Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 12:36:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 160976 пъти)
 
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: март 02, 2011, 16:48:34 »

soulless, това, което казваш е много вярно! good Чувала ли си за Зоран Коцов? Или иначе казано Зоки. Имам подозрение, че неговата работа може и да ти хареса. Той прави много нежни гримове. Познавам го лично, бяхме в една компания преди. Доста е добър, виж работата му в интернет. good

Мони, благодаря ти много за препоръката! heart Сега ще се разровя да видя какви гримове прави този Зоки blum
Активен
Masha_82
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #271 -: март 07, 2011, 14:45:02 »

momi4eta,az kato grimior 6te si izkaja mnenieto,ako pozvolite  Wink. ne iskam da se natrapvam, no ot tova, koeto 4eta razbiram, 4e vsqka jena si ima mnenie po vuprasa dali sa nujni profesionalni grimiori ili ne. edin profesionalen grim naistina se razli4ava dosta ot grima napraven s obiknovena kozmetika,zakupena ot magazina. razli4en e na4ina, po koito se nanasqt produktite, razli4na e izdurjlivostta na grima(po4ti vinagi dobre napraveniqt makiaj izdurja do iztrivane) i efekta ot cqlata rabota se vijda na liceto. tuk nqkoi be6e spomenal i ne6to mnogo vajno-ako iskate na snimkite i pred kamerata da izglejdate bezupre4no, bez lu6tene na kojata i da imate porcelanova koja, trqbva da se pravi profesionalen grim. vse po-4esto momi4eta i jeni na vsqkakva vuzrast izpolzvat uslugite ni. no ne se strqskaite, ne e zaduljielno da izglejdate natrufeni s mnogo grim. sled kato obqsnite na grimiora kak bihte iskali da izglejdate i toi vi dade suvet, bi trqbvalo vsi4ko da bude ok. az lno ponqkoga preporu4vam proben grim,togava kogato vidq, 4e jenata ne e naqsno to4no kakvo iska, i za da ne se nalaga da se bavim vuv vajniq den, dobre e tova da e uto4neno predvaritelno. no pak kazvam, kogato se raboti vnimatelo, proveden e razgovor s klienta( az li4no po vsqko vreme v salona demonstriram grimovete ,s koito rabotq i gi testvam na klientite za ulesnenie po natatuk) i sa mu pokazani produktite, ne bi trqbvalo da ima problem. uspeh ot men na vsi4ki bude6ti bulki! nie sme 6tastlvi kogato i vie izglejdate dovolni i 6tastlivi ot nas!

Задължително пишете на кирилица!
« Последна редакция: март 11, 2011, 09:17:41 от Teo » Активен
Masha_82
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #272 -: март 07, 2011, 14:52:24 »

zabravih da spomena,4e az li4no,osobeno kogato rabotim suvmestno i s friziora, i trqbva da se pogrijim za bulka, pri vuzmojnost otivame nie pri neq. taka tq e mnogo po-spokoina, 4e si e v ku6tata i 4e nqma da zakusnee, ne se nalaga da q gledat drugi klienti na salona,ostavame s neq dokato se oble4e, oglejdame q i doopravqme ako ima nujda i cenata na grima e 70 lv smile

Задължително пишете на кирилица!
« Последна редакция: март 11, 2011, 09:17:58 от Teo » Активен
coucoumelle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 07, 2011, 16:11:14 »

Можете ли да ми препоръчате добър гримьор във Варна освен Маруся и Криси.  pardon
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #274 -: март 07, 2011, 16:19:04 »

 Калина Нейчева и Пламена Милева  smile Може да се опиташ да откриеш и Грета, но, мисля че тя вече работи в София.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 07, 2011, 16:20:52 »

Masha_82, понеже споменавате цена на услугите си, може ли да пуснете снимки на ваша работа и по-специално на булчински грим? Иначе това, което казвате, е, разбира се, вярно, макар и не във всички случаи - виждала съм безобразно наклепани булки, както и такива по-бледички и невзрачни, които за да станат принцеси, се нуждаят от много по-силен грим, а такъв практически липсва по лицата им. Така че от гримьор до гримьор има Балкан разлика и е важно като се определят сравнително високи цени на услугата, тя да е наистина качествена. Аз лично с удоволствие бих дала и 100 лв за индивидуален, изпипан и траен грим good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 07, 2011, 19:16:13 »

Можете ли да ми препоръчате добър гримьор във Варна освен Маруся и Криси.  pardon

Аз бих препоръчала Максим.
Активен
mariaangelova84
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #277 -: март 09, 2011, 17:17:14 »

след дълго разпитване и проучване, намерих моя гримьор, вчера бях на пробен грим и съм доволна.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #278 -: март 09, 2011, 17:23:22 »

Честито! Сподели повече за него тогава.  blum
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 10, 2011, 21:14:50 »

Момичета, аз в крайна сметка клекнах - ще имам гримьор blum Избрах си Анелия Кошарска за прическа и грим, много ме улеснява това, че предлага и двете услуги, цената им е прилична, а и ми хареса стила й, а това ми е важно. Дано не се разочаровам smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 10, 2011, 23:42:19 »

Благодаря ти много, Sonja smile Засега от краткия ми контакт с жената съм с много добри впечатления, мисля, че няма да ме разочарова, но задължително ще се отчета след това smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 11, 2011, 00:10:34 »

soulless, честито! Bravo Мисля, че фризьор и гримьор в едно е много добра идея! good
Активен
ssvetlanaa
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #282 -: март 12, 2011, 16:04:04 »

Момичета,колебая се между Анжел Димитрова,Джулия и Петя Стоянова.Някой има ли наблюдения от трите....иска ми се да направя пробния грим при подходящия гримьор,за да не се налага да правя друг пробен ...А знаете ли какви са цените при Джулия?
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 12, 2011, 16:11:03 »

Цените на Джулия са споменати в темата "Най-добрите фризьори и гримьори" (нещо такова е названието, не знам дали го цитирам точно lol
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: март 13, 2011, 13:57:13 »

Не знам в темата, която е споменала soulless какво пише, но давам тук прясна информация. 80лв е цената, ако си в салона при нея и 90лв, ако тя дойде при теб. Само не разбрах дали все още включва и миглите, които преди слагаше. scratch one-s head
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines