Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 06, 2024, 22:45:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 160383 пъти)
 
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #285 -: март 31, 2011, 16:08:11 »

Момичета какво ви е мнението за Пепа Стоянова за сватбен грим?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 05, 2011, 16:37:20 »

 shosheto, зя съжаление не мога да ти помогна с инфо за Пепа Стоянова, но сложи в името на темичката само "-5", за да се знае, че това е продължението на темата! good
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #287 -: април 14, 2011, 15:56:00 »

Момичета, ето евтина оферта за грим и фотосесия http://grupo.bg/offers/view/bellissima-grim
 Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: април 14, 2011, 19:19:23 »

 fashion, аз лично вярвам в своите възможности, но не вярвам във възможностите на някой, който сравнява грима с просто слагане на сенки! good  80те лв. за грим са напърно заслужени, но от някой професионалист. На лаици няма как да се доверя!
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #289 -: април 15, 2011, 09:07:50 »

Monikamaria
Вярвай си в каквото искаш, но 80-т лв за час не изкарва нито доктор, нито адвокат....  Като имаш парички давай ги  smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 15, 2011, 09:49:40 »

   не всеки може да гримира добре, както и не всеки може да снима добре, защото ако беше така, гримьорите щяха и да снимат и украсяват и прочие неща. Това е професия, като всяка друга и на която след като ползваш услугите е нормално да заплащаш толкова, колкото им е тарифата. Ако не те устройва, отиваш при друг и това е smile Но за мен, както Джулия, така и Слави Стоянов (Пловдив), така също и Кирил Чалъков са все имена, доказали се, за които мисля, че цената даже е нормална, а не висока. В крайна сметка те не могат да си оценят труда на 15 лв., както гримьори, които са от година- две на пазара, най-малкото, защото вече са утвърдени и са предпочитани от известни личности. Това мисля, че е достатъчен критерии за качество на услугата.

Коригирано от модератор
« Последна редакция: април 15, 2011, 17:10:36 от fiibi_bg » Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #291 -: април 15, 2011, 10:47:23 »

 Offtopic
lawyer

...но пак ви казвам като имате парички давайте ги. Искате до ме убедите, че ще сте по-хубави само защото давате 80лв,  и който не даде тази сума няма да е достатъчно добре гримиран и красив.... И момичетата които не дадат тези пари пак ще са красиви, защото един грим неможе да ти промени цялата визия



Коригирано от модератор
« Последна редакция: април 15, 2011, 17:09:27 от fiibi_bg » Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #292 -: април 15, 2011, 12:03:02 »

fashion, не мисля, че lawyer е имала предвид, че гримираните професионално са по-хубави, а другите са обречени да са грозни на сватбения си ден това е много крайно. Просто тя е изразила мнение (без да го натяква на всички), че би дала повече пари за тази услуга. Не виждам смисъла от този спор, така или иначе всеки решава за себе си каква сума да отдели за всяко перо от бюджета си. Надявам се някой от модераторите да отвори темата за грима и да ни премести постовете там.
И съм сигурна, че всички ще сме хубави  Makeup
Активен
mishence
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #293 -: април 15, 2011, 12:34:12 »

Да се включа и аз за грима, абсолютно съм за 80-100лв, защото от това ще зависи дали грима ще ти издържи цялата сватба, а не да ти изчезне на втория час, защото доказаните имена работят и с доказани марки , а не гримират просто с някакви гримове. Всичко е от значение и основата и ФДТ и руж.. и ако те са качествени всичко ще е различно. Това е нещо, от което не бих спестила, а и 80те лева не са ми кусура на сватбения бюджет... най- големите обирджии са в самите ресторанти... но това е положението.
А и кога друг път ще викам гримьор lol))  Bravo Girl_hide
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: април 15, 2011, 15:40:03 »

Извинявам се за поредните постове, но се включвам от друга тема и се надявам модераторите да преместят и другите постове тук. smile
fashion, ще подмина изказването ти за "плиткото мислене" с единствения коментар, че само човек, който се изразява по този именно начин може да има такова мислене. Искам много сериозно да подчертая, че никъде не съм споменала (както и другите момичета), че ще сме по-хубави от другите, които не са отделили такива пари за грим! Това, което казах и сега искам да кажа е, че е смешно да твърдиш, че гримираш по-добре от професионалните гримьори! Освен ако не си такава, но ти явно и сама каза, че не си. Освен всичко друго никой никого не задължава да се възползва от услугите на истински гримьор, просто изказахме мнение, че е нормално качествената услуга да струва дадена сума! Ужасно е типичното родно мнение, че всичко сами можем да си направим и видиш ли няма да даваме пари на "маскарите"! Истинският и качествен труд струва пари!  Нека започнем да оценяваме чуждия труд и ако не можем да си позволим нещо, поне не го критикуваме само заради това!

Коригирано от модератор
« Последна редакция: април 15, 2011, 17:12:23 от fiibi_bg » Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: април 15, 2011, 15:58:05 »

Monikamaria, не се ядосвай, не си заслужава! На мен също не ми стана приятно от написаното и затова отново влезнах в полемика, за която сега съжалявам. Знаеш ли какво съм забелязала, ние българите просто гледаме от каквото можем да спестим и да минем "аванта". Оттам идва целия проблем. Преди време се вихреше подобен спор в темата за Пловдивските булки само, че по отношение на по-високите цени на някои оператори и фотографи. Не можеш да си представиш как ме нападнаха, защото си позволих да споделя впечатления от един оператор (преки при това). Разказах, че съм присъствала на обработката не едно сватбено видео и че всъщност момент, който е сниман за около 1-2 мин., след това отне на този човек 7 дена, за да го обработи. Та това го казах по повод на мнението, че "какво толкова операторите идват, снимат те за няколко часа, ама и да вземат 600 лв., еми било много". Е, не мога да опиша как след това бях нападната и обвинена, че не съм булка, а работя в агенция и съм под прикритие lol) де да бях, тази работа наистина е приятна, но честно да кажа, ако имам такива булки за клиенти, ще се гръмна. Най-гадното е когато влагаш средства, усилия и накрая някой ти подценява труда и то само защото не може да си го позволи! Тогава да се насочи към някой, който не е толкова "скъп", но и да не критикува избора на другите, които са решили просто да споделят мнения, впечатления и прочие. С това слагам точка на писането, защото отново ще стане спор най-вероятно и се извинявам още веднъж за разводняването на другата тема, дано преместят коментарите тук. Булки сме, предстои ни такова хубаво събитие, нека не се обиждаме и нападаме  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: април 15, 2011, 17:07:16 »

Модератор:

Отклонявате се от темата и създавате спорове ,които не я засягат .
Моля доуточнявайте се на лични!
Изтривам всички мнения ,които съдържат заядлив тон!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #297 -: април 15, 2011, 17:13:30 »

Бих искала да ви попитам, тези, които вече сте осъществили контакт с гримьори, как вървят средно цените за пробен грим към днешна дата в София?

Също така ме вълнува един въпрос от известно време - чета доста мнения, че професионалният грим издържа доста часове и стои добре на снимки. Как обаче стои този грим на живо? Веднъж преди десетина години ме е гримирал Кирил Чалъков, кожата ми изглеждаше като порцеланова и идеална по снимки, но отблизо не се познавах. Не съм сигурна, че заради хубавите снимки, бих предпочела да се  чувствам като с маска на сватбата си и непозната за околните... Кажете какво мислите? Все се чудя дали пък ако отида при много добър гримьор, той няма да успее да постигне добър ефект и на живо, и за снимки? Макар че понякога си мисля, че ако просто вкусът ми признава по-малко грим, тогава сигурно няма смисъл да ходя на гримьор въобще, защото няма да се възприема. Да поясня, че хич не харесвам тоя тип гримиране и фризиране с много очна линия, чернилка и обеми.

Внимание - 8 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

Еееее, не.




Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: април 15, 2011, 17:34:26 »

Деничка Звездичка, разбирам какво искаш.  smile Точно за това говорех, когато написах, че добрият гримьор може да ти сложи адско много грим, но да си като детенце в лицето. Аз също не искам да съм като Арлекино. Сега има адски много продукти, които позволяват това - хем снимките да изглеждат професионално, хем да изглеждаш добре и "на живо". Според мен, ако подчертаеш, че държиш на това пред гримьора и той е добър и разполага с добра козметика няма да имаш проблем.  good Иначе средните цени са от 60 до 90 лв.
lawyergoodpost
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #299 -: април 15, 2011, 18:04:39 »

Момичета кое се прави първо в сватбеният ден - гримът или прическата?
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines