Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 21:27:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 161886 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 18, 2009, 12:55:10 »

Миличка,това е напълно нормално,то каквото е трябвало си е отишло на мястото и ако сте уцелили момента и върши работата. smile Успех
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 18, 2009, 13:04:50 »

аз си бях взела и тестове за овулация макар , че моята си я усещах и по тях много точно се ориентирах за бебешравеното използвах само една опаковка от втора нямаше нужда yahoo
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 18, 2009, 13:26:56 »

Момичета благодаря ви за бързата реакция  give_rose give_rose give_rose
и се извинявам за тъпия въпрос... blush
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 18, 2009, 13:54:59 »

миличка няма за какво да се извиняваш..затова сме тук да обменяме опит..един е запознат с едно друг пък с друго , важно е да се подкрепяме и да си помагаме ..мисля , че това е и целта на форума blum give_rose
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #49 -: октомври 18, 2009, 14:03:10 »

Последното което ми казаха  и то един от специалистите /светило в областта/ е ,че лентичките и тестовете са вече остаряла методика и те въобще не се критерий за това имаш или не ову.Цитирам думите му:Можеш да имаш ову и да не отчита термометъра или лентичката и обратното можеш да нямаш ,а да отчете.Единственият начин е да ти следи специалист този процес другото не е достоверно
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 18, 2009, 14:14:31 »

нищо не е сигурно на 100% всичко е ориентировачно и е хубаво човек да знае кога какво се случва н амен лентичките ми отчетоха безупречно точно ову съчетано с моите симптоми ..все оак те следят нивото на хормона и в съвременннните страни урината се изследва голяма част от невйните показатели със специални тест линийки разграфени с различни индикатори ..казвам го от опит зашото участвам в едно проучване където с лентички получаваме бързи и точни резултати за съдържанието и,  вече всичко е много напред и е направено да бъде всичко по лесно
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 18, 2009, 14:40:32 »

аз не съм си правила тестове за ову нито пък съм мерила температура...поне за сега...ако видим че се задържаме в графата бебеправещи тогава ще взема да меря... миналия месец като ходих до моя гинеколог в бг преди сватбата ми каза че съм в ранна предовулационна фаза...което щяло да рече че скоро до няколко дни ще настъпи овулацията...и след определените дни си ми настъпиха симптомите след което вече бях сигурна че са овулационни...и за сега разчитам на това...надявам се да не съм се заблудила...  girl_wink
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 18, 2009, 16:45:03 »

Бера,стискам палци да сте улучили точния момент.Кога да чакаме новини от теб?
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 18, 2009, 16:53:11 »

...не знам дали е нормално или не...(дано не прозвучи гадничко) ама нали правим си ние бебчето всичко по реда си...и след края полежах малко и станах до тоалетната...имах чувството че всичко изтече... 

нормално ли е това или нещо с мен  е ненормалното...

Мила, BeRA, Маги правилно е направила забележка, която е хубаво да имат предвид всички двойки, които бебеправят. Важно е човек да прочете поне основни неща, свързани с репродуктивната система, яйцеклетките, сперматозоидите и самият процес на оплождане...

Аз ще се опитам да го обясня, значи, в еякулата на мъжа, освен сперматозоиди, има семенна течност и разни там други неща (не ги помня всичките с точности). Те се грижат за живота на малките плувци до попадането им във влагалището. От там нататък, плувците започват устремено плаване в посока яйцеклетката, а останалата част от еякулата...изтича. За да се попредвижат, обаче, на сперматозоидите също им трябва известно време, в което жената да полежи, а не веднага да стане или да се изпишка в тоалетната. Но дори и да стане или да се изпишка почти веднага една жена, ако сперматозодите на мъжа са нормални, ако и при жената всичко е наред, вероятността за настъпване на бременност също е голяма.

Дано сте ме разбрали какво исках да кажа!
« Последна редакция: октомври 18, 2009, 18:36:14 от gostenka_82 » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 18, 2009, 17:02:15 »

Течност е мацо,а всяка течност...изтича ако не е затапена с нещо =]Ма как го казах само blush
Но лично аз не смятам,че има лошо във въпроса на Бера *THUMBS*Лично може да имам едно дете и да се споглеждам за второ  girl_wink,но никога не съм чела за 'изтичането' на семенната течност =]просто когато се сучи pleasantry за първи път го приех за съвсем нормално/в първото ми изречение съм обяснила защо/и не съм смятала,че е проблем.Тя се е уплашила,че може нещо да не е както трябва и първото нещо е да попита give_rose
Успех Бера и спокойно.Човечетата с дългите опашки са си на мястото на срещата и стига да не е закъсняла или подранила момата стискам палци.
И на всички останали също.
Пък аз чак от днес започнах с фолиевата киселина blush
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 18, 2009, 19:03:54 »

Клео, първо да си кажа, че не искам да влизаме в полемика, да се чете или не, да знаеш или да си в неведение. Всичко е въпрос на личен избор и преценка на даден човек.
Смятам, че забележката на Маги е напълно уместна, за една сватба се чете повече, отколкото за процеса създаване на живот!!!

Това, че сега си започнала фолиевата не е фатално. Няма да ти навреди, само може да помогне.






Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #56 -: октомври 18, 2009, 19:13:48 »

Аааа, аз чета повече за бебеправенето и всичко свъзрзано с него, за да съм подготвена един ден като ми дойде времето  blum за сватбите знам много малко  girl_impossible
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 18, 2009, 19:23:24 »

Момичета много ви благодаря з подкрепата ... give_rose give_rose give_rose
kali_gali на 04-11 трябва да ми дойде...е...надявам се да ме пропусне за няколко месеца  tease но божа работа

а за това изтичане се стреснах наистина защото преди две години ми бяха установили една раничка или поне нещо такова...при което аз отивам на частно за да си платя и да ми обърнат внимание и със сигурност да ми кажат има ли нещо такова или няма тъй като през месец бях при гинеколога  с възпалителни истории...ма никой не беше ми казвал че имам проблем и в един момент си сменям гинеколога и ми казва някви си ранички и прочия...онази на частното ми изкара акъла като каза че била много голяма че как съм можела да не си обърна внимание че в случаите не можело да се забременява защото плода можел да падне и ала бала...и аз  shok shok shok точно трябваше и да идвам тук в Испания и с мъжлето не бяхме се виждали 7 месеца и оная ме кара да си оставам в бг да ме лекува горенета и прочия...заминах аз понеже имах и билети и всичко и то 4 дни след като ми казаха лошата новина...след това говорих със сегащия ми гинеколог ми обясни че това са глупости и че иска да ми вземе парите beating обясни ми че на нераждала жена това не се премахва защото после е трудно при получаването на разкритие и прочия... и както ме успокои първата мисъл като видях да изтича течност беше отново за този проблем...дали все пак не е от това...

но сега съм малко по просветната по въпроса благодарение на вас  Girl_hide
добре че ви има  give_rose give_rose give_rose
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #58 -: октомври 18, 2009, 19:30:53 »

BeRa, това,че спермата изтича няма нищо общо с проблема, за който казваш, защо все шак не провериш за този проблем, за твое спокойствие да отидеш на друг лекар?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 18, 2009, 20:04:24 »

аз от лекаря съм доволна...в него съм напълно сигурна...предния път като се прибрахме в бг и отидох при него забравих за гинекологични проблеми всеки месец и за всичко...е...от време на време се появява преди да ми дойде но до там...минава веднага...а преди през месец бях трагичен случай... Offtopic
но нали знаеш...при най малкото нещо съмнението винаги избликва на преден план...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines