Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 20:16:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 182272 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 08, 2010, 21:26:01 »

А ние си имаме малко проблемче - някои от ресторантите, които сме харесали са за към 100 човека, а гостите ни няма да са повече от 50-60. Как мислите, дали такива ресторанти ще се съгласят за вариант с по-малко хора ?

В повечето ресторанти в София, които са за около 100-120 човека нямат нищо против да приемат и гости около 50-60. От опит казвам понеже нашата ситуация е подобна. Успех! give_rose
Активен
_purple_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 09, 2010, 16:18:51 »

Момичета, в тази тема има ли инфо за ресторантите в Пловдив? Нямам време да я чета цялата, но ако има ще я разровя  Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: януари 09, 2010, 17:25:08 »

няма много инфо за ресторантите в Пловдив, по-добре провери в темите за Пловдивските булки, там има повече инфо,а и добри съвети,
все пак ако имаш конкретни въпроси съм на разположение smile
Активен
Dahila
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #168 -: януари 10, 2010, 21:45:25 »

Здравейте,

за първи път се включвам, но наистина намиирането на ресторант не е лесна работа.
Вчера посетихме ресторант Триада, който ми хареса, но все пак е първия който видяхме и не искам да прибързвам. Много ще съм благодарна, ако можете да ми помогнете с ваши впечатления за него - за храна, обслужване, а също и украса (предложиха ми те да направят).
Бих се радвала и на други предложения за ресторанти - сватбата ще е с около 40 гости.

Благодаря ви много  give_rose
« Последна редакция: януари 10, 2010, 23:14:14 от Dahila » Активен
_purple_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 10, 2010, 23:32:12 »

няма много инфо за ресторантите в Пловдив, по-добре провери в темите за Пловдивските булки, там има повече инфо,а и добри съвети,
все пак ако имаш конкретни въпроси съм на разположение smile
мила, трябва ми ресторант, в който да останем колко ни душа иска  smile и да побира поне 150 човека. Марица, Джия биич и Ленинград не стават...  sad
Ако можете да дадете идея... Иначе отивам да видя пловдивската тема  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: януари 11, 2010, 08:14:58 »

ами за 150 човека Новотела и Тримонциум и Империал - те са от по-хубавите ресторанти и от по-скъпите съответно.
за по-евтини варианти Мегдана, Хитър Петър и Гладиатори се сещам.
На повечето места има такси за след 12, не знам дали има ограничения за това, колко да стоиш, предполагам, че е добре да се уговори индивидуално, може би си имат политика, не знам
Активен
Daisy 1
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #171 -: януари 11, 2010, 21:38:17 »

Ева, честит ти ресторант! Да ви върви във всичко около сватбата и после в семейния живот все така лесно, късметлийската и евтино!

Мишел, благодаря отново! На снимки изглежда добре и този ресторант, но Перник, уви, не ми е подходящ. Като резервираш ресторанта ще чакаме да кажеш.

Капри - ето: http://personal.best-event.org/info11.html
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 12, 2010, 09:40:37 »

Някой има ли наблюдения за р-т Мегдана Пловдив  ?   Градината му е хубава ще става за изнесен ритуал -вътре събирал 290 човека /315 по-на гъсто сложени/ да градината май бяха 150 . Но тъй като ние ще имаме 170-180 гости а може и да 200 да стигнем това ни устройва . Но някой ако е бил на сватба там може да изрази мнението си.
А Тримонциум колко събира знаете ли ?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 12, 2010, 09:53:13 »

в мегдана съм била много пъти,но не на сватби, само не наемай от тях ДЖ, защото е ужасен и като професионалист не става, иначе ако ти дадат програмата безплатно, тя е хубава, а и ти нали искаш да има народни танци.
 за обслужването и храната - не са добри според мен.
 тримонцуим май събира 250 човека, за 160 е идеално. много по-добре е от мегдана според мен
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #174 -: януари 13, 2010, 09:30:38 »

Ресторант "Мегдана" е много хубав! Кухнята им е доста добра, обслужването и собствениците също! За DJ не мога да кажа нищо лошо. Върши си работата човека и след като е там значи е харесван. good
Активен
nikito
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #175 -: януари 13, 2010, 23:37:56 »

Здравейте мили дами,
ето и аз ве4е се записах smile
мисля 4е моя ресторант е България smile
Daisy1  и аз ме4таех за сватба на открито в градина, ноо времето в което обикалях и всичко което ми предложиха ме отказа! Дано ти да уснееш smile ако имаш нужда от инфо само кажи Wink
а ти за някакъв фотограф каза 4е си влюбена ??
п.с. за коя дата мислите сватбата?

Моля Ви ако има нещо което трябва да знам за ресторант България кажете миии smile
Активен
Daisy 1
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #176 -: януари 15, 2010, 12:40:09 »

ninito, относно датата за сватбата, ние наистина само мислим. Още не сме предприели нищо за фиксиане на дата. Харесва ни юни, юли, август, септември ..... Аз клоня към юни- втората половина- по-свежо, по-зелено .....
Фотографът, в чиято работа съм влюбена и взех координати - ето: http://www.pefostudio.com/

От всичко, което чета и звъня и питам тук там и аз вече вървя на варианта да си е ресторант, но ми се иска да има хубава градина, в която гостите да излязат на въздух и тишина. Дипломатическия в Горна баня много ми харесва, но при втори разговор нещо ми смрънкаха, че не можело да блокират и вътре и вънка.... остана да го уточняваме. Твърде рисково ми е да запазя само навън, където и да е и да вземе да завали или захладнее. А пък и да трябва да се намали музиката точно в разгара на купона в 22.00 часа си е просто кощунство.

Има два варианта - резиденция "Лозенец" и резиденция "Бояна" - дом № 2, ангийския двор, в които съм правила служебни събития, но на мен ми излизат скъпо като за сватба, а и са държавни и няма гаранция, че някой от Правителството няма да реши точно на тази дата да свика някаква конференция или друга сбирка там. Аз поне нямам нужните връзки. Ако някой ги има - хвърляйте се - това са приказни места и имат и вътрешна и външна част.

И друго ми просветна - градините не са удобни ако са без плочки, защото газиш в трева.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #177 -: януари 15, 2010, 17:01:25 »

 В рамките на София град не съществува ресторант, който допуска сватбено тържество да се състои на открито пред ресторанта изцяло. И мисля, че всички ще се съгласите, че е правилно това решение. Поставете се на мястото на живеещите наоколо.
 Резиденция "Лозенец" и "Дом №2" са неподходящи за "стандартен" тип сватбени тържества по много причини. Става въпрос за пространството вътре и навън.
 Събитията от друг тип и ранг са нещо друго. Не трябва да се сравняват със стандартната българска сватба.
Активен
nikito
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #178 -: януари 15, 2010, 23:19:35 »

Daisy 1 , ако искаш мога подробно да ти кажа за дипломати4еския - бях съвсем на скоро там. Мисля 4е и ти си се убедила в същите неща като мен smile а ти за тази година ли ? май трябва да побързаш.
и аз ме4таех за такава сватба smile
нищо все пак си мисля 4е ще е перфектна стига да си я направиш такава smile
желая ти успех с търсенето пиши ако имаш нужда smile
Активен
ioana_g
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #179 -: януари 17, 2010, 17:22:54 »

Здравейте, моля за вашето мнение.Търся си ресторант за около 90 души. Към момента се двуомя между 
хотел ресторант Централ срещу Sin City и хотел ресторант Централ Форум. Кой бихте ми препоръчали? Разликата в условията е следната:  Доплащането в Централ Форум е по 150 лв на час, след петия час или след 12 вечерта, а в Централ е по 100 лв след петия час. Във форума изчетох доста мнения за Форум, ноникъде не пише нищо за Централ. За това ви питам и за мнение.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines