Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:22:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 162004 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 16, 2009, 20:07:52 »

чватита нова темичка...дано фаталното число 13 да бъде 6тастливо за много бебеправе6ти и в тази емичка да има повече чертички...

анй -напред честито на Ливка за резултата  yahoo 6те стискам палци всичко да е на ред като отиде6 повторно на лекар  give_rose

Стаси  хайде мила чакаме да се похвали6 с хубава новина...стискам ти палци да е този месец  give_rose

ние няма да чакаме и да се съобразяваме с никого а още от днес заваме да действаме по въпроса...ако не се лъжа тия дни трябва да ми е момента и нямаме намерение да го изтърваме...това ще бъде първата проба където на 99% съм сигурна че съм в овулация ...не възлагам много надежди да стане от първия път...де тоз късмет при мен като знам как при нас винаги хубавите неща стават мнооого бавно...но все трябва да се започне от някъде и точно този месец слагаме сериозния старт...

надявам се скоро да крещим от щастие и да се похвалим с хубава новина и две чертички ... yahoo tease yahoo tease
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 17, 2009, 11:09:23 »

Айде и аз в новата тема:) Дано като е 13-та да не е фатална smile
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 17, 2009, 12:10:54 »

Мен лелката ме посети днес,живот и здраве другия месец пак с нови сили и надежди.
Активен
Godiva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


Любима на двама мъже ;)


« Отговор #33 -: октомври 17, 2009, 17:38:26 »

Здравейте момичета отдавна не съм се разписвала , но влизам да ви кажа че днес видях  PREGQ .... още не мога да повярам ......... бледа втора черта  smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 17, 2009, 17:40:42 »

Лелеееееееее Godiva това е супер новина! yahoo yahoo yahoo
Кавам ти едно тихичко честито и стискам палци всичко да е наред! good
Активен
Godiva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


Любима на двама мъже ;)


« Отговор #35 -: октомври 17, 2009, 17:44:08 »

Правих си тест с Престо .... незнам колко са надеждни за първи път ги пробвам , защото Шуър чек все бяха отрицателни . След няколко дни ще направя и един от него .  smile . Дано няма грешка в теста .
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 17, 2009, 17:48:46 »

Godiva и от мен тихичко честито  yahoo , ама грешка с две чертички няма, ако е отрицателен може да се появи по натам втора,а ма щом има две чертички- има бебе  danceg Успех по-натам  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 17, 2009, 17:52:20 »

Ето я и първaтa окaпaлa крушa :PМного се рaдвaм зa което yahoo
Знaех си aз,кaзaх ви че го предчувствaм :PСкоро тук ще опустее Girl_hide danceg Yes
Активен
Godiva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


Любима на двама мъже ;)


« Отговор #38 -: октомври 17, 2009, 18:10:00 »

Момичета много съм развълнувана ... чакам таткото да му съобщя новината  smile

Повличам крак за всички Нечакащи лелката .....  girl_in_love
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 17, 2009, 18:10:20 »

хайде чакам още майки в нашият клуб...ехх добре се развиват нещата в тази темичка..повлякох крак аз yahoo
Активен
Godiva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


Любима на двама мъже ;)


« Отговор #40 -: октомври 17, 2009, 18:17:09 »

Дано само теста да е верен, че още не вярвам  ... след като док установи бременност веднага се записвам в следващата темичка  smile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 17, 2009, 19:11:38 »

хайде чакам още майки в нашият клуб...ехх добре се развиват нещата в тази темичка..повлякох крак аз yahoo

Лилииии, повлече и още как само... yahoo yahoo yahoo
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 17, 2009, 21:21:31 »

Хайте тази темичка да се поопразни-добре тръгва,хайде и останалите девойки да видят скоро двете чертички и да се махат от тук.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 18, 2009, 12:45:36 »

Godiva  Bravo Bravo Bravo честито за втората чертичка...повличайте здраво краката след себе си за да опустее темичката най накрая  tease tease tease

А аз я да ви кажа какво сеслучва с нашето бебеправене...не знам дали е нормално или не...(дано не прозвучи гадничко) ама нали правим си ние бебчето всичко по реда си...и след края полежах малко и станах до тоалетната...имах чувството че всичко изтече...  huhhuh.gif помислих си че много бързо съм станала...а доктора каза поне 15 мин да се лежи и ала бала...снощи въобще не се наддигнах от леглото...милото вика лягаш и не мърдаш повече...да ама...тази сутрин като станах пак така...още докато да стана и нещо изтича...при ървата ни проба преди месец нямам спомен как е било ама явно не се е било получило така понеже щеше да ми направи впечетление...

нормално ли е това или нещо с мен  е ненормалното...
и на всичкото отгоре като станах днес няколко часа се чувствах така сякаш ще ми идва...а има още...толкова време докато да ми дойде... горе долу 3 седмици...

Милото вика че ако е писано и от най малкото ще стане и си е така де...ама...все пак...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 18, 2009, 12:53:26 »

Бера това е напълно нормално, все пак спермата се втечняваи изтича нали, няма как да се задържи всичко в теб.Хора четете и се образовайте.Учудва ме следното нещо, за сватбата си всяка една от вас търси, чете пита, а за бебеправенето нещо много посериозно не четете.Образовайте се момичета.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines