Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 18:10:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 12 част "  (Прочетена 189113 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 04, 2010, 17:52:09 »

Благодаря ви много за отговорите момичета, много ми помогнахте! Но velvet сега ме хвърли в размисъл  girl_impossible Виждате ли, аз в момента преценявам дали да пътувам до БГ в началото и ли в края на февруари месец или да си оставя избора на рокля за края началото на май, когато със сигурност ще пътувам. След като velvet ми каза за баловете (които удобно бях забравила да включа в сметките  pardon ) малко се притесних! Ами ако е толкова натоварено да не пътувам тогава през февруари  huhhuh.gif Но ако го оставя за края на април или май да не се окаже, че е прекалено късно или пък, че избор вече няма и ще трябва да се задоволявам с каквото е останало от предишните булки  Tc Иначе сватбата ми е началото на септември, така погледнато има време, но ако си си в БГ. Уф, как да го измисля...  ohah

asseto, аз съм си оставила това прибиране до БГ само за роклята и евентуално туй онуй, но големите неща като фотограф, оператор, DJ и агент са ми ок. Дано си права, че 2, 3 дни ще е достатъчно, защото повече и не мога и да отделя. А както се очертава май един от тези дни ще е неделя. Предполагам бутиците тогава не работят...

А относно Симон, velvet и asseto, направо ме разбихте.  Oh my ... Как така нямат Роса Клара, та аз само за тях ще отида там иначе не бих си и правила труда ако се опитват да ми пробутат тяхната си колекция. Ех, много се разочаровах...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: януари 04, 2010, 17:57:40 »

А както се очертава май един от тези дни ще е неделя. Предполагам бутиците тогава не работят...

Повечето май наистина не работят в неделя, но най-добре провери по сайтовете или им пиши.
Аз моята рокля си я поръчах на 3-ти март тази година - изобщо не очаквах да работи някой тогава, дори съвсем случайно се загледах и влзяох уж само "да надникна" pardon
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 04, 2010, 18:08:21 »

Според мен, ако можеш, избягвай неделята. Ако изобщо някъде е отворено, то би било само с изрично уговорен час и то сигурно ако много настояваш... По принцип по страниците на бутиците пише и работното им време, разгледай и прецени. Събота е ОК, но неделя ще е сложно.
А при Симон наистина не разчитай да намериш много от роклите на Роса Клара. Но те самите също имат нелоши неща, аз дори замалко да купя една тяхна рокля. Иначе и аз бях тръгнала към тях само заради Роса Клара. Ако можеш последните да ги разгледаш там, където си, май ще е най-добре. Вече, ако си харесаш конкретен модел, можеш да пишеш на Симон и да питаш дали го имат. Може пък да го поръчат специално за теб, ако го нямат в наличност.  Wink
Относно това, дали ще ти стигне времето - ако си готова на яко целодневно обикаляне из софийските задръствания, според мен ще успееш. Зависи за колко време ще се прибереш април-май и дали ще шиеш, или ще купуваш готова. Зависи и колко време преди самата сватба ще си дойдеш, дали ще има време за финални корекции. Февруари е натоварен откъм абитуриентки, но ако не шиеш, а търсиш готова булчинска рокля, поне няма да се конкурираш с тях.  good Само ще трябва да си уговориш часовете по-раничко.
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 04, 2010, 22:08:43 »

Днес, взех моята рокля  chee

След като се прибрах и я огледах на спокойтвие, мисля че вече нямам колебания  danceg

Ariel , определено мисля, че за 2-3 дни можеш да си избереш рокля, просто предварително трябва да си набележиш какви модели ти харесват . Аз лично ходих само в два бутика и в за мое щастие в двата си харесах по две рокли, но едната надделя   danceg, Когато си платих рокята имах колебания дали е тя или не, но сега определено не съжелявам за избора си.

Момичета, браво, че в София дават да се снимате. Аз във  Варна помолих да си направя снимки, но идеята ми не беше приета особено добре  pardon
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 04, 2010, 22:28:07 »

Еее, Роси, честито! Bravo Суеверна ли си, или ще ни я покажеш и на нас blush

Ариел, аз си избрах моята рокля само след обикаляне един ден. Уж и модели си бях набелязала, в смисъл знаех какво харесвам, ама реших да премеря различни кройки и модели, за всеки случай. И точно този, който категорично отричах, че може да ми стои добре, той ми заспа и тази рокля капарирах. Така че, ако ще купуваш готова, запазвай часове за февруари и мери на воля. Ако можеш в петък и събота - пърфект! Така ще имаш и време, ще снимаш и гледаш, и в понеделника някой може да отиде вместо теб да капарира. Не е нужно да капарираш лично. Само си записвай модела, номера и всички детайли, за да не се тревожиш при капарирането girl_wink
Друг е въпросът дали от февруари например, до септември, няма да си промениш теглото. Ако не, действа февруари, обаче ако е възможно, отиди юни например, пак няма да ти е късно.
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 04, 2010, 22:58:10 »

Благодаря ти Дани smile
Роклята е вторият модел в галерията ми - Madeira. Но цвета е бял, многоооо леко шампанско. Както казах в друга тема надявам се да съм направила верният избор за себе си...
А относно теглото и аз не трябва да мърдам и сантиметър до м. Май, защото иначе голям смях ще пада  sarcastic
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 05, 2010, 00:01:18 »

Благодаря Ви за съветите момичета, много се радвам, че ви има! След хубав размисъл, обсъждане с годеника ми и тройна проверка на плановете си запазих полет за края на януари!  yahoo Решено е, ще се пробват рокли! Ще гледам да запазя часове скоро и ще правя снимки на поразия, както искат да ме гледат  Blush

Относно капарирането, това е супер новина, че не е нужно аз да съм там! Майчето много ще помогне в това отношение! А килограмите... ами то няма как килограмите ти да не варират за 8 месеца, особено сега покрай Коледа  бая си похапнахме Torte Но предполагам те много добре знаят, че това се случва и има варианти за коригиране един месец преди сватбата!

Rossito, роклята ти е супер, много ми харесва, стилна и изтънчена, много богата! Не си сбъркала, само това ще ти кажа! Браво!  Bravo Само за килограмите си права, трудно ще се коригира такава рокля ако разликата е драстична. Мога ли да попитам откъде  си я купила?

Asseto, хубав съвет за Роса Клара, ще проверя дали ги има тук и ако да ще видя дали мога да меря! Благодаря!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: януари 05, 2010, 08:06:11 »

Роси, разкошна е! Ама и ти, като мен, наистина трябва да внимаваш. На мен момичето от единия бутик ми каза, че булчинските рокли можели да се отпускат не повече от 2 см, от самия подгъв. Тъй че, това ни е лимита tease Офф: Аз вече почнах диета. По-лесно се свива, отколкото обратното.
Ариел, на мен милата ми кумица ми я капарира, така че не би трябвало да има такъв проблем. Ти говори и за това в бутиците. Даже може и да си нахвърляш основните неща, за да не изпуснеш нещо важно за питане.
Мисля, че си постъпила много разумно с идването си през януари. Нека ти е спокойно на душата все пак good
За корекциите нямаш никакви грижи - те сами казват, че е добре не по-рано от 2-3 седмици преди сватбата да се правят, защото може да има вариации в теглото Wink Аз и затова искам да е с връзки, че от февруари-март спираме да се пазим, та ако стане бебчето, да имам възможност да отпускам, въпреки че в 3 месец едва ли ще си личи нещо smile

Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 05, 2010, 09:37:51 »

Rossito избрала си си страхотна рокля Bravo Страшно много ми харесва и определено моята представа за роклята ми е нещо подобно  blush
Аз започвам да се притеснявам вече за това, че нямам още рокля, като гледам сватбите на повечето от вас са след моята и вече сте направили избор, а аз само се подмотвам crazy
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: януари 05, 2010, 10:29:46 »

Момичета, благодаря ви за милите думи  smile

Офф: Аз вече почнах диета. По-лесно се свива, отколкото обратното.
Аз също гледам да се ограничавам с хапването,макар че моето тегло в послените години не се е променяло с +/- 2 кг, но знае ли човек  pardon

Ариел, не се притеснявай сигурна съм, че ще успееш да намериш своята рокля. Определи си 3 дни за обикаляне и си готова  smile После около 3 седмици за корекция, ако има нужда и това е  danceg.
Моята корекция е малка - само леко стесняване в бюста, казаха ми от бутика, че ще им отнеме максимум 2 седмици и то защото вероятно ще е около абитуриенските балове. Роклята я взех от бутик La Sposa във Варна, но мисля, че вече имат магазин и в София. Имат много красиви неща...

Зори, твоята сватба кога беше  crazy?
« Последна редакция: януари 05, 2010, 10:31:22 от Rossito » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 05, 2010, 10:55:50 »

Rossito, La Sposa са просто прекрасни, уникални! Разгледах им официалната страничка и имат големи красоти!  heart Ти когато ходи да избираш имаха ли всички модели, които искаше или повечето са с доставка? И още искам да те питам ако нямаш нищо против в какви рамки са цените им? Мното ти благодаря за отговора!  smile
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 05, 2010, 11:16:38 »

Rossito сватбата е на 01.05.2010  Offtopic
Току-що разгледах сайта на La Sposa и наистина има много красиви модели. В сайта им пише, че имат магазин в София и със сигурност ще го посетя danceg
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 05, 2010, 11:23:23 »

На мен в София ми казаха, че ако си от провинцията корекциите стават в рамките на един ден, ако не - за няколко. 2-3 седмици за корекции ми се струват твърде много, ама знам ли pardon

Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 05, 2010, 12:35:10 »

Ти когато ходи да избираш имаха ли всички модели, които искаше или повечето са с доставка?

Имаха доста модели, но определено не всички. Ако си разгледала официалният им сайт колекцията за 2009 и 2010 са по около 100 модела. Но въпреки това мисля, че имаше поне над 25 - 30 рокли - това е за Варна. В София нямам предтава как са нещата, но мисля, че собственичката е една и съща.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 06, 2010, 10:28:14 »

Момичета, да ви се похваля.Най-после измислих каква рокля искам  Sunshine
Рових си в интернет и попаднах на сайта на Maggie Sottero и се влюбих в една рокля.Само малко ще и променя горната част и цвета.  heart heart
Какво ще кажете?


* 8.JPG (24.52 KB, 389x527 - видяно 161 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines