Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:20:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 161992 пъти)
 
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: ноември 09, 2009, 14:58:27 »

Хей, Bera, да не вземеш да се отчайваш сега...както казва Liva изчакай и пак направи тест! Но навсякъде пише,че при имплантирането е нормално да прокърви, така че спокойно!!! Искренно се надявам всичко да е наред и бъди спокойна smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: ноември 09, 2009, 15:09:33 »

ами ако след 2 дни си ми върви все още ще отчете ли теста както трябва...няма ли това да му пречи нещо  huhhuh.gif

и друго  blush снощи не исдържах на главодолието което ме бе натиснало и по едно време вечерта си пийнах малко аулин  blush ама много малко...на върха на една малка лъжичка...нямах нищо друго което можех да пийна...днес  милото отиде до аптеката да ми вземе някакви други лекарства които при евентуална бременност могат да се пият...надявам се да не е станало нещо от аулина ама той и беше съвсем малко...
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: ноември 09, 2009, 15:21:52 »

ТЕСТА ще отчете въпреки всичко не се притеснявай той търси хормона така че няма проблем
От аулина не е станало нищо лошо нито фатално зарди малкото количество а и дори един да беше взела пак нямаше да е фатално просто дозата н е е такава каквато да те плаши става въпрос за системна употреба поне по едно на ден на пример  give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: ноември 09, 2009, 15:37:39 »

ами освен ще изчакам до четвъртък когато ми е часа за лекаря и сутринта преди да ида на работа ще си направя тест а като свърша отивам на лекар да видим какво ще ми каже...най малкото да ми пусне изследвания да видим за другия месец как са нещата и да продължаваме с бебеправенето...ако не е станало...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: ноември 09, 2009, 15:39:00 »

Според мен нямa повод зa притеснения и плaч!!!Зa Берa и нейният любим човек товa е сaмо първи несец!Мълчaх си до сегa,но ще вземa дa споделя мнение!!!В темичкaтa имa момичетa,които повече от годинa опитвaт дa стaнaт мaйки!!!Милa Берa мaлко е прекaлено дa се вживявaвaш,че не си зaбременялa!Тук толковa жени минaхa кaкви ли не изследвaния и лекaри!
Много си ми симпaтичнa!Много те хaресвaм!Ще имaте едно чудесно бебче скоро!Моля рaзбери ме.
Момичетa,съжaлявaм!Не искaм дa ви убидя
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: ноември 09, 2009, 15:43:52 »

АЗ РАЗБИРАМ КАКТО ТЕБ ТАКА И Bera ,защото съм била и от двете страни
Успокоявам я защото точно в този момент човек е много стреснат и има нужда от подкрепа
Не вярвам какъвто и да е резултата Бера да го понесе трагично просто нека всички да мислим позитивно за да стават хубави неща, а пък аз съм сигурна , че темичката бързо ще се изпразни give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: ноември 09, 2009, 15:52:51 »

Мдаааа... аз като един от ветераните в този клуб продължавам да стискам палци на BeRa, щом и при Вероника се е получило така...
BeRa   good  good  good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: ноември 09, 2009, 16:17:37 »

Клео, права си, мила, така е. Но различните хора по различен начин приемат отделните неща, не се ядосвай.

Бера, мила, ние каквото и да ти кажем, първо - не сме доктори, второ - не усещаме нещата, както ти. А пък, ако ти е първи месец, изобщо не си заслужава чак да плачкаш , спокойно. Пази сълзите за моментите, когато наистина има причини да ги рониш, сега се успокой, първо, защото с лошите мисли се натоварваш себе си, и второ - евентуално едно мъниче, което все още не усещаш.

Прокървяването е възможно в първите дни около М., да не ти кажа, че кървене се получава и от ниска плацента в първите седмици, докато самата плацента започне да се вдига нагоре с нарастването на матката. Ти си бременна до доказване на противното. А ако ти дойде, поплачи си, докато ти олекне, но знай, че твоето малко сладко бебче седи и си подбира само момента, когато ще започне да расте в теб!!!

Армани, мила, ти май НЕ чакаш през следващите 3 до 5 дни, а???

Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: ноември 09, 2009, 16:37:06 »

BeRa, стискам силно палци за теб и скоро да ни кажеш, че ще си мама good good good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: ноември 09, 2009, 16:45:31 »

Момичета не се сърдя на никоя от вас...напротив благодаря ви за мненията и подкрепата...ако всеки казва на другия само това което иска да чуе няма да има смисъл от този форум  give_rose

Клео не ти се сърдя...напротив...ти си много права... give_rose
аз дори не съм си и мислела че този месец би станало нещо, но след тази малка възможност някак си леко се навих  smile а не трябваше...но ще ми е за урок...и затова ми стана малко гадно като видях лелката днес...докато не отида на лекар и да видим със сигурност какво става не може да се знае...всичко е 50 на 50...а ако не е станало времето е пред нас и продължаваме усилено с пробите  smile в първия момент днес наистина се разочаровах но като мина малко време и ми мина и се настроих на друга вълна...но добре че има и хора тук които на моменти да ни смъкват от облаците за да си стъпим на земята вместо да витаем...

благодаря ви на всички  give_rose give_rose give_rose и много успехи
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: ноември 09, 2009, 17:08:25 »

И аз така бях миналия месец. 5дни закъснение, надежди и трепети големи, мъжът ми ходеше с усмивка на уста и като цапнат от парцал и понеже не бях видяла двете чертички само го смъмрях нежно да не се радва предварително. Още на първия ден надеждата започва да расти е всеки изминал ден е по-голяма и силна и изведнъж  shok гадна лелка  cray  cray  cray няколко минути и после отново пак с надежда но вече по-зряла и мъдра. Искренно се надявам теста да е реален. Но ако не е, поплачи малко и да видиш колко по-лесно ще ти е после.  give_rose
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #461 -: ноември 09, 2009, 17:21:31 »


Армани, мила, ти май НЕ чакаш през следващите 3 до 5 дни, а???


Мдаа точно така, имам големи надежди след хидротубацията, че може би точно този месец е станало..
Но почти като ветеран аз вече притръпнах и докато не ми закъснее 1 седмица - никакви тестове  smile

BeRa не се отчайвай, така само ще си навредиш...и аз те разбирам, и аз бях така първите месеци..но мисли позитивно..всичко ще се нареди! give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: ноември 09, 2009, 17:58:32 »

BeRa споредмен работата е станала,бледа бледа какво като е бледа все пок я има,то да не е тест за овулация-бледа,силна,ярка незнам си каква,важно че я има,не искам да ти давам напрани надежди но според мен си бременна,а щом има кървене или е от имплантацията или пък може да е цветна бременност crazy отивай на лекар и прави кръвен тест,стискам палци smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: ноември 09, 2009, 19:31:58 »

Армани, след много тестове и все отрицателни, накрая реших повече да не правя тестове, ако съм бременна, няма да ми дойде изобщо, няма да не разбера  blum а ако не съм, просто ми закъснява няколко дни. Аз по принцип съм с редовен цикъл и рядко ми закъснява, но ми се е случвало честичко да закъснява с по 4-5 дни, а тестове не правех. Ами знаех, че, ако съм бременна, няма да ми дойде. Ама това не значи, вие да не правите, въпрос на лична преценка е.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: ноември 09, 2009, 21:52:23 »

Да и аз съм съгласна, че Bera опитват от месец само и не трябва да се отчайва, но при наличието на два положителни теста....е нормално човек да се обърка, така че нека бъдем с нея и да я подкрепяме!!!Още повече,че тук поне половината от нас са си изстрадали и са наясно smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines