Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 00:26:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 157209 пъти)
 
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #360 -: май 08, 2011, 19:14:58 »

nonnita, споделям мнението на Monikamaria. Ти имаш естествени хубави черти, но за камера и снимки, определено трябва повече плътност, която може да се постигне от професионален гримьор и качествена козметика, така че да нямаш усещане за "силен" грим. От друга страна пък, е важно какво търсиш самата ти, така че прецени.. Важното е да се чувстваш удобно smile.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: май 08, 2011, 20:22:45 »

 Monikamaria goodpost аз съм на същото мнение !
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: май 08, 2011, 23:13:39 »

Аз това "сътворих" преди 2 дни за едно парти. Нещо почвам да се замислям да си купя хубави гримове и да се направя сама, защото нямам много доверие, че ще съм както искам  girl_impossible




Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #363 -: май 09, 2011, 09:42:29 »

cherry_dream

Много хубав грим си сътворила, аз сама си се гримирах за сватбата и не съжалявам, получи се това което исках. Имаш времето, пробвай, нищо сложно няма,поне ще е това което искаш smile good
« Последна редакция: май 09, 2011, 11:01:47 от fashion » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: май 09, 2011, 10:01:31 »

cherry_dream   Bravo И на мен ми харесва гримът ти ,аз също ще се гримирам сама ,даже вече съм си намислила каква ще ми бъде визията и знам ,че ще се справя добре  smile
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: май 09, 2011, 11:17:50 »

Много се радвам, че ви харесва.  yea
Аз харесвам по-силния грим, мисля, че стои добре на снимки. Та мисля днес да обиколя и да си взема някакви качествени сенки, молив и коректор за под очите и май съм готова smile Поне ще си ми останат и за след това  danceg

Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #366 -: май 09, 2011, 17:52:31 »

Момичета, благодаря за съветите! Не знам какво ще правя, имам още малко време да си помисля. Остава да се надявам, че гримьорката е спестила от материалите, защото беше пробен грим. Иначе все си мисля, че това се получава и от самия фотоапарат и от мястото, на което са правени снимките. гримовете бяха професионални от друга страна и ми е странен този ефект на "без грим", който се получи на края на вечерта. Не знам, аз вече съм платила дори за сватбения грим при същата гримьорка. По принцип много харесвам работата й и всички снимки, които съм гледала от нейни гримове са много добри. Но за мен, освен да я контролирам малко повече по време на гримирането, не остава друг вариант. Както и да е.
А за гримът на cherry_dream - много ми харесва, мила. Няма нужда да си даваш парите на гримьорката, която като гледам получи доста негативни коментари относно работата си тук, след като можеш сама да спретнеш тази красота. На мен много ми харесва какво си сътворила.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: май 09, 2011, 18:04:23 »

nonnita, пробвай и друг гримьор, така ще можеш да сравниш. Аз също обичам сама да се гримирам и се справям добре, но за този ден реших да е професионалист и не сбърках. Това е един ден все пак.
За мен също е блед, но това зависи от потребностите ти. Мен не направиха с по-силен към черен и по-лек, който пак си беше силен, но в кафявата гама. Всички харесахме по-лекия вариант. Гримът издържа 16 часа накъде , без да мръдне, дори не съм впръсквала и термална вода. Просто гримьора си знае работата ако е специалист и знае какви гримове се използват за снимки. Аз съм много доволна и той гримира фолк певици, което в последствие разбрах, но пък не е от Сф. Единственото от което имах нужда е гланц и червило от време на време. Не вярвах, че докато сватбата приключи гримът ще си стои на място. Аз даже му дадох и мой гримове и се получи супер, защото исках повече блясък на клепачите.
Успех!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: май 09, 2011, 18:20:13 »

nonnita според мен, щом така или иначе си платила най-добре се довери на гримьорката, но все пак предварително й обясни какво точно искаш да постигнеш smile :yes:Според мен, ако ти самата се харесваш - тогава няма смисъл изобщо да се вслушваш в нашето мнение girl_impossible Аз бих ти предложила да покажеш снимките на гримьорката, да й кажеш какво ти харесва и какво не. Така най-добре ще те разбере. А и наистина в деня на сватбата с прическа и рокля ще изглежда по-различно гримът.
tweety bird - това с твоите гримове е доста добра идея *THUMBS*Аз не се бях замисляла, но приципно много обичам сенките на прах и имам доста цветове, но съм се присетила за едно бяло, което е доста блестящо и седи много хубаво - много отваря окото. Бях решила да кажа на гримьорката,че искам нещо такова, но сега ще имам предвид и ще си нося моите сенки за всеки случай danceg danceg girl_wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: май 09, 2011, 19:24:41 »

За момичетата, които са решили да се гримират сами: не е достатъчно гримовете ви да са качествени. За да имат трайността, която Туити бърд споменава, те трябва да са професионални.  smile И "Диор" и "Шанел" да са, е все тая. Те не са професионални гримове. Професионалните са ето тези например: http://kryolan-bg.com/com/catalogue/index.php Така, че ако ще си купувате нещо и искате истински ефект, купувайте такива.  smile
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: май 09, 2011, 19:36:11 »

Аз си мислех за на MAC продуктите. бях писала съобщение на жената, която принципно бих искала да ме гримира с какво работи, но тя ми отговори, че не й се изброява. Тъй че останах малко в неведение.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: май 09, 2011, 20:11:18 »

cherry_dream, до колкото знам са добри!  good На 100% са подходящи!
П.П. Забравих да спомена, че си се справила много добре! Bravo
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: май 09, 2011, 20:36:42 »

Такъв ми бе6е фон д.тена,който Моника даде като линк. Стельо обяснява6е на фотографът ми ,4е това е перфектната марка за ка4ествен грим и професионални снимки. С него гримът  ми не трепна.
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: май 09, 2011, 21:45:21 »

A къде мога да им намеря продуктите?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: май 09, 2011, 22:02:23 »

cherry_dream, Клиолан можеш да намериш тук за София: http://kryolan-bg.com/com/welcome/contacts/kryolan-store-sofia/  smile
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines