Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:24:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба на kungfupanda - 09.10.2009  (Прочетена 21881 пъти)
 
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 01, 2009, 07:51:40 »

вчера се занимавах с едни табелки за маса, то беше чудо-3 варианта зацъквах досега, но накрая , на моя принцип за простотата, избрах да правя един съвсем семпъл вариант!  blush има го в галерията smile
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 01, 2009, 08:02:09 »

А в събота мацките ми готвят парти или по-скоро - женско излизане  blush казвам "излизане", защото няма да има стриптизьори и т.н. ,а ще ходим да хапнем и после на бар  Girl_hide където ще има танци-манци  danceg  danceg  danceg
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 03, 2009, 16:10:37 »

4естито теми4ка и от мен...макар и с доста закъснение... blush
пожелавам ти леки последни дни до сватбата...
варианта за табелки е много нежен и на мен специално много ми харесва по из4истена идейка... good good good

само ако ми позволи6 да изкажа леко мнение (извинявай не искам да те засягам или убиждам)
мисля 4е ако смени6 цвета на номерцата от 4ерен на някой друг с темата на сватбата ти може би...6те е по свежо...

Ли4но мнение извинявам се о6те веднъж   give_rose give_rose give_rose
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 03, 2009, 17:30:07 »

BeRa, мерси за коментара, приемам мнения винаги, повече глави мислят винаги повече и различни варианти и дават идеи smile за по-тъмния цвят, избрах го , т.като ст.петербург е сравнително тъмен според мен ресторант и да се вижда отдалече (аз нали недовиждам и съдя все по себе си  blush ). 4акам паролата, за да видим твоите снимки ,а и от другото парти да пуснеш, като имаш възможност!!! а аз като има инфо, също ще пускам, да не трябва да наваксвам после много!  Girl_hide до скоро!!!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 04, 2009, 00:38:41 »

честита темичка и от мен , почти не остана  smile нещата ти са много красиви а роклята е прекрасна  Bravo Желая ти денят на твоята сватба да се превърне в най-красивия, най-емоционалния, изпълнен с много любов и щастие ден в живота ти  smile
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 04, 2009, 14:32:37 »

Благодаря  give_rose дезманд, много се радвам,че ти допадат нещата ми smile има да кача още някои снимки, но като изготвя нещицата, мислех си и за някаква украса у майка ми ,по стълбището, тук някъде бях гледала едни снимки с нещо като вакуумчета -за цветя по колите, но и за перилото стават,че е плоско  и гладко. ако има някой спомен къде беше темата ,  give_rose      Girl_hide
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 05, 2009, 11:21:49 »

 Hide Ахой  sarcastic Какво става, пандичке? Как е настроението! Пожелавам ти приятна доподготовка и страхотна сватба!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 05, 2009, 18:56:18 »

ахой и от мен! ами днес беше важен ден- занесохме документите в гражданското, бяхме и до църквата, до ресторанта,пуснахме менюто и т.н. др. уточнения, поръчах питите, купихме шампанското за посрещането в р-та, разни дреболии, бонбони и т.н. с 2 думи, отметнахме мн.задачи и все важни и съм мнооого доволна, а - с дж-ят говорихме и дадохме листа с песните... остана да се видим в сряда с фото и видео и с музиката за извеждането, четвъртък ще носим алкохола, фигурката за тортата и номерата за масите, а в петък, внимание, ако някой вече е заспал от дългите ми обяснения,  blush , в петък по това време ще съм омъжена и ще съм си изиграла 1вия танц, живот и здраве да има!  Girl_hide  Girl_hide  Girl_hide ще давам още инфо smile
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 05, 2009, 23:54:56 »

Ей пандичке , колко много емоции са около подготовката - може ли въобще да заспи някой  smile Толкова е хубаво като чета та чак ти завиждам ( съвсем благородно ) Да можех да върна времето и пак да ми остават няколко дена до сватбата  smile Като следя как пишеш май всико върви гладко и няма нерви и непредвидени ситуации което е прекрасно. Дано все така да върви и да е по мед и масло  smile
Относно парапетите - защо не пробваш панделки и балони или тюл увит около тях  Yes
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 06, 2009, 22:05:36 »

да да дезманд, не остана, приготвленията сам към своя край, а коридорът ще го накипря с някакви блони наиситна и може някоя китка, то стълбите у майка ми не са най-красивото нещо,ама ще видим какво ще реша,ще украсявам ли, щп ли  blush
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 07, 2009, 23:23:58 »

Миличка , всички ще са вперили очи в теб - такава красива булка ще си - убедена съм , та никой няма да забележи парапетите.Връчи си апаратчето на някоя приятелка и я накарай да снима защото снимките от фотографа ще са готови най-рано след седмица две а ние както знаеш сме много любопитни и ще искаме да видим най-щастливата и красива булка  Wink smile blum
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 08, 2009, 07:29:29 »

Пандичке,пожелавам ти спокоен ден,продължавам да следя с инререс нещата при теб!Не ми остава много време да пиша,но това е обяснимо!Ами спокойствие и повече усмивки! @}->--Не остана! Girl_hide
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 08, 2009, 07:52:36 »

моми4ета,чудо е ,такива нерви,само крещя,хората бягат от мен веч, май и мажото ще прогоня накрая  shok , надявам се утре сутрин да съм мирясала,просто не мога да се укротя... днес маникюр, цветя, балони, др. глупости, сладки,абе 1000 неща, още мед нямам, жсеки ден по 10 пъти влизам в магазина, накрая утре преди самия час сигурно ще се сетя... diablo ще разправям, а приятелките трябва да снимат,100%, та ще пускам Wink до скоро!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 08, 2009, 08:51:02 »

Вярвам, че всичко ще бъде на ниво утре и ще си една много красива и усмихната есенна булка. Нервите са нормално нещо в деня преди големия ден.
Пожелавам ти много слънце утре и да бъде незабравимо, а после и на нас да разкажеш Wink Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 08, 2009, 09:03:44 »

Ако ти звучи успокоително преди големия ден и аз бях в изтерия - имах хиляди задачи да свурша, закъснявах за всичките оговорки и телефона ми не спираще да звуни - това продължи и сутринта преди сватбата - не си харесах косата и булчинската кола тръгна със закъснение...  Girl_hide Всичко премина при пурвото звунване на вратата, когато мои приятели дойдоха и аз си казах - това е - аз съм булката, почва се и от мен си зависи как ще премине! Те ми казаха ,че имам страхотна прическа и разбрах, че само усмивката ми е важна  и никой не забелязва детайлите, които съм пропъснала да направя. Всичко при мен мина чудесно - повече от мечтите ми!
Пожелавам ти най - искрено да се насладиш на твоя ден и не позволявай на нищо да помрачи усмивката ти!!!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines