Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:47:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 161863 пъти)
 
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 10, 2010, 21:23:19 »

Velvet, честно да ти кажа и на мен не ми допада много  nea Както каза Red_roses, не личи, че е професионален. Освен това по мое мнение основата изобщо не е добре направена. Не знам ти каква визия гониш за сватбата, но ми се струва прекалено тъмен в очите ... някак си не е много булчински, а по - скоро като за клуб. Мисля, че правилно си се ориентирала да пробваш и на други места  good
Иначе аз като си бяхме сега във Варна ходих на две места на пробен грим. И от двете гримьорки съм много доволна, но едната просто повече се доближи до това, което си представях аз  blum Утре ще кача снимки и от двата грима  Wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 10, 2010, 22:07:07 »

Red roses, въобще не ме засяга мнението ти Wink Аз сама забелязвам, че не е както трябва. Освен това гримирането ми е слабост и всеки ден си доставям това удоволствие smile Дори една от мечтите ми е един ден да се занимавам и с това, като допълнително, приятно занимание. Та, виждам, че не е ок. И знам, че не това е Гримът за мен. То това на снимките мога, и правя, сама редовно. Само дето козметиката ми не е на Арт Деко blum
Не се отчайвам, въпреки че имам броени дни. Това беше най-кофтия вариант и аз се хвърлих на него в отчаянието си, след като първоначалната ми гримьорка се оказа заета за нашата дата.
Така или иначе, има още 3 гримьорки, за които чувам само хубави неща.
Относно самия грим - аз самата искам опушен грим на очите и просто гланц на устните. Сенките може би да са в гамата на топлите цветове - оранжево (не ярко де) или зелено smile, за да се получи контраст с цвета на очите ми.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #77 -: май 11, 2010, 08:24:11 »

divanetata  , ще кажеш ли при кои гримьорки реши да отидеш и от коя си останала по - доволна? Сещам се , че искаше координати на Криси и Маруся , най - спряганите имена сред гримьорките във Варна.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 11, 2010, 11:05:41 »

Момичета, моля споделете от коя марка червила сте най-доволни. Не става дума за гланцове за устни или за дълготрайни червила, а за нормални. L'Oreal, Maybelline, Max Factor, Dior, Clinique, други? В търсене съм на перфектното червило - добра текстура, хубави, плътни цветове и сносна дълготрайност. Има ли такова животно въобще?  blush
« Последна редакция: май 11, 2010, 11:16:21 от Ariel » Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #79 -: май 11, 2010, 11:13:18 »

Аз за сватбата си взех едно на flor mar , евтино е , но нямах и повече пари в мене , струваше мисля 5 лв и нямах кой знае какви очаквания от червилото като качество и покритие , но се оказа , че е доста добро и най - вече трайно. Иначе на radiant са много хубави нещата , червилата са над 10лв и са супер.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 11, 2010, 22:54:42 »

Red_roses, точно при тях двете ходих на пробен грим  smile И двете са много добри, но в крайна сметка се спрях на Маруся, защото по - добре нацели това, което си представях  Wink Иначе тя ми сложи гланц на Seventeen в цвят праскова и стоеше много добре. Ще си го купя, за да мога да си слагам като го "изям"  tease
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 12, 2010, 10:41:26 »

И аз съм страшно доволна и от двете  yahoo Просто са страхотни  good Същият ден като направих грима при Маруся (този с вдигнатата коса  Wink) бях на среща на класа. Една моя съученичка ще се жени на 4 юли и като се заприказвахме каза, че ще си прави сама грима. Обаче по едно време седя, седя, гледа ме и ми вика: "Я, ми дай номера на тази гримьорка, че невероятно добре те е гримирала". Та, в крайна сметка й дадох номерата и на двете, защото пак подчертавам, че и двете са невероятни професионалисти, но просто Маруся ме усети по - добре какво точно искам  blum
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #82 -: май 12, 2010, 13:09:59 »

divanetata , и на мен повечко ми харесва как те е направила Маруся въпреки , че Криси е моят фаворит , като гримьор , но много зависи наистина дали ще ти улучи твоят вкус и товето виждане за нещата. Криси уцели при мен точния грим ,този който си бях представяла. Аз съм твърдо ЗА грима от Маруся в твоя случай.
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #83 -: май 12, 2010, 13:17:26 »

divanetata - гримът на Маруся (с вдигнатата коса  blush) е страхотен. Определено получава и моя глас!  good Другият също е хубав, но този е много по-готин. Придава ти страхотно топло излъчване.  give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 13, 2010, 22:37:13 »

Аз имам един леко глупав въпрос blush

Нали трябва първо прическата да се направи в деня, и след това грима? Или бъркам?
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 14, 2010, 08:33:24 »

Velvet аз си правих първо прическата и после беше грима, а и до колкото съм чувала май такава е практиката good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 14, 2010, 10:56:04 »

velvet, ако направят първо грима, при оформянето на прическата може да го повредят - все пак ще ти мият косата, ще ти впръскват всякакви стилизиращи продукти и т.н.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 14, 2010, 11:21:28 »

Velvet, 1-во прическа, после гримът.  good
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 14, 2010, 15:14:44 »

Някой има ли впечатления за разликата в работата на тези двама известни гримьори - Джулия Ангелова и Слав (за София става дума)? В контакт съм и с двамата за пробен грим, но ми се иска да чуя впечатления от някоя булка. Струва ми се, че двамата имат различен стил на работа, ако някой може да ме насочи?  huhhuh.gif
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 14, 2010, 15:18:05 »

Аз съм за Джулия Ангелова.  good
Виждала съм как гримира и много ми харесва.  smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines