Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 21:24:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 161875 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: ноември 08, 2009, 14:16:53 »

Бера, миличка, много се радвам на това, което чета и че си видяла  PREGQ Аз преди няколко дни ти написах, че винаги има надежда и ти стисках палци много силно. Радвам се, че нещата се получават. Хайде сега няма да имам търпение да отидеш на лекар и да потвърди хубавата новина, че да ти кажем едно хубаво честито.

Рени наистина беше много права а на мен ми се виждаше много невероятно...то и още ми е де...докато не видя и утре теста какво ще покаже и лекарят какво ще каже ...но сега съм малко по обнадеждена  danceg
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: ноември 08, 2009, 14:42:54 »

милички щом ви болят коремчетата спокойно моцжете да си вземете но-шпа или папаверин той е позволен при бременност give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: ноември 08, 2009, 14:52:53 »

BeRa  и от мен имаш яко стиснати палци good  good  good
Аз пък да ви споделя, че от 3 месеца усещам страшни болки в яйчниците между 8ми и 10ти ден от цикъла.Уж четох, че такива болки съпровождат пукането на фуликула, но при мен овуто е 13-15ти ден, доказано с преглед. crazy Някой има ли представа какво може да е?
Пък нали "уж" сме си дали почивка от доктори и този месец се върнах при старите си приятели тестовете за ову, ама нещо хич не я засякох...12, 13 и 14ти ден и трите дни имах бледа втора черта, ама еднакво бледа и трите дни angry Абе добре си бях решила почивка ама...
Та аз я не/чакам гадната лелка на 20.11. pardon
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: ноември 08, 2009, 15:03:21 »

милички щом ви болят коремчетата спокойно моцжете да си вземете но-шпа или папаверин той е позволен при бременност give_rose

Ливка а мога ли да взема половин аулин  huhhuh.gif само това имам в налиност...а и тука но-шпа на дали ще намеря...

valka27 благодаря ти мила...и аз ти стискам палци всичко да е на ред...  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: ноември 08, 2009, 15:12:18 »

Аулин -НЕ  nea това което Лива е написала само , ношпа или папаверин - това е позволено при бременност, както и працетамол при главоболие и т.н.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: ноември 08, 2009, 15:48:43 »

не,  миличка Аулин не се препоръчва , папаверин със сигурност има give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: ноември 08, 2009, 16:22:00 »

ще съ трая тогава...докато не говоря с лекаря какви лекарства има тука които мога да пия...че не съм им наясно
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: ноември 08, 2009, 17:46:20 »

Bera  Bravo за  PREGQ!!! Човек винаги трябва да има надежда!!! Изобщо не се притеснявай, че чертичката е бледа , на някой хора изобщо не им отчита - това е от PH -то ли какво беше там . Може да пиеш парацетамол. Аз само това пия!!!
Много се радвам за теб!!!
Успех и на всички останали. Дано съвсем скоро да усетите малките точици в коремчетата!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: ноември 08, 2009, 18:27:32 »

Берa yahoo yahoo *YAHOO*Товa е стрaхотно милa.Сaмо един контaкт и бебеееееее.Вярно е,който кaзвa,че не е вaжно дa е често,a дa е нa време tease *YAHOO*Много стиснaти пaлци всичко дa е нaред.
Ееееее нямa толковa късметлийскa темичкa просто
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: ноември 08, 2009, 19:07:07 »

благпдаря ви момичета  give_rose give_rose give_rose
темичката наистина е късметлийска дано да донесе още много много чертички... Bravo
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: ноември 08, 2009, 19:22:22 »

Еее, това е прекрасна новина - BeRa, много се радвам  yahoo и стискам силно палци всичко да е наред и скоро да се похвалиш както трябва, а ние да ти честитим както му е реда  tease...

Леле, тази темичка наистина е толкова късметлийска. В рамките на 30 страници поне 5 момичета напуснаха клубчето. Оххх, как ми е мъчно, че ние сега сме в почивка и немога да прихвана вирусът на фаталната тема. Ама се надявам модераторите да я оставят още малко или поне другата тема да се кръсти не 14 а 13.1 smilesmilesmile yahoo че да продължава късмета дълго време и да може всички да изчезнем оттук.

Момичета, стискам палци на всички. Явно чудото е реално и когато наистина не вярваш много че ще се случи - хоп, то се появява  give_rose
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: ноември 08, 2009, 20:41:52 »

Бера, поздрави за резултата...Дано скоро док да потвърди радостната вест...

Стаси, сигурна съм, че скоро всички от темичката ще се похвалите, защото където има голяма любов винаги стават чудеса!!!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: ноември 08, 2009, 20:50:50 »

Стаси vanessssa благодаря ви  give_rose give_rose give_rose
аз преди малко си запазих час за личния...чак в четвъртък на 12.11 ми е часа за 17:15  pardon
е...ще чакам до тогава какво да се прави...и да видим после за резултатите колко време ще чакам...надявам се за това поне да са по бързи тука...

хайде...утре ще споделя резултата от поредния тест... smile
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #433 -: ноември 08, 2009, 21:30:34 »

Бера, страхотна новина! Това е чудесно, ще чакаме в четвъртък да се потвърдят добрите вести!Ще стискам палци всичко да е наред и вече офоциално да честитим!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: ноември 08, 2009, 21:47:10 »

BeRa, Bravo страахотна новина yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines