Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:31:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121323 пъти)
 
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: февруари 06, 2010, 16:03:48 »

Охоооо нова булка имало тук.  Welcome miffry Ние с каквото може ще помагаме. Гледам , че понапредвате - кой с датичка, кой с граждански ритуал, кой с нещо друго  Bravo
Ритуала е не повече от 30мин. Едната жена говори повечко, а др. по - малко.
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #331 -: февруари 06, 2010, 16:27:58 »

 Благодаря Анели за топлото посрещане, за предложената помощ-също.Твоето бебче-бонбонче има страхотна прическа Momy
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: февруари 06, 2010, 19:13:22 »

 banana голям сладур е !  danceg
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #333 -: февруари 08, 2010, 15:21:15 »

banana голям сладур е !  danceg

Ах каква Снежна приказка е навън!  ANELLLI - излизаш ли с бебока на разходка...хайде булки, да не замръзнахте и вие със времето  Girl_hide
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: февруари 09, 2010, 10:15:56 »

miffry Добре дошла в отбора Welcome и аз се присъединявам към помагачите  girl_wink
Боби123,браво за датичката,всички напредвате много,какво стана с решението за роклята наистина?
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: февруари 09, 2010, 15:20:36 »

Тъкмо писах в нашата темичка, че все още не сме сефтосали количката, а така ми се излиза. Все на терасата го извеждам мъника, а така му харесва - веднага  Sleep Grazia искаш ли като решим , че вече е време за количката да се видим на кафенце?
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #336 -: февруари 10, 2010, 10:13:33 »

Тъкмо писах в нашата темичка, че все още не сме сефтосали количката, а така ми се излиза. Все на терасата го извеждам мъника, а така му харесва - веднага  Sleep Grazia искаш ли като решим , че вече е време за количката да се видим на кафенце?

Стига да съм в града, с удоволствие....Ха, вече не му се вижда прическата...
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #337 -: февруари 11, 2010, 10:46:06 »

Здравейте булки,майки и помагачи *YAHOO*Вън наистина е много студено *THUMBS*Moyra,честно да ти кажа и аз незнам какво ще стане с мойта прословута рокля,мислим на края на тоя месец да ходим всички до Асеновград и да ме види и мойта майка в булчинска рокля,че само тя горката не ме е виждала все още,че приятелки ли не бяха,че свекърва ли не беше,само мойта скъпа мама не ме е видяла,и ще отидем да видим дали ваобще ще е още там роклята, да си каже мнениетп мойта мила майчица,ще обикаляме навсякъде и накрая ще решим дали да ми я капарира или направо купи свекървата,но и аз мисля, че ако искаме да си я капарираме и както вие казахте като дойде времето да отида да ми вземат мерките и да ми я ушият ще е май най-добре,но и със "Сияна" трябва да се говори blum yahoo danceg Дано да имаме късмет,стискайте палци роклята да ми е все още в магазина give_rose give_rose give_rose
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: февруари 11, 2010, 11:31:35 »

Боби,и моята рокля взех от "Сияна",бяха мнг учтиви,а пробните са уникални yahoo,както сама си се убедила,стискам палци да имаш късмет,но дори и да няма тази рокля,да не вземеш да се разочароваш beating,смело се мушкай в следващата,която ти хареса girl_wink
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #339 -: февруари 11, 2010, 12:24:24 »

Мила Moyra,за колко парички ми беше казала че си си взела роклята,че ми се струва,че тази в която аз се влюбих мн.прилича на твоята,твоята с обръчи ли е или на мен ми се струва, че не е или и да е е с 1 или 2 и ти как процедира за твоята рокля,колко преди сватбата си я взе и мислиш ли, че аз ако я взема сега ще сбъркам,понеже до юли наистина има време sad give_rose danceg
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 11, 2010, 16:14:49 »

Боби,аз бях бременна и я взехме месец преди сватбата,но за ''небременни'' пак съветват да се вземе малко преди сватбата,за да се избегнат промените,ако се промени теглото,но лично аз мисля,че ти сама можеш да прецениш най-добре дали ще настъпят чак толкова големи промени и щом е нещо подобно на моята,имаш голяма свобода,моделът го позволява girl_wink Иначе моята имаше един обръч долу,но аз прецених,че ще ми е по-удобно без него и го махнах blush беше 420лв,а булото 50лв. Ако си  харесаш рокля,която да ти "лепне" без да се налагат корекции мисля,че няма какво да те притеснява give_rose пробвай колкото можеш повече модели,така ще си абсолютно сигурна,когато намериш Твоята girl_wink
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #341 -: февруари 11, 2010, 17:12:45 »

Moyra, ти знаеш ли,че и мойта е толкова парички Bravo Да не говорим за една и саща рокля danceg Тази,която аз мерих,незнам с колко обръча беше,но със сигурност ще могат да се махат нали? Апък то и аз незнам дали до тогава няма да съм забременяла,нали знаеш,това е Божа работа,я чакай да те питам те от салона ли ти предложиха да я вземеш по-към датата или ти така искаше  give_rose
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: февруари 11, 2010, 17:51:07 »

Аз искам-не искам трябваше да изчакам до последно,за да се види колко ще порасне корема,които в последствие въобще не личеше,за сметка на бузите ми sarcastic,но аз си го реших това,а пък от нашия албум можеш да видиш моята рокля и да ги сравниш,но не е изключено да са един и същ или подобни модели,все пак и цената не е бутикова  pardon,за да няма две еднакви,нали  girl_wink
Активен
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: февруари 15, 2010, 22:52:24 »

Здравеите и аз ще съм бъдеща булка от Казанлак да се похваля че съм стигнала до подкривата круша но поне вече си имаме кумове с моето момче но от тук на татак ще съм ви много благодарна ако ми помагате че съм много боса във всичко и не знам от каде да започна еи сега с моито мило ще ходим да проверяваме за дата  cray cray cray а наи лошото което е че не сме мислили за такава дата а и малко е сложно защото аз съм си родом от К-к но сам във Търново но вече окончателно ще си се връщам в К-к и ще започвам всички подготовки за сватбата yahoo yahoo
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: февруари 16, 2010, 09:27:31 »

 Welcome Теди,поздравления за хубавото събитие weddingday Ще ти бъде мнг полезно да прочетеш тази и предишната част на темичката,така ще събереш полезна информация и бързо ще навлезеш,още повече че си от К-к Bravo Пожелавам ти успешна подготовка,за всичко,което можем ще ти помагаме girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines