Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 09:26:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121391 пъти)
 
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: февруари 19, 2010, 14:17:56 »

Момичета , като ходихме да питаме за Зорница те ни обясниха , че ще претапецират сепаретата и столовете , а стената, която са сложили се плазга и пак става просторен  yahoo yahoo yahoo yahoo и няма да има проблеми в това отношение и всичко , ще е  good за това не се притесняваите всичко ще бъде така както Вие искате. А също ни казаха , че ще вкарват много нови рабити в менюто от края на март началота на април за това не бързаите да избирате менюто give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: февруари 19, 2010, 14:22:39 »

Звучи много хубаво!  Bravo
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 19, 2010, 14:34:22 »

Теди, много е хубаво това, което са ти казали от Зорница! Те и миналата година ремонтираха, само че отвън - басейна, хотела. Сега и ресторанта  good
Хубаво е, и че ще претапицират столовете, аз лично много не им харесвах цвета до сега и исках калъфи за сватбата, но мъжо пък не ги харесва тях и затова минахме без.

Едно много важно нещо за летните сватби там - следете дали работят през цялото време всички климатици. При нас този, който е най-близко до булчинската маса го пуснаха много късно и беше супер жега - роклята ми беше залепнала по мен през повечето време  angry
Чак ми стана после хладно като го пуснаха. По-добре всички да си работят през цялото време, за да не се препотяват хората и като излязат навън или като го усилят, да се сковат  nea
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #363 -: февруари 20, 2010, 21:17:58 »

ООО,това означава, че и двете сме на една дата така ли tedy_rusenova,еее ако е така ще е супер,само че трябва да внимаваме да не се засечем някъде в църквата,нали знаеш,че не трябва да се видим двете булки,иначе много се радвам мила за вас,и ние сме горе-долу до там стигнали,май месец отиваме да си оправяме поканите с агентката,остава ни оркестър за извеждането ми и фотографа,вие на кой фотограф сте се спряли,ние на Добромир Димов мисля че беше,и така,това е около нас,за рокля кога ще ходиш,ние вече и халките си поръчахме понеже много изгодно ги манерихме и докато дойде времето ще си ги гледаме и ще им се радваме отдалеч апак като ги сложим пак де danceg yahoo Ако имаш някакви въпроси можеш да питаш,не се притеснявай,аз съм насреща *THUMBS*Ще помагам с каквото мога give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #364 -: февруари 21, 2010, 10:43:05 »

М/у другото избора ви за ресторант е супер,и ние първо там се бяхме спряли ама после се отказахме,защото мойто мило каза тия луди ли са толкова пари за капаро да искат и така,иначе е екстра ресторанта good Bravo Колко капаро ви сикаха на вас ако не е тайна миличка?
Активен
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 21, 2010, 18:10:23 »

bibo123 за ресторанта ни искат за 1 човек по 23 лв и ,ще можем да си внасяме каквото си поискаме 5 лв. за бар и другите 18 лв. кухня това им е условието . А ако са по малко пари няма да ни дадат да си внасяме алкохол и други неща. За оператор и фотограф не сме мислили , а колкото до църквата ние смятаме да доидем малко  по-късно защото вие сте от 17 часа ,а ние от 17:30 часа , а пък все пак ще искате да си направите някоя снимка след церамоният ,а аз не искам да Ви развалям празника и да ви претискам с времето за това не се притесняваите ще имате време за снимки give_rose give_rose give_rose Bravo Bravo
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #366 -: февруари 21, 2010, 18:50:31 »

Миличка,аз не съм казала,че ще ни пречите или нещо такова,незнам защо така си го изтълкувала,няма никакъв проблем,когато искате тогава си елате,ние времето ще го имаме,имате си час и ще си го спазите,няма никакъв проблем,тя сигурно церемонията ще е към 20-30 минутки не повече,нали good give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: февруари 21, 2010, 20:52:47 »

Миличка аз нямах предвит , че ще ви пречим просто имах предвит, че няма да ви претискаме и, че искам да си мине всичко, което сте си планували да си направите снимки ритоалите , който се испълняват като хвърлянето на късметчетата и т.н. Не съм искала да те обидя с нещо извинявам се ,ако е изглеждало така не съм го казала с лоша умисъл  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose надявам се , че не съм те засегнала с нещо , или пък обидила , ако е така се извинявам още един път give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: февруари 22, 2010, 14:52:48 »

ехооо казанлъшки булки  give_rose и  welcome-2 на ново присъединилите се момичета... лека подготовка и от мен...
Теди и Боби хубаво е че знаете, че сте една след друга в църквата. При нас Стенли (фризьора) беше записал почти всичките булки за деня (8 сватби) при него. И така отивайки на пробна прическа ни изтърси, че ни е приместил часът с половин час по-късно  shok . Та така младоженеца вече беше при нас (кумовете), а булката още при Стенли. Естественно закасняхме за църквата, а оттам снимки пред църквата...гостите от следващата сватба нервно потропваха и "айде няма ли да тръгвате"...мисълта ми е, че всичко се случва и това че знаете, че сте една след друга е хубаво нещо...
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: февруари 23, 2010, 20:55:43 »

Hide Exooо,  казанлъшки булки, къде стеееее?  give_rose 
« Последна редакция: февруари 23, 2010, 20:59:14 от lunno momiche » Активен
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: февруари 24, 2010, 16:57:46 »

Момичета трябва ми помощ !!! Не знам в какъв цвят да ми протече сватбата. Исправена съм пред голяма делема, моля Ви помогнете ми , с най-голямо удоволствие ще очаквам вашите предложения give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: февруари 24, 2010, 17:05:12 »

tedi_rusenova, в ето тази тема се обсъжда цвета на сватбата - предполагам ще откриеш много интересни идейки тук.
Има също и "тема на сватбата" - и там можеш да погледнеш за идеи, защото в доста от случаите темата определя и цветовата гама  good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: февруари 24, 2010, 17:18:42 »

tedi_rusenova, според мен би било хубаво да разбереш в какъв цвят ще претапицират р-т "Зорница" и да се съобразиш с цветовото съчетание на нюансите.  girl_wink
Успех в избора!  give_rose
« Последна редакция: февруари 24, 2010, 17:22:52 от lunno momiche » Активен
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: февруари 24, 2010, 18:55:25 »

Благодаря Ви много момичета много съм Ви благодарна  give_rose give_rose Bravo Bravo не знам , какво щях да правя без вас give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: февруари 25, 2010, 15:48:05 »

tedi_rusenova, пак заповядай!  smile
Всички тук помагат (аз също  blush ) с удоволствие!  smile
Тази темичка е с най-готините и мили булки!  Love girl  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines