 2009, 21:02:33 »

да се запиша и аз в новата тема. Аз днес си тръгнах от работата защото колегата го нямаше четвъртък и петък и се оказа че сина му има свински грип и днес се появи на работа щото нищо му нямало и аз си тръгнах и си взех болничен. А ма ха. Абе още твърде слабо усещам бебето в 22 седмица още е като побутване и гъдалеличкане и то не постоянно
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 03, 2009, 09:42:55 »

tasty , хубаво си направила, че си си тръгнала, няма насила да се разболяваш я! Пазете се мами, много! За движенията на мъничето не се притеснявай, че са като гъделичкане и побутване. И аз горе-долу по това време започнах да усещам побутванията. Сега вече ритничетата зачестиха и се усещат като ритничета. Явно на твоето дребосъче му е добре и си има място за шаване без да те притеснява теб. След една-две седмици ще видиш ти що е ритниче... tease
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 03, 2009, 10:06:00 »

На мен много ми е интересно как е застанло мойто чавенце, че напоследък усещам ритниците едновременно от ляво и от дясно, как става тая работа, кое къде му е, не мога да разбера, все едно е направил шпагат  Girl_hide Мъж ми пък вика че е напряко в корема и от едната страна бута с ръце от другата с крака, абе лудница ми е някой дни в корема, други дни....затишие  give_rose
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 03, 2009, 10:16:41 »

Здравейте и от нас smile
Скоро не съм писала но няма нищо ново покрай нас бебка си ритка ( тя още от самото начало си е напречно разположена) и със всеки изминал ден стават все по силни ритничетата  danceg
Гледам за кг. си говорите аз от началото съм +7, не се ограничавам в нищо хапвам си стабилно, но ще видиме по нататък каква ще става.Като че ли качвам само на корем но ако знайте как съм се разшерила  angry от краката надоло така съм нацепена, че ....  angry даже снощи забелязах че вече и по пръсците имам. При вас как е ?
Данитка благодаря за хубавата темичка  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 03, 2009, 10:28:38 »

При вас как е ?

Със стрийте ли? Аз имам за сега само няколко по едната гърда  pleasantry Но всеки ден очаквам да ми се появат и по корема, просто не вярвам да ми се разминат  blush
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 03, 2009, 10:38:45 »

Оле, Гери блазе ти. Аз по корема все още нямам, но по краката там си ги имам в изобилие  pleasantry
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #9 -: ноември 03, 2009, 14:12:40 »

Аз досега се чудя, защо никой не е писал в темата, а то сме имали нова  Girl_hide
Данитка благодаря за прекрасната темичка  give_rose
Мацки аз от вчера съм официално в отпуск и сега си стоя вкъщи на топло и мързелувам активно  blum Нещо ми е запушен носа от няколко дни- гърлото го пресякох, но носа няма как. Пия чайчета с мед и лимон, ям мед и лимон разбъркани и се надявам с толкова да се отърва и да ми мине ! Иначе навън голям студ  cold
Само вчера си подадох носа да отида сутринта на ФМ- бебчо е добре според дока, и каза със сигурност, че е мъж! Тестисите вече си му били слезли където трябва и даже ги снима на мъжо  Girl_hide Дано само оздравея и не се влоша, че да не му навредя на бебока !
За дрехите- аз си купих тук от магазин Рени едни дънки за бременни и съм много доволна -струваха 46лв. На мъжо братовчедка му ми даде 2 панталона, а нагоре засега обличам моите блузи, включително имам един блузон като туника- идеален е за зимата. Мисля един клин да си купя и може би някоя туника още- но да видим !
Гери и аз така изпадам в чуденки как точно се е завъртял бебо, защото понякога усещам ритничета и в ляво и в дясно  smile Вчера доки каза, че бил с главата нагоре и вдясно към ребрата, гръбчета му леко извито към пъпа ми и краченцата надолу вдясно- страшна поза  Girl_hide
tasty хубаво си направила, че си си тръгнала от работа - даже недей да се връщаш докрая на седмицата според мен! И аз в 22 седмица не го усещах много активно и често бебето- не се притеснявай затова. С напредването на седмиците, ще го усещаш доста ясно  smile
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 03, 2009, 15:08:27 »

Здравейте,мами  give_rose
Аз да се запиша в списъка на чакащите януарски бебета  smile ,очаква се малка госпожица  stork-gurl
Терминът ми е на 15 януари и вече съм трети триместър
Поздрави от мен  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 03, 2009, 15:27:54 »

 Welcome moyra пожелавам ти една здрава, пухкава и красива принцеса
За дрехите - аз все още карам с анцунзите, че тука в магазина ни не ми е проблем как да се обличам  sarcastic така се изказах и аз че ... да паднеш  pleasantry та мисълта ми беше, че пред поповете и траурните агенции не ми е нужно да се издокарвам, иначе така за излизане и аз си имам 2 по дебели клина и 3-4 туники но като Герито проблем ми са ботушите, че от миналата година не ми стават немога да ги закопчея.
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 03, 2009, 15:52:26 »

moyra Здарей и добре дошла при нас  give_rose и честити ти розовки гащи, жива и здрава да се роди момата  Wink това е хубаво, че мамчетата с момиченца се увеличават  Bravo, че бъдещите свекита надделяхме доста   pleasantry
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 03, 2009, 16:41:11 »

здравейте мамита, докато се наканя да ви пиша и  сте сменили темичката, така се притесних, че не мога да пиша... blush
най-напред, много се радвам за Pleassure много се радвам, че си сред нас миличка. надявам се всичко при теб за напред да е наред.

чета ви редовно и подробно, но не ми остава време за писане sad

за стриите и за килограмите - не се меря редовно, но преди 2 седмици бях + 5, сега не знам. Стрии не са ми се появявали...

мен най-много ме е страх от грипа sad взимате ли някакви предпазни мерки?

аз вчера ходих на Фетална анатомия в майчин дом и бебо е добре - 100% мъж smile и бил като за 20 г.с. smile

уф много бавно пиша smile Внимание - 4 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

moyra, добре дошла, много се радваме на момиченцата smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 03, 2009, 17:22:36 »

Герчо, може да те боксира и рита едновременно  :bravo:озм
Аз мисля повече да не се връщам на работа ако ги устройва да работя от в къщи устройва ако не да си гледат работата. Абе хора страшно е с тоя грип аз ходя с маска и си мислех че ще ми се сметя ама по улиците е пълно с хора с маски.
Мами на мен една козметичка от Смолян ми прави страшен крем против стрии. Съдържа свинска мас, витамин А и Е и някви ароматизатори, но всеки може да си го направи и в домашни условия, трябвало свинската мас да се превари 3-4 пъти обаче за да изпаднат боклуците и да не миришела.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines