Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 12:25:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 181906 пъти)
 
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 07, 2009, 21:01:43 »

Дани, това е странно - аз имам актуална оферта от тях и най-евтиният куверт там все още е 60 лв. А там градината не става ли за изнесен ритуал? Аз не съм го виждала на живо още, но ми се струва, че ако сте малко хора, ще стане. Колко човека планирате?
Активен
dani055
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #61 -: ноември 07, 2009, 21:10:22 »

Така е офертите са мин 60лв но за да не плащаш такса алкохол те задължават да вземеш по половин бутилка вино на човек от 10-12лв и това плюс куверта прави 72лв.
Което е малко в повече.
 sad
Активен
dani055
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #62 -: ноември 07, 2009, 21:13:20 »

О да ами ние ще сме малко хора 60-70човека.и това ме затруднява защото незнам дали ресторант с по голям капацитет ше направи сватба с 60човека примерно.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 07, 2009, 23:22:17 »

Дааам, това за алкохола за съжаление е точно така. Таксата тирбушон при Грийнвил е брутална. Сори, първоначално не разбрах, че това имаш предвид.
А иначе като големина би било почти перфектно за вас. И аз имам резерви към ангажирането на твърде големи ресторанти за по-малък брой хора - не знаеш дали няма да ти погодят някой номер и да трябва да си търсиш друг ресторант в последния момент.

Момичета, някой да има отзиви за "Одаджийски"? Изпратиха ми инфо за кувертите, но ме интересува, дали някой има преки впечатления от обслужване, качество на храната, дали въртят разни номера и т.н.
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #64 -: ноември 08, 2009, 19:04:32 »

О да ами ние ще сме малко хора 60-70човека.и това ме затруднява защото незнам дали ресторант с по голям капацитет ше направи сватба с 60човека примерно.
Dani055 Незнам дали те устройва, но бях на сватба в ресторант "Биляна" в Студентски град. Имат и градина и е много приятно. И като обстановка вътре и вън. Младоженците направиха изненада с фойерверки, беше дотса добре. Ако искаш поразгледай и там, ако не е много далече за теб студентски град. smile
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 11, 2009, 17:07:59 »

С огромна радост се присъединявам и аз към безкрайно полезния ви и симпатичен форум поради предстояща сватба през пролетта  yahoo! Надявам се освен да черпя информация да мога и аз да съм полезна на бъдещите булки smile!
Тъй като приготовленията са в самото начало, засега предимно ще задавам въпроси  smile. Опитах да ползвам търсачката, но не можах да намеря кой знае колко информация за "Лебед" в Панчарево. Много ще съм ви благодарна, ако можете да споделите актуални впечатления от него. give_rose
Активен
100ian
Гост
« Отговор #66 -: ноември 11, 2009, 17:21:50 »

Хубава градина(която не може да се ползва за сватба на открито) тъмен ресторант,лошо обслужване на сватбени тържества,често прекъсване на тока(да има генератор но дакато се включи е неприятно). Това е в едно изречение.
Активен
PlamiD
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 12, 2009, 09:28:04 »

100ian, защо такова лошо мнение?

Rainwoman, разгледай по-старите теми. Има доста булки във форума с информация и албуми на сватби в Лебед - Панчарево. Ние също сме се насочили на там за Май месец 2010. Ходихме на среща с управителя. Аз съм с много добри впечатление. Единственото за което все още имам притеснения е, че ние искаме дневна сватба, а те имат фиксирани часове /12-17.30ч./ и не искат да удължат времето, дори и срещу заплащане. Искат вечерта, ако няма вечерна сватба, да се отвори ресторанта за свободна консумация....
Можеш да им пишеш на мейла им от сайта на ресторанта - бързо ще ти изпратят оферта.
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 12, 2009, 10:24:10 »

Благодаря ви за отговорите smile. Идеално място няма, въпросът е с какво човек е склонен да направи компромис.
Изчетох теми 4 и 5 smile, непременно ще погледна и назад... Постоянно скачам между различните теми за  поканите, подаръчета за гостите, украса, рокля, т.н., а за няколко дена не може всичко да се обхване, колкото и да ми се иска smile.
На нас ни казаха, че февруари месец ще актуализират цените, така че отсега не могат да се обвържат с конкретна оферта. Показаха ни менюта с цени, валидни дотогава предполагам smile. Ще умуваме още, то се е видяло smile.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #69 -: ноември 13, 2009, 00:52:24 »

Здравейте, относно Лебед на тази страница един човек ви е написъл всичко.Площадката до езерото и градината са голямо предимство за изнесен ритуал.За сметкана това вътре е тъмно като в гробница.И интериора е черен.Според мен отлично за интимни срещи но не и за сватба.Злоупотребява се с факта , че ресторанта е изключително посещаем и търсен, изобщо не ги е грижа за вас, ако не сте вие ще дойде друг.Иначе цените са приемливи, с по настоятелни уговорки и забележки преди сватбата, може и всичко да мине добре.Това за съжаление е валидно за повечето търсени ресторанти.
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 17, 2009, 21:49:32 »

Майко мила, това звучи като виц направо, не вярвах, че на такова място биха си позволили такова отношение, но явно всичко може да се очаква...
Както и да е, благодаря ти много за информацията.
На мен междувременно ми отговориха от Грийнвил, при това много бързо, любезно и изчерпателно. Ако някой се интересува, мога да пратя инфо на лични или да пиша в темата (не знам дали е позволено).
Единственото, което още не съм ги питала, е дали предлагат апартамент за младоженците - някой ако знае, ще се радвам да пише.

Да, дават като комплимент от тях, даже може да се използва стаята още от сутринта good
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 17, 2009, 22:11:13 »

Хубава градина(която не може да се ползва за сватба на открито) тъмен ресторант,лошо обслужване на сватбени тържества,често прекъсване на тока(да има генератор но дакато се включи е неприятно). Това е в едно изречение.

Явно информацията ти не е много актуална beating, тъй като за "Лебед" мога да кажа само хубави неща-обслужването е много добро, порционна е голям и най-вече вкусен, всичко е много чисто и изискано ....сватбата ни беше там на 12.09.2009 г. и наистина беше великолепно, определено хората знаят как се правят сватби там good
« Последна редакция: ноември 17, 2009, 22:17:01 от Anne » Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #72 -: ноември 18, 2009, 11:22:46 »

 Аз ще се включа тук с един Off topic- Анн, много красива сватба smile и идеята за поканите страшно ми хареса- много оригинално !!! Браво !!!
Активен
kapri
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 18, 2009, 12:37:16 »

Здравейте, бъдещи прекрасни булки smile Хайде и аз да се включа в тази темичка. По повод ресторант Лебед : значи градината на ресторанта не може да се ползва но това се отнася само за вечерни сватби, тъй като се вдигало много шум и им правили проблеми. Иначе за дневни сватби няма никакъв проблем. Вътре ресторанта е много интересен, но на мен ми е малко тежък като стил за конкретното събитие smile Пожелевам успех на всички  булки и приятно изживяване на тези прекрасни емоции yahoo yahoo yahoo
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 18, 2009, 13:40:51 »

Аз ще се включа тук с един Off topic- Анн, много красива сватба smile и идеята за поканите страшно ми хареса- много оригинално !!! Браво !!!

Благодаря, цялата сватба я организирах с много желание и любов smile и разбирасе с помоща на приятели и естествена с информация от форума give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines