Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 07:23:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121353 пъти)
 
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #345 -: февруари 16, 2010, 10:55:40 »

 welcome-2 Добре дошла, Теди! Успешна подготовка и всичко- по мед и масло! Браво за кумовете, ние се колебаем между 3-4......5,6 семейства, pardon! Вие сте крачка напред  Good luck
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 16, 2010, 11:06:29 »

Ехееее взе да се постопля и наскачаха нови булки.  yahoo yahoo yahoo С каквото можем ще помагаме. Май ми се губи една булка  bqsnasym Лунно момиче къде се изгуби мила, какво стана с вашите кумове?
Боби мен никой не ме беше виждал с роклята. Когато я купувах бях с мъжа ми, но той стоеше отвън Girl_hide . Ефекта беше много по-голям, защото на сватбата си с прическа, гримирана  yahoo
Даже само майка ми я беше виждала- никой не подозираше каква е? После като ме видяха  Oh my ... Oh my ... Oh my ... ами безмалко да не ме познаят. Да не говорим, че преди да онлека роклята дядо ми не можа да ме позна.  sarcastic
Активен
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 16, 2010, 14:18:13 »

здравеите момичета аз ще се прибирам утре в Казанлък и ако искате или има йелаещи да пием кафенце за да обменим информация защото аз почти не съм запозната от каде трябва да започна и т.н. и да ми споделите нещо от вашият опит предварително Ви благодаря  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 17, 2010, 08:13:55 »

Аз с удоволствие бих излязла на кафенце, но няма кой да гледа детенце. А не може да изляза с него защото тук вали ужасно.  sad cray
А иначе ако не държите на определена дата, може да обиколите ресторантите и на който се спрете да видите свободни дати и да си изберете. После може да разгледате църквите / условията са едни и същи/ и да решите в коя да се венчаете. Сигурно сте решили дали сватбата да е дневна или вечерна. Един съвет колкото по - рано влезете в ресторанта, толкова по - добре, защото времето лети и не стига. Може да рзпитате за оператори,фотографи и DJ. Aко решите да ползвате агенция е хубаво да ги посетите да видите какво предлагат. Ако имаш някакви въпроси смело питай.
« Последна редакция: февруари 17, 2010, 08:21:01 от anellly » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 17, 2010, 08:23:48 »

 give_rose tedi_rusenova,  Welcome ! smile
Желая ти приятна подготовка и един приказен сватбен ден, като резултат.  Dance
И аз ще помагам, с каквото мога. Wink  pardon
С най-голямо удоволствие бих дошла на по едно хубаво кафенце в Казанлък, ама какво да правя - от София съм, няма как на този етап.  blush
Anellly, случаят с нашите кумове все още е неразрешен.  GROAN
Аз си тая надеждата, че ще се съгласят, понеже съм на мнение, че в живота се появяват хора с точно определено предназначение за нещо и аз знам, че те са нашите хора, но пък - както те си преценят.  pardon
Иначе при нас - нищо ново около сватбената подготовка. Аз държах да си свършим най-основните задачки (вече го сторихме). Сега до месец май мисля да се отдам повече на университета и след това изцяло ще се заема с останалата подготовка, но - честно да си призная, само  Сватбаааа ми е в главата и колегите, които знаят  и те  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Wink
« Последна редакция: февруари 17, 2010, 09:41:49 от lunno momiche » Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 17, 2010, 13:23:18 »

Така ще е миличка докато мине  weddingday После ти пожелавам за нещо мъничко да мислиш / леко ще ти подскажа  pqz / . А за кумовете си права. Не всички стават.  good good good good good good good good good good good good good good good good good good good Имаш силно стиснати палци от мен да ви изненадат и да кажат ДА !!!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 17, 2010, 13:45:41 »

Благодаря за подкрепата и за пожеланието  girl_in_love , мила Anellly!  give_rose
По-голяма радост от по едно   baby_girl baby_boy няма!  LOVING Макар че искаме да поизчакаме малко.
Наистина емоциите и трепетите около  wedding са неописуеми.  heart И не крия грам даже, че съм толкова много, безкрайно щастлива от предстоящото събитие, колкото и каквито проблеми постоянно да изникват!   Party time
« Последна редакция: февруари 17, 2010, 13:55:11 от lunno momiche » Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #352 -: февруари 18, 2010, 16:42:49 »

Здравей мила Теди,раджам се че булките ставаме все повече и повече,това е страхотно и аз като теб сега започнах с подготовката за сватбата и докато всичко ми е прясно,прясно можеш да питаш каквото си поискаш,аз ще отговарям на всеки твой въпрос без проблем good Успех миличката ми! yahoo
Активен
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 19, 2010, 03:21:20 »

Благодаря Ви много на всички . Искам да Ви се похваля че вече си имам дата  weddingday ще е на 10.07.2010 год. запазихме си църквата,час за гражданският брак и ресторанта  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo момичета тази година ще има много сватби много ни беше трудно докато изберем датата. Искахме една дата тя беше заета друга дата и тя беше заета таман се бях отчаяла и изведнъж се появи лъч надежда и всичко се нареди. Освен това съобщихме на маика ми и баща ми и те Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... и след това умряха от радост но единствено не ми хареса реакцията на свекара и свекаървата направо ми се  cray cray cray cray cray ,а свекървата ревала цяла нощ , защота щяла да.............. незнам си какво и т.н. А аз никога съм нямала проблеми с тях дори ме имат , като тяхна дъщеря поне аз така си мисля де.  Но ще видим какво ще стане по нататак.
Активен
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: февруари 19, 2010, 03:54:31 »

bobi123 чак сега се зачетох какво сте писали и видях, че и твоита дата е 10.07.10год. и че църквата Ви е "Свети Пророк Илия" нали е тази до тюлбето. Защото ние там запазихме час за 17:30 часа , защото треди нас в 17 ч. има друга гражданският брак ще е в 18:30ч ,а ресторанта ще е Зорница  . Забравих да се похваля ,че си наехме и сватбена агенция "Ралица" невероятна е много миличка като започна, да ми говори какво се прави и ритоалите  cray cray cray cray cray стана ми много мачно и и същевременно радостно , а и съм пресъствала на сватби , които тя е организирвала и са били невероятни , а и на послядната сватба на , която ходих беше ошила и роклята на булката и беше невероятна без никакъв дефект .
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 19, 2010, 04:37:12 »

   tedi_rusenova, поздравления!  Bravo
Свършили сте немалко неща. smile
Един сериозен съвет от мен  pardon - въобще не обръщай внимание на реакцииите на свекъра и свекървата.  good
В този ден сте важни Ти и Той - същото се отнася за целия ви живот!  girl_wink
Затова продължавайте смело напред и попътен вятър! Aviator   twohearts  give_rose
« Последна редакция: февруари 19, 2010, 05:47:34 от lunno momiche » Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #356 -: февруари 19, 2010, 10:54:07 »

 Браво Теди!Много организирана булка ще си, бум-тряс и сте готови :weddingday:Ще трупам опит от твоята организация, че май плана ви е като нашия. smile
 За свекърите- няма да коментирам,няма да се жениш за тях, пък и най-вероятно свикват с мисълта, че "детето ще се жени", а не- че ще се жени за теб scratch one-s head!
 Успех, късмет и ще кажаш как се представя Светла от "Ралица", и "Зорница"-та как се държат.Разбрах, че правят ремонт там....
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 19, 2010, 11:07:17 »

miffry, ние като ходихме в р-т "Зорница" ни казаха, че ще поставят една стена преградна, понеже така ще е удобно за по-малки сватби, а и за отоплението ще им е в полза за през зимния сезон. Мисля, че в това се състои ремонтът, което си е хубаво.  smile good
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #358 -: февруари 19, 2010, 12:43:02 »

 Ами много се надявам да е така, дано не го направят на сепарета, чееее  SUICIDE Ние за това го харесахме толкова много, че е просторно, без отделени маси и колони.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 19, 2010, 12:47:03 »

Недей да се притесняваш. smile
Доколкото разбрах "Зорница" е най-предпочитаният и най-сватбарският р-т в Казанлък, който си е с традиции, така че промените няма да се драстични.  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines