Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:20:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на svetla_ety- 20.09.2009г.  (Прочетена 25756 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« -: септември 02, 2009, 16:38:39 »

То почти не остана време,но много ми се иска да споделяш повече за твоята сватба,така че:заповядай.

За изживените радости и потрошените нерви(минимално,надявам се),за всичко което купуваш,за всичко,за което искаш да питаш,за всичко,което искаш да споделиш,а ние любопитните искаме да чуем-това е твоето място.

Ползотворни последни седмици,за най-голямото събитие! give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 02, 2009, 19:13:08 »

Честита темичка! @}->--Ама то почти не останало до големия ден!Хайде разказвай до къде сте стигнали с подготовката?
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 02, 2009, 20:51:22 »

Хей, честита тема и от мен. Чакаме разказ и снимки Wink
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 02, 2009, 21:10:01 »

Олеее милички как ме изненадахте girl_in_love  Ами че аз вече си мислех, че съм от най - некъдърните булки - пренебрегвах сватбата пурво заради ученето, после работа, после чужбина и както казвате то време не остана а аз съм с 1000 идеи и почти нищо реализирано. В неделя си мислих, че светът пропада под краката ми, но днес вече всичко се нормализира и даже имам напредък.
 Да се отчета до тук:
Сгодени сме от почти 3 години и отдавна е ясно, че сватба ще има, но изчаквахме да завърша следването, да ни стане апартамента... Този февруари се размислихме , че така нещата мнго ще се проточат и все ще има какво да изчакваме и какво да ни пречи и решихме : тази година ще има  Сватбаааа. В първите дни на март запазихме ресторант Аква и имахме "мноого" време за подготовка. От тогава съм изчела всички списания, които намерих, започнах да чета и форумът и прекарвах часове в ровене в нет-а. Събрала съм страшно мнго снимки, линкове и всичко, което ми е харесало - събирах идеи и постепенно ми се избистряше каква искам да стане моята сватба. Даже нещо като сайт си направих с надеждата приятелките ми да качват идеи там и да си обменяме по - лесно информация, но не пожънах голям успех с него ( http://wedding20092009.wikispaces.com/  ) .
Малко се отклоних ()стана като ж искрено и лично ) та сега по - конкретно:
Подписжаме брак на 19.09 от 11ч. в Ритуалната зала (мисля да сме само с кумовете, но ако някой също е подписвал предварително може да ме посъветва да вземем ли и родителите). На 20.09 от 16.30ч. ще ни венчаят в "Св.Св.Кирил и Методий" , после снимчици и от 18.30 ритуал по подписването в ресторанта.
Поканите са почти раздадени, роклята ми е почти готова, преди малко си купих обувки (очаквайте снимки в галерията) . Младоженецът още няма нищо, но се надяваме, че до следващата седмица ще сме готови с това. Халки мислим да поръчаме в събота от Сара Трейд (моделът ще го изберем на място ) . Впетък ще извадим медицински, а в понеделник психо  blum Накупила съм материали за късметчета, кошници и бутониерки и скоро и това ще направя. В неделя ще се срещна с ДЖ, видео и фото за да се доуточним. През следващата седмица ще купим подаръчетата за гостите - малки бурканчета с мед. Аз от известно време съм се заела за собствения си добър външен вид - не се подстригвам за да има косичка за прическа, ходя на аеробика (не много редовно ), на лазерна епилация, тези дни ще ида и на козметик. Сигурно пропускам мнго неща, но ще допълвам  danceg .
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 03, 2009, 02:58:52 »

svetla_ety честита темичка и от мен...
с теб ще бъдем булки почти в един и същи ден и едновременно ще се вълнуваме и емоциите ни ще растат Bravo
пожелавам ти най спокойната и красива подготовка а след това и най вълшебния сватбен ден...с интерес ще следя темичката ти и ще обменяме информацийка  give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 03, 2009, 13:13:40 »

Да ви поразсмея с моите дреболийки: исках да са ми като новички спотинките в късметчетата и като не намерих лъскави и хубави  снощи си накиснах в една купа с домат и се оправиха - като нови са smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 03, 2009, 23:33:23 »

важното е да се изчистят и да изглеждат нови...иначе не знам дали няма да стане и ако ги пуснеш в оцет със сода...би трябвало да се лъснат и да станат като новички...но ако с домата са станали така както искаш няма по хубаво от това  smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 04, 2009, 15:54:07 »

Утре рано тругваме по сватбени задачи - стискайте ми палци да се отчета след това с мнго свършена работа - ще обикаляме за халки, свещи, книга за гости, костюм за милото, торта и каквото още се сетя  Girl_hide
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 04, 2009, 16:32:18 »

Оле как съм пропуснала още една булка на нашата дата  shok
Честита темичка , мила  give_rose

П.П: много се смях за избелването с домат  funnytooth, не спирам да се изумявам какви идеи ни идват на ум

и много ти е хубав сайта Wink
« Последна редакция: септември 04, 2009, 16:38:00 от leni_beni_ » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 05, 2009, 03:49:47 »

ах мила...пожелавам ти успех в търсенето на нещицата и дано поне там да са чували за такава сватбена книга че тук се оказа голям проблем  angry
чакаме отчета  tease
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 05, 2009, 09:15:10 »

Честита темичка и от мен! give_rose
Пожелавам ти много половителни емоции с подготовката-и да ни държиш в течение,чакаме снимчици girl_wink
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 08, 2009, 09:14:50 »

Да се похваля с напредъкът :
уточнихме менюто в ресторанта, срещнахме се с ДЖ и уточнихме фото, видео и една арка си поръчах за украса Купихме костюм за младоженеца и баща ми и брат ми си избра също. Ходихме до Захаро и си поръчахме торта и за кумовете. Ходихме до ритуалната зала и популнихме документите там. Аааа и най - важното : поръчахме халките. И с фризьори се срещах и на гримьорка звънях и с една млада маникюристка се запознах smile Капарирахме и хотел за кумовете и едни роднини
След всичко това си забравих дамската чанта и сега съм без нищо - документи ключове телефон  Girl_hide За щастие утре ще пристигнат при мен... Днес съм на лазер да ми пооправят лицето (дано не го повредят) и довечра съм на проба за роклята smile  8Pч
« Последна редакция: септември 08, 2009, 09:54:20 от svetla_ety » Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 11, 2009, 19:43:29 »

Светли, аз мисля, че се справяш чудесно и въпреки многото ти ангажименти се справяш чудесно. Роклята ти е приказна  give_rose. Явно ще имаме сватба с морска тематика Bravo И най- взжното е да  се знае, че гафовете са част от всяко незабравимо сабитие и са неизбежни. Те просто трябва да ни разсмиват, а не да скапват настроението tease Аз се надявам само да не вали, за да имаме едни страхотни снимки good давай в същият дух, справяш се чидесно yahoo
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 15, 2009, 21:17:13 »

През последната седмица доста работа се свърши:
направиха ми пилинг с киселина и ми се избели цялото лице, но сега е добре - поизчистиха се някои стари белегчета smile
бях на фризьор - имам нов основен цвят и кичури
милото си взе обувки, поръча си елек и ни остава да му намерим риза и вратовръзка
събрахме се с 2 шаферки и кумата и направихме бутониерките и 2 кошнички, а на мен ми остана да направя късметчетата и да украся подаръците за гостите
Снощи имах моминско парти изненада, и пиръвахме до зори  yahoo
утре ще си взема роклята с булото и чантичката - забави се , защото трябваше да ми я стеснят Wink
поръчах си букет и още цветя от Велико Търново и други 2 шаферки ще ми го донесат   blum
Сигорно пропускам нещо...само не намирам време да спя, а за снимки  да не говорим , но както ме успокоява милото след 5 дни и да искам няма да има какво да организирам  pardon
Аааа и преди малко бяхме на урок по танго - невероятен учител и цялата емоция не мога да я опиша - дано да ни се получи до сватбата, но и да не е перфектно пак е мнго вълнуващо
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 16, 2009, 08:04:29 »

Браво,Светле,доста неща си свършила. Bravo
Наистина реално няма никакво време вече,а се появяват толкова дреболии за които трябва да помислиш.Опитай се да намериш време да си поемеш дъх преди големия ден!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines