Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 18:19:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 182158 пъти)
 
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #180 -: януари 17, 2010, 17:41:35 »

Здравей Йоана,

ние резервирахме Централ срещу син сити. Мисля, че основното тук е колко души ще има на сватбата - ако са под 110 - Централ срещу син сити е по-добре според мен. А ако е голяма сватба Централ Форум е по-добре. В Централ Форум с малка сватба е много по-неудачно, поне според мен (Те имат и повече зали и я си представи, ти като не можеш да заемеш всички и те да направят паралелна сватба в другата зала!!  Oh my ... Не е казано, че ще се случи, ама все пак....).
Ние сме със 70 човека и затова избрахме Централ срещу син сити. А и е по-близо до Св. Неделя и Витошка, кдето са ни венчавката и съвета.
Ресторанта е хубав, декориран със стил. Място има достатъчно, куверта е с богато меню. Управителят засега е коректен, ако има нещо, ще пиша. Подписахме договор, с най-важните клаузи, за да сме сигурни. Съветвам те да го направиш и ти! Не е гаранция, но поне е нещо.
А за разликата в цената - според мен тя е нищожна и не бива да те спира , ако по-скъпия ти харесва повече.

Поздрави!
« Последна редакция: януари 17, 2010, 17:48:43 от tsvetentse1 » Активен
ioana_g
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #181 -: януари 17, 2010, 18:55:34 »

Здравей Цветенце,
благодаря за бързия отговор. И аз май към Централ се бях насочила повече, но тук с половинката имаме леки разногласия. Можеш ли да ми изпратиш договора, който сте подписали ако го имаш в електронен вид, че незнам какъв трябва да бъде. Мейла ми е [email protected]. Благодаря ти.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: януари 17, 2010, 19:09:48 »

Аз искам да изкажа моето възхищение от Комплекс Рачич в Пловдив ! Това е може би единствения комплекс ,който е на такова високо ниво и управителката да е толкова мила и отдадена на работата си ! Г-жа Петрова направо ме изуми с отношението си към сватбите, като се има предвит ,че в повечато р-ти се държат с младоженците все едно са им длъжни с нещо ! Най много се изумих от куверта от 23лв за тази обстановка и това ниво което подържат !  good Bravo Bravo Bravo
« Последна редакция: януари 17, 2010, 23:26:07 от NINA STYLE » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #183 -: януари 17, 2010, 22:49:52 »

 Дано не съм прав, но ioana_g и tsvetentse1 мисля, че не са за този форум. В постовете виждам неща, които ограничен брой хора знаят. Тъпо ще бъде, ако темата се пълни с рекламни постове на несъществуващи младоженци. Хубави сватби имаме и в двата ресторанта , но не така трябва да се рекламира.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #184 -: януари 17, 2010, 23:21:34 »

Дано не съм прав, но ioana_g и tsvetentse1 мисля, че не са за този форум. В постовете виждам неща, които ограничен брой хора знаят. Тъпо ще бъде, ако темата се пълни с рекламни постове на несъществуващи младоженци. Хубави сватби имаме и в двата ресторанта , но не така трябва да се рекламира.

Здравей, Пачоран,

не разбрах точно къде е рекламата? Какви са тези неща, които малко хора знаят? Моите знания са от: телефонен и личен разговор с управителя и разпитване на други хора за отзиви. Та моята сватба още не е била! Просто засега съм комуникирала успешно и добре с управителя и нямам особени забележки. Кой знае как ще се развият нещата, до сватбата ми има още 7-8 месеца! Ако случайно направят някой гаф, най-малкото, което ще направя е да го разглася, че да не страдат и други.

Всъщност, защо трябва да обяснявам, ти отправи въпросното обвинение, по-добре си кажи аргументите. Защото като се обвинява в нещо, трябва да има база за това обвинение, не само броя на постовете примерно. Аз лично не виждам къде в постовете си съм била необективна. Може би ти го виждаш по-добре.

Поздрав, дано да размислиш!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #185 -: януари 17, 2010, 23:44:16 »

 Няма какво да размислям, аз не се женя, аз съм вече женен.
 Споменаването на цифрата 110 е много важен аргумент на първо място. На второ място - не сте ходила в ресторанта на бившия хотел "Славия". Просто там много зали за много сватби няма - не превръщайте хотел "Славия" в хотел "Принцес Дедеман", "Кемпински" и т.н. Трето - нямам желание за по-нататък..
Активен
ioana_g
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #186 -: януари 17, 2010, 23:47:49 »

Дано не съм прав, но ioana_g и tsvetentse1 мисля, че не са за този форум. В постовете виждам неща, които ограничен брой хора знаят. Тъпо ще бъде, ако темата се пълни с рекламни постове на несъществуващи младоженци. Хубави сватби имаме и в двата ресторанта , но не така трябва да се рекламира.
Аз също не виждам какъв е проблема. Имах колебание и си зададох въпроса. Някои хора могат да имат впечатления и да ги споделят. Даже и да беше реклама, пак незнам какъв е проблема. За това е този сайт, всеки си изказва впечатления. И щом има неща, които хората не знаят (предполагам, че говориш за разликата в цените) нека хората ги разберат, не мисля, че това трябва да е тайна.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #187 -: януари 17, 2010, 23:57:00 »

Пачоран, не ми е трябвало да ходя, говорих с тях, голямо ми е. Доколкото си спомням имат допълнително помещение, дано не съм се объркала. Ако ми треснат паралелна сватба, ще е ужасно, колкото и да не искам да го вярвам, че е възможно. Но БГ е страната на неограничените възможности. Затова го казах това, съжалявам, ако е било преувеличено, макар че мисля, че не е. В ресторант България предложиха да ни натикат в конферентна зала дори!!! Докато тече паралелна сватба.   Oh my ...

А 110, ами нали 10 пъти го гледах Централ, те казват, че и 130 ще поберат, но аз не му давам повече от 110, каквото и да ми казват.
Активен
ioana_g
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #188 -: януари 18, 2010, 08:44:21 »

Няма какво да размислям, аз не се женя, аз съм вече женен.
 Споменаването на цифрата 110 е много важен аргумент на първо място. На второ място - не сте ходила в ресторанта на бившия хотел "Славия". Просто там много зали за много сватби няма - не превръщайте хотел "Славия" в хотел "Принцес Дедеман", "Кемпински" и т.н. Трето - нямам желание за по-нататък..
Здравей,
Мисля с това да приключа тази безмислена дискусия.
Само искам да отбележка, че ходих и в двата ресторанта и говорих и с двата управителя, погледнах и двете зали и разбрах каквото ме интересуваше. Ходих и на други места. Накрая след всичкото обикаляне, избора ми се спря на двата за които питах. Двата ресторанта бяха точно това, което търся. Трудно ми е да взема решение, за това поисках помощ. Не съм искала да правя реклама или нещо подобно на места, на които не съм била и с които нямам нищо общо. Все още не съм взела решение за нито един от двата, но мисля че сега благодарение на теб, никой даже няма да си и помисли да ми даде съвет. Благодаря ти!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #189 -: януари 18, 2010, 18:00:39 »

ioana_g,

Тъй като виждам че отскоро си във форума и си притеснена от някои реплики, трябва да ти кажа че ако пачоран каже дабро утро, трябва да се огледаш и да видиш дали слънцето не залязва вече, така че спокойно тук има и свестни, които винаги ще ти дадат актуален съвет.

Определено като ресторант централ форум повече става за такива събития и ако имате вариант да сте там няма да съжалявате. Относно това за паралелна сватба просто го забравете като проблем. Основната зала, кояго е " Г " - образна - става и за 130 души а ако са 110 или 50 дори, също ням как да има паралелна сватба в една и съща зала. Има една заличка която е съвсем отделена от основната с дебела и изолирана врата, така че и да има нещо паралелно, то се отнася за нея и по никакъв начин не би попречило на вашата сватба.
« Последна редакция: януари 18, 2010, 18:21:41 от DjNick Mc » Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: януари 19, 2010, 21:58:57 »

Здравейте, много съм радостна защото днес си резервирахме ресторантчето  danceg  DANCE  и се радвам и да го споделя с вас. Става въпрос за Панорама на парк хотел Москва.Първоначално много се притеснявах от коментарите че е много соц,старомодно и не много подържано ,но след като го посетихме ми хареса и се надявам че с малко украса ще стане вълшебно!!!!!! Пожелвам и всички които търсят още, да намерят  ресторанта от мечтите и представите си  Bravo!!!!!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #191 -: януари 20, 2010, 12:02:43 »

Здравейте, много съм радостна защото днес си резервирахме ресторантчето  danceg  DANCE  и се радвам и да го споделя с вас. Става въпрос за Панорама на парк хотел Москва.Първоначално много се притеснявах от коментарите че е много соц,старомодно и не много подържано ,но след като го посетихме ми хареса и се надявам че с малко украса ще стане вълшебно!!!!!! Пожелвам и всички които търсят още, да намерят  ресторанта от мечтите и представите си  Bravo!!!!!

  Честито, Ellito  Bravo Ресторантът е разкошен  good Той беше един от моите фаворити, но понеже от една страна сме малко хора, а от друга моето човече имаше по-различни предпочитания, а от трета...е, готвим друг вариант, не в София, се отказахме. Била съм в този ресторант-гледката е фантастична  smile Самото място е много хубаво, въобще не усетих старомодна атмосфера. Пък и да е имало, приятното усещане, което имаш, когато си там, прикрива всичко. А за обслужването- направо не усещах как се движи персонала, толкова елегантно и професионално беше.
 Малко  Offtopic си позволявам. С вас сме на една дата  Wink и с нетърпение ще следя как върви всичко. Да продължавате все така да взимате хубави решения give_rose
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: януари 20, 2010, 12:18:48 »

Ellito, и аз съм чувала много хубави неща за ресторанта smile! Поздравления! Пожелавам ти всичко покрай сватбата да си избирате с удоволствието и увереността, че е най-доброто решение за вас и това чувство да остане и след Големия ден smile!
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #193 -: януари 23, 2010, 22:36:52 »

Zdraveite, iskah da popitam ako nqkoi e pravil svatbata si vav restorant " Hitar Petar" v Plovdiv da kaje mnenie  crazy
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: януари 24, 2010, 00:18:42 »

Zdraveite, iskah da popitam ako nqkoi e pravil svatbata si vav restorant " Hitar Petar" v Plovdiv da kaje mnenie  crazy
Здравей Вени! pepina83 това е наша съфорумка и сватбата и беше в Хитър Петър ! Това е нейния албум ,но май рядко влиза в форума вече иначе тя може да ти каже повече подробности ! http://album.svatbata.bg/tserovi
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines