Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 00:46:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 157216 пъти)
 
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: май 09, 2011, 22:16:33 »

Мерси smile
А случайно да имате идея как вървят цените на МАС в България, защото имам наблюдение, че повечето неща тук са двойно по-скъпи. Днес гледах най-обикновените спирали на Л'Ореал почваха от 20 евро.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: май 09, 2011, 22:31:01 »

този ми грим ми харесва,само че вместо синьото да си е черно-и аз съм почитател на по тъмните тонове


* imagesCABQ84WA.jpg (7.2 KB, 199x253 - видяно 3049 пъти.)
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: май 10, 2011, 09:34:25 »

dany_87 много е хубав грима Bravo Може да ти "открадна" идеята give_rose

cherry_dream, забравих да ти кажа,че много ми харесва гримът ти, но можеш ли да качиш снимки и с отворени очи, защото така най-добре се вижда как ти стои girl_wink
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: май 10, 2011, 11:20:50 »

Вие ще слагате ли изкуствени мигли,аз мислля да сложа-моя приятелка преди време си сложи,и миглите и доста уредяха,но мисля да рискувам ако са добре сложени стои адски красиво с грима
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: май 10, 2011, 13:07:36 »

Аз най-вероятно няма да си слагам мигли, защото моите са доста дълги (не искам да звучи нескромно, но....  badgirl Ashamed Ashamed) С хубава спирала ефекта мисля,че е доста добър. А и като не съм свикнала да нося изкуствени мигли, мисля че няма да се чувствам комфортно с тях.
Какво ще кажете и вие? Имам снимки в галерията. Между другото, сама съм се гримирала и се харесвам, но въпреки това съм твърдо "за good" за професионален грим на сватбата!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: май 10, 2011, 13:22:14 »

V_e_S_i Страхотно си се справила браво!Спокойно можеш и сама да се гримираш ,според мен blush
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: май 10, 2011, 15:20:45 »

dany_87, аз съм за изкуствените мигли, моите също са големи, но за снимки е нужно прецизност. с изкуствените стои прекрасно, има толкова естествено изглеждащи, не са напластени със спирала. На мен не ми трябваше дълго време да мисля, след като гледах професионални снимки на гримьори се убедих в това. На булка не се слагат фолкаджийски мигли, така че смело. Професионалният гримьор знае какви да ти сложи.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: май 10, 2011, 16:58:27 »

Момичета, да се похваля, че миналата седмица ходих на пробен грим. Всъщност похвалването е, че дори се харесах smile smile Качила съм две снимки в албума. Как ви се струва?
Аз също бях с изкуствени мигли и вдигам две ръце за тях. Разбира се, ако човек си има по природа дълги - няма нужда. Но аз не съм от тези природно надарени. Трябва малко време, за да свикнеш, защото все пак са си нещо чуждо, но не е трудно. Освен това трябва добре да се залепят върху истинските мигли, което става със спирала. Моите са едни късички и прави и упорито стърчаха напред. Пробвахме два вида мигли, докато уцелим моите. Ето затова съм ЗА пробния грим.
Проблемът при мен е, че трябва да балансирам между по-лек грим, защото държа на максимално естествения вид, и между по-забележимия грим, защото ще има и фотосесия. Струва ми се, че го нацелихме, въпреки че пак ми се струва множко...
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 10, 2011, 18:03:21 »

Веси, качвам една, не знам колко може да се прецени от нея, но по-подходяща нямам. Тази е малко преди да се прибера от партито, значи около 5 сутринта. Моля, абстрахирайте се от самата снимка    sarcastic Girl_hide




Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: май 10, 2011, 18:39:50 »

На мен също ми харесва този грим с една малка забележка, липсва ми малко цвят на скулите  blush А може ли да попитам на коя марка са ти сенките?
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: май 10, 2011, 19:02:00 »

Само да кажа, че от слагането на едни мигли няма как да ти опадат твоите. Тя е слагала от тези, които издържат по-дълго. Затова се е нарушила и структурата, но едни лепещи няма как да стане.
Ето ги и моите, няма как да не ви хареса, защото според мен стои естествено.
http://prikachi.com/images.php?images/676/3325676u.jpg
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #386 -: май 10, 2011, 19:20:58 »

tweety bird, страхотни са тези мигли и стоят наистина много естествено!! Чак и аз започнах да се замислям, а винаги съм била против изкуствените мигли например. Да не забравя обаче да кажа, че и моделът е с много изразителни очи smile Изглеждаш наистина прекрасно.  Поздравления!
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: май 10, 2011, 19:29:25 »

Сенките са на Мейбълин. За  цвят на скулите съм съгласна, хич ме няма да слагам, защото ме е страх, че прекалявам.
А за изкуствените мигли, сигурно ще съм без, харесва ми е ефекта, но сама не знам дали ще мога да си ги сложа, а ако съм с гримьор  пак не бих, не искам да съм много фрапираща.

Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: май 10, 2011, 19:41:44 »

Tweety bird, много естествено изглеждат, но и ти си много красива по принцип, прекрасна булка си била smile Но по темата с изкуствените мигли - да, няма как от едно лепене да се навреди структурата на естествените мигли. Аз не съм била с изкуствени мигли,но имах снопчета и никак не се усещат, нито пречат. Аз по принцип си имам мигли, но по друг начин стоят на снимка. При мен примерно търсех ефект сгъстяване, не дължина. Просто много добре трябва да се подбере формата им - дали да стоят на снопчета, дали всяка мигла да се дели, да решите как се харесвате. Добрият гримьор ще ги подбере, за да изглеждате добре:)
unicusbg, миглите ти стоят супер, но за грима не мога да реша, понеже снимките са от странни ъгли, но от това, което виждам е нежен и свеж. Най-добре е да се снима човек малко по-отдалеч, за да се улови и цялостното излъчване с грима. За мен доста важно е и да не ти се изменя коренно изражението на лицето, а само да се подчертават красивите черти и прикрият недостатъците. Професионалният грим ти дава едно по-различно усещане за деня, а аз лично се гримирам все по един и същи начин, макар и с различни цветове и нямаше как да се почувствам по-различно с мое производство lol) А да не говоря, че когато съм нервна и искам да изглеждам добре, почти винаги не ми се получава:)
« Последна редакция: май 10, 2011, 20:43:15 от Milataaa » Активен
mishence
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #389 -: май 10, 2011, 21:10:58 »

Milataaa съгласна съм с теб smile
Аз съм твърдо ЗА изкуствени мигли в деня, аз също имам дълги мигли, но с изкуствени ефекта е много по- хубав, придава друго излъчване на очите.
Слагала съм си и от тези копринените, които се наслагват върху всяка мигла горе- долу, издържат около три седмици - ами уникално е, събуждаш се гримиран направо и стоят супер естествено, всичко колежки ме спукаха от комплименти и докато не им кажеш, че са изкуствени никой не беше разбрал. Но за сватбата още не съм решила дали от тях да сложа или от тези, които са замо за вечерта.
От тези, които стоят по- дълго се нарушават естествените, но много бързо се възстановяват след това smile
 give_rose
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines