Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 16:18:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 182098 пъти)
 
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 30, 2009, 14:21:23 »

Майко мила, това звучи като виц направо, не вярвах, че на такова място биха си позволили такова отношение, но явно всичко може да се очаква...
Както и да е, благодаря ти много за информацията.
На мен междувременно ми отговориха от Грийнвил, при това много бързо, любезно и изчерпателно. Ако някой се интересува, мога да пратя инфо на лични или да пиша в темата (не знам дали е позволено).
Единственото, което още не съм ги питала, е дали предлагат апартамент за младоженците - някой ако знае, ще се радвам да пише.
Активен
Mondeshka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Магазин за спомени...


« Отговор #46 -: октомври 30, 2009, 21:59:46 »

Здравейте,може ли в качеството си на сватбен фотограф да изкажа и моето мнение? Последно бях в Преслав на Мария Луиза.Булката си скъса нервите цяла вечер с тях...не бяха сложили табелките с имената по масите и украса също липсваше на някой места а е платена не са пуснали момичето с балоните да влезе да ги остави.Общо взето са били любезни докато вземат капарото.И става много запушено.В хотел Рила на пръв поглед изглежда готино но след самата сватба да не ви казвам на какво ми миришеха дрехите...В гранд хотела е добро обслужването и не е запушено.На мен любимия ресторант за сватби е Грийинвил добро обслужване не е запушено и най якото e ,че влиза външна светлина и  се получава невероятно меко осветление не е директна и е идеално за снимки.Нали все пак ще искате красиви спомени от Сватбения си ден.А хубави снимки в гаден и запушен ресторант няма как да станат.Не знам дали е редно да качвам снимка но го правя за доказателство.
Успех в избора на ресторант.


* PICT1239.JPG (68.16 KB, 196x130 - видяно 3939 пъти.)
« Последна редакция: октомври 30, 2009, 22:36:49 от Mondeshka » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #47 -: ноември 03, 2009, 18:43:45 »

Чета аз за "Сребърно езеро" и си викам, чакай да потърся в интернет, не съм го чувала тоя ресторант още. И се набирам, като уцелила джакпота... tease Гледам, той в Стара Загора...  blush

Сега сериозно, някой има ли инфо относно Скай Плаза и Континентал Плаза в НДК, дали може да се наеме примерно само терасата. Вътре са ми големи за броя гости, който планирам, но отвън, поне по снимки, ми изглежда добре.

Здравей, моята сватба беше в Скай Плаза преди малко повече от година. Ресторантът е чудесен за сватби и тържества - просторен, с много възможности, гостите не се бутат един в друг, с просторен дансинг по средата. Много са опитни в организирането на сватби и това беше една от основните причини, поради която се спрях на тях. Персоналът е много любезен - един от сервитьорите през цялата вечер стоя зад нашите столове (доколкото изобщо седнахме) и ми дърпаше стола, за да ставам и сядам с голямата рокля. Храната беше много и вкусна, нямаше никакъв  проблем да си внесем торта.

Мисля, че не можеш да наемеш само терасата., пък и самата тераса като такава не е нещо особено - с изключение на гледката. Ние я ползвахме за изнесена церемония и влязохме вътре след ритуала.

За Континентал Плаза - мила, той вече не съществува, на негово място има рибен ресторант, който се казва Океания. Не вярвам да правят сватби - но можеш да питаш разбира се, ако държиш.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 04, 2009, 10:45:55 »

И аз мога да кажа само хубави неща за ресторантите, за меню, обслужване, всичко е на ниво judges Bravo
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 04, 2009, 15:46:22 »

Розовка, благодаря за инфото! Странно, аз наистина не живея в София от доста време, но не знаех за Континентал Плаза. Просто попаднах на страницата им, тя си беше активна и изглеждаше съвсем наред.
Както и да е, аз се отказах от тях така или иначе заради евентуалния риск да остана без ресторант месец преди сватбата, ако някой поиска да прави по-голяма сватба там.

bubu_123, опитвам се да ти отговоря на съобщението, но ми дава, че си достигнала максимума за ЛС. Разчисти ги, за да мога да ти пратя инфото, което поиска.
« Последна редакция: ноември 04, 2009, 15:54:51 от asseto » Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 05, 2009, 10:57:41 »

Здравейте на всички,

аз съм сравнително нова тук, но от доста време чета по форума. Предстои ми сватба догодина...края на май, началото на юни ( още не сме определили дата) и вече започнах с приготовленията тъй като е свързано с по- голяма организация предвид гостите които ще идват от чужбина. Аз съм от Варна и сватбата ще бъде тук. Тъй като полвината от гостите ще бъдат германци (бъдещия ми съпруг и той  smile ) искаме да ги настаним в хотела в който ще е и ресторанта ъа сватбата и те ще поостанат за около седмица..затова търся хотела в който ще мога да съчетя всичко - хубва ресторант, хубави стаии, хубаво разположение....и направо съм в криза............

В момента имам проблем с избора на ресторант.
Спряла съм се на 2 :

1. хотел Корал на Дружба - много ни хареса ресторанта, а и хотела е хубав. Това ни беше фаворит, до момента в който видяхме хотел Сириус Бийч отново на Друбжа.

2. Сириус Бийч - много хубав хотел. Разкошна гледка от стаите...Ресторанта не ми хареса много, защото има една голяма колона, която го разделя на 2 нива и практически гостите от 2 ро ниво нямат добра видимост към гостите от 1 ниво и към масата на младоженците...НО пък терасата пред ресторанта, както и гледката от него е просто разкошна. Другия проблем е че този хотел не правят сватби през юни...  cray и ако искаме да го наемем трябва да е към края на май.............

...и сега незнам какво да правя...имате ли предложения за други хубави хотели ...ще съм ви много благодарна ако можете да ме насочите към хубваи хотел с ресторанти...

Благодаря предварително!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 05, 2009, 11:24:53 »

Както и да е, аз се отказах от тях така или иначе заради евентуалния риск да остана без ресторант месец преди сватбата, ако някой поиска да прави по-голяма сватба там.
Не мисля, че ако ресторанта поеме, ангажимент към теб, ще се отметне заради по-голяма евентуална сватба pardon
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 05, 2009, 11:36:45 »

ха ха toni8301  все едно слушам себе си.Абсолютно същата дилема имах и аз и точно защото нашата сватба беше на 20.06.2009 неможахме да наемем Сириус бийч, но с ръка на сърцето ти казвам 4е не съжелявам,защото това с  видимостта към дансинга и булската маса, а също  и озвученосста са минимални.Нашата сватба беше в корал и с 2 ръце гласувам за този хотел-ресторант, макар за да съм честна хотелската база не е на мн добро ниво но ресторанта е страхотен.Ако имаш някакви въпроси за Корал съм на разположение да помогла .Успех с избора good good good
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #53 -: ноември 05, 2009, 13:55:25 »

Не мисля, че ако ресторанта поеме, ангажимент към теб, ще се отметне заради по-голяма евентуална сватба pardon

asseto, аз също мисля, че няма такъв риск - нито от Скай Плаза, нито от бившия Континентал Плаза (сега Океания - ето ти линк - http://www.restaurantoceania.com/bg/#events). Скай Плаза е много популярен и опитен ресторант за сватби и аз никога не съм чувала за подобен гаф. За нивото на обслужване, храната и условията няма да те убеждавам - всеки си има мнение и впечатления; аз съм била булка там и оценката ми е  good.  Ще добавя, че не сме били с никакви връзки или преференции; просто запазихме ресторанта и си платихме кувертите - и отношението към нас си беше съвсем нормално и професионално. Собственици и на двата ресторанта са Мучанови - баща и дъщеря (има ги на снимките от линка, който ти пратих). Тя има агенция за украса и веднага ще се пробута да ти украсява, но... украсите им са добри и в края на краищата ще си доволна. Пак казвам - няма да те убеждавам колко са велики, излишно е това, всеки си преценява, но да те прецакат с датата - не е възможно, та това им е основният бизнес, две такива случки и са вън от играта... не мисля, че е допустимо и никога не съм чувала.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 05, 2009, 14:50:22 »

Благодаря ви, момичета!
Колебая се, честно казано, защото сравнително малко ресторанти в София ми харесват (поне по снимки) и няма да имам време да обикалям много, когато се приберем. Тези двата са ми малко тежки като обстановка (поне Скай плаза), но точно заради много добрите отзиви за кухня и обслужване, които четох, се бях насочила и към тях.
А за други ресторанти вече четох случки из форума за "двойни резервации" и особено както не живеем в България, няма да имам никаква възможност да реагирам, ако ми сервират такъв номер.

Та... чудя се все още, но май ще взема да им пиша, поне да знам какви условия предлагат.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 05, 2009, 15:01:47 »

asseto, пиши им, не знам дали организират сватби в "Океания", не съм ходила от сватбата. Той и Контонентал беше много тежък с това бордо (снимки имам в албума, можеш да надникнеш, и уррасата беше от фирмата за която говори rozovka   Bravo за тях от мен, всичко беше перфектно), но бордото е любим цвят и аз бях доволна danceg
дръж ни в течение и успех good
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #56 -: ноември 05, 2009, 15:15:20 »

Някоя от вас била ли е на сватба в Greenville в София и ако да, какво са ви впечатленията? Интересува ме дали хората се виждат един друг (от снимките не ми става много ясно, виждам някакви колони), както и дали има място за танцуване. Сватбата ще бъде вероятно за около 80 човека.
Този уикенд бях на сватба именно в Greenville. ХОтела е страхотен.  Естествено бяхме вътре, не са и отваряли драдина ( в тоя студ).  smile Много хубаво беше. Малко над 100 човека. Масите добре разположени, дансинг, а обслужването перфектно. Само малко яденето не беше кой зане какво. Беше прекалено изкилифинчено, ако мога така да се изразя, и месото на основното ястие беше ужасно жилаво. Но това са подробности. Хареса ми и посрешането. Бяхме посрещнати горе, във фоайето на хотела с хапки и шампанско. Идеално е и красиво. Но доколкото успях да хвана края е и малко по-скъпичко от останалите места.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 05, 2009, 16:41:15 »

Да, и Континентал беше тежък, аз затова си мислех за терасата или каквото е там отвън.
Иначе Океания изглежда подобно на снимките на сайта, но малко по-олекотено като че ли.

c_bencheva, това май е моят въпрос относно Грийнвил.  pardon Нещо станах център на тази тема, за което се извинявам.
Да, по-скъпичко е, да не кажа доста. Затова и разпитвам, за да знам дали си заслужава. Иначе на снимки ресторантът им страаашно ми харесва, направо усещам, че съм се заинатила едва ли не да сме там, все там си го представям, макар че не съм го виждала на живо още. Но цените са малко...  angry
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #58 -: ноември 06, 2009, 15:14:34 »

asseto  не се притеснявай за това че темата е стана център на внимание, нали целта е да помагаме smile Ресторанта си заслужава, това е моето мнение. Все можеш да ги договоирш някак си нещата поне така си мисля. Само ще те предупредя, че трябва хубаво да си проучиш всичко, защото както чух от мойта приятелка, първо са се договорили за едни цени , а в последствие тя се е увеличила. Така че хубаво си разпитай! Успех!!!!
Активен
dani055
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #59 -: ноември 07, 2009, 20:50:53 »

Здравейте, И на мен ми предстои този важен момент със сключването на брак. Виждам че коментирате Greenville аз бях там миналият уикенд за да го видя защото ми беше фаворит, да цените са малко високи-72лв е най евтиният куверт там. Но проблемът при мен е че държа да имаме изнесен ритуал. Може ли някои от вас да ми препоръча местенце с градина та дори и за малко хора. За съжаление тези местенца не са много сигурно. Ще съм ви благодарна момичета. Сватбата ни ще е догодина май месец а още не сме харесали ресторант sad и няма време.А и ще ни е малка сватбата-дори обмислях вариант да наемем градина за шатра -и с тази информация ако може някой да ми помогне.......Или изобщо помогнити ми си идейки..
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines