Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:02:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 13 част  (Прочетена 151769 пъти)
 
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: ноември 10, 2009, 11:36:58 »

И аз не преставам да стискам палци и да се надявам че при BeRa всичко ще е наред.Сега да ви кажа ,че при мен нещата вече са наред и доки каза, че може да продължаваме с опитите. Да се надяваме, че в тази 13 темичка, ще може да се запиша и аз с най-хубавата новина... Целувки от мен и не спирайте да се обичате и да правтие бебета.....   give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: ноември 10, 2009, 14:45:36 »

така че нека бъдем с нея и да я подкрепяме!!!Още повече,че тук поне половината от нас са си изстрадали и са наясно smile

Мишката, последните 2 стр. показват точно това, че всички тук я подкрепят и се надяват всичко да е наред. Но каквото и да се говори в темичката, докторът ще й каже най-точно какво е.

Кате, радвам се, че вече имате зелена светлина и дано бързичко напуснеш клубчет!!!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: ноември 11, 2009, 13:11:46 »

Милички хиляди благодарности за вниманието и подкрепата ви  give_rose give_rose give_rose
чак ми става неудобно за дето ви занимах толкова със себе си  blush blush
наистина най сърдечно ви благодаря  Flower Flower Flower

да ви кажа на бързо какво става с мен...вчера ходих след работа до бърза помощ...понеже това е най бързия начин да ти обърнат внимание а и за някакви лекарства ако ти ги изпише лекар ти излизат почти безплатно...та...след като два дни умирах от болки в яйчниците както никога до сега отидох за да ми изпишат някакви лекарства които мога да вземам...обясних на лекаря за какво става въпрос и той ми каза че след като ми е дошло значи няма бременност но за всеки случай да си ида при личния и ми изписа ибопрофен...и при евентуална бременност нямало проблем...попитах го защо тогава три теста имах с бледи чертички и ми закъсня толкова...каза че явно е станал някакъв хормонален дисбаланс  huhhuh.gif нещо ми се е сбъркал организма тоизи месец ама да видим...личния лекар щял да ми направи тест за бременност като тези които си правя и сама  pardon и после ако е нужно  и кръвен ...да видим утре...
сега днес поне нямам такива болки...два  дни щях да се побъркам...но както и да е ще видим какво ще ми каже утре доки...

Кате стискам палци за този месец да имаш най хубавата новина с  PREGQ pqz

Армани хайде мила лелката да те прескочи следващите месеци  Bravo стискам силни силни силни палци  good

успехи на всички които НЕ чакат лелката а вместо нея  PREGQ

 Good luck Good luck Good luck Good luck
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #468 -: ноември 11, 2009, 13:25:37 »

Тоест ти сега все още не знаеш дали си бременна? nea А кръвотечение имаш ли още, като при цикъл ли е?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: ноември 11, 2009, 13:36:14 »

Тоест ти сега все още не знаеш дали си бременна? nea А кръвотечение имаш ли още, като при цикъл ли е?

ами оказва се че не се знае...мистерия голяма...а кръвотечение си имам както при нормална М.е...освен че вчера както си ми беше силно като за втори ден следобед намаля драстично...както никога...днес си ми е нормалното за 3-ти ден...
най вероятно наистина е станало някакво хормонално объркване този месец...
смятам да не правя вече тестове и прочия до утре а да видя директно при лекаря какво ще покаже
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #470 -: ноември 11, 2009, 13:52:33 »

Дано всичко е наред!  give_rose И да могат да ти обяснят на какво се дължи. Все пак, спред мен, има възможности и да си  pqz
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: ноември 11, 2009, 14:30:41 »

BeRa къв хормонален дисбаланс ще покаже на теста за бременност 2 чертички - къв е тоя лекр бе  girl_impossible.
Според мен се опитва да те накара да страниш от мисълта за бременност  sad.
ЧХГ хормона се отделя само при бременност от плацентата, може да има положителен тест без бременност само ако човек е пил лекрства с тоя хормон иначе не може сам да ги присведе организма.
Каквото и да е мила -, важното е да се разбера  smile. И с Лива стана нещо подобно но сега бременее  smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: ноември 11, 2009, 14:34:18 »

Ммм и аз да си кажа, че днес бях на поредния преглед и фоликула, който беше 12мм на 4 ден от цикъла в момента е 13,5мм на 11 ден, т.е. този месец не се очаква нищо положително-няма да има ову и прочие. От 16 ден трябва да пия отново Дуфастон, за да ми дойде и др. месец на ново със стимулацията, но този път освен Клостилбегит ще ми бият и инжекции - хормон FSH  shok. А един въпрос към тези, които са пили Клостилбегит - наистина ли се пълнее от него? Аз тъкмо сега свалих ненужните килограми (благодарение на Сиофор-а 850), но ако почна пак да ги качвам (гони ме неистов апетит след спирането на Сиофор), ще се гръмна. diablo
Bera хайде дано е станало и твоето чудо  give_rose
Успех на останалите мацорани  girl_wink
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: ноември 11, 2009, 14:53:41 »

Ами то и от дуфастона се качва.Не се притеснявай няма да качиш страшно много.Не повече от 2кг.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: ноември 11, 2009, 17:01:19 »

Бера, пусни си кръвен тест и ще получиш отговор на мистерията.

Фиамче, мила, ти сега нали си в почивка и не трябваше да мислиш за фоликули и пр...?
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: ноември 11, 2009, 18:10:50 »

"И с Лива стана нещо подобно но сега бременее "
АЗ стоях настрана с този проблем, но за съжаление и при мен стана така точно преди да забременея не сега , а преди това
Загубихме ембриончето много рано и при мен беше точно така , но ние не се отказахме и още следващият месец забременях..т.е сега  give_rose
Но се надявам при теб да не е станало така както при мен...щом имаш високи стойности над 11 значи че хормона е повишен значи  има оплождане, това показва и бледата чертичка, но дали ще се задържи и развие никой не знае...
Ако това не стане не се отчайвай ние не го направихме и сега се радваме на растящото ми коремче само месец след неприятното преживяване
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: ноември 11, 2009, 18:29:25 »

Момичта, аз имах едно питане 3 странички назад, но никой не ми отговори
Цитат
Аз пък да ви споделя, че от 3 месеца усещам страшни болки в яйчниците между 8ми и 10ти ден от цикъла.Уж четох, че такива болки съпровождат пукането на фуликула, но при мен овуто е 13-15ти ден, доказано с преглед.  Някой има ли представа какво може да е?/quote]
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: ноември 11, 2009, 18:39:04 »

Валка, питай своя доктор, нека той те прегледа в този период, да установи от какво е. Може да е по-ранна ову, може и да е съвсем различно нещо. Никой не може да ти каже, а предполагам, не са ти отговорили, защото никой не се е сблъсквал.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: ноември 11, 2009, 19:56:47 »

Момичта, аз имах едно питане 3 странички назад, но никой не ми отговори
Цитат
Аз пък да ви споделя, че от 3 месеца усещам страшни болки в яйчниците между 8ми и 10ти ден от цикъла.Уж четох, че такива болки съпровождат пукането на фуликула, но при мен овуто е 13-15ти ден, доказано с преглед.  Някой има ли представа какво може да е?/quote]
по-някога при нарастване на фоликул преди пукането му също може да се долови болка дължаща се на разтягащите се тъкани..ако болката е регулярна вероятността от нещо сериозно е почти минимална, НО ВСИЧКО Е ИНДИВИДУАЛНО
Според мен няма от какво да се притесняваш , а ти как засичаш ову кога ти настъпва ..
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: ноември 12, 2009, 08:51:09 »

gostenka_82 , съгласна съм, че док най-добре ще каже, ама нали сме в почивка  pardon
Лива, последните 5 месеца я следях при док.Сигурно от нарастването на фоликула ще да е smile
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines