Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:28:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121319 пъти)
 
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #315 -: февруари 05, 2010, 15:15:47 »

 Мила ми колежке булке girl_wink,нашата план-програма е следната:няма да сключваме църковен брак(решихме да го направим на някоя годишнина от сватбата),ритула ще е от 18,00 в градината на хотел Зорница и после бух в ресторанта.Повечето гости ще спят в хотела и сме решили да е по-лесничко за тях:настаняват се,по един басейн,почиват си и излизат в градината на сватба weddingday.Реших, че не искам извеждане,иначе видях много идеи (Чифлика,от дома),но ще е по-трудно за гостите.
   Странното е ,че никъде не видях указателни табели за хотела и се чудя какъв зор ще видят гостите,докато го намерят.Май ще трябва в поканите да сложим по един "google maps" girl_impossible
  За другото,ние ще действаме с агенция Ралица,миналия weekend ходихме да видим хотела и тъкмо беше украсен от Деница,много беше красиво (беше в бяло и златно), но вече имахме уговорена среща със Светла от "Ралица",беше много мила и реших да не търсим повече.Цялостното ми впечетление е ,че предлагат подобни неща,на подобни цени,и двете девойки са много приятни-не смятам,че някоя от тях е лощ избор.Като разглеждах и албумите видях, че агенцията прави каквото си го представя булката,така че все едно bouncinggirl Всичко ще е СССУПЕР!!!.....Дай Боже good
 
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #316 -: февруари 05, 2010, 15:18:21 »

Забравих да кажа , че не сме с видео "Надежда",това още не съм го измислила pardon Good luck
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: февруари 05, 2010, 15:38:11 »

 give_rose Супееееер, добре сте го измислили!  Bravo Звучи нестандартно и много хубаво! Поздравления!  Bravo
Ами, в такъв случай булките на тази дата ще сме поне 3 в Казанлък, понеже знам за запазен час след нашия в църквата и за запитване за същата дата към видео "Надежда".
Браво на нас - избрали сме си актуална даичка за сватба! Wink
И аз мисля, че и двете сватбени агенции са добри, съдейки от отзивите, и от усетеното от самата мен. Аз съм очарована от нашата!  LOVING
Деница е много мила, предоставя информацията подробно, има избор на различни видове украса, а самата украса, която имах възможността да видя е уникално красива, пък и в това си се обедила самата ти, виждайки тази в р-т "Зорница". smile
« Последна редакция: февруари 05, 2010, 16:07:14 от lunno momiche » Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #318 -: февруари 05, 2010, 16:15:39 »

 Да ти призная, 5 дни обикаляхме Русе за да си намерим място,"да е с градина, ресторант за 90 човека и прилични стаи,поне 25",не намерихме и бях много обезкуражена SUICIDE...Когато решихме в Казанлък приятелят ми каза "Абсурд,в Русе не намерихме,камо ли..."На Зорница попаднахме през сайт за хотели и бях много приятно изненадана и щастлива yahoo look Евала му на тоя Казанлък god
 Вчера бъдещета ми свекърва ни запазва час в общината и ми каза ,че запазени часове за 21ви са от 17 и нашия-18.00.Не занам дали има и други,ама може да се засечем по Тюлбето,да спретнем едно булчино хоро с 2 булки,пък може и повече пари да съберем goody ROFL
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: февруари 05, 2010, 16:26:11 »

   miffry, ние 1-во в гражданското си записахме 18ч, обаче после като сметнах късно ни идва и Анели със съвета си, че ще ни е късно влизането, съвсем ме доубеди, за което много благодаря на Анели.  give_rose И така се обадих да го изместят в гражданското за 17ч, макар че те са две лицата, нямаше да има проблем дори един и същ час да си бяхме избрали. Wink
Идеята за булченското хоро си я бива. Wink  funnytooth НОООООО нали има поверие - в деня на сватбата булката не трябва да вижда друга булка - носело нещастие уж, макар че аз много не вярвам на тези неща.  nea
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #320 -: февруари 05, 2010, 19:44:12 »

 Вторият план със сигурност е по-добър! *THUMBS*Ние решихме за 18.00, защото след ритуала веднага влизаме в ресторанта.Всъщност не знам колко е дълъг ритуала,но се надявам,не повече от 30 мин.Някой има ли идея? grandpa
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #321 -: февруари 05, 2010, 19:51:09 »

 Момичета,щях да питам ,имате ли идея дали в Ралица шият булчински рокли?Харесах си модел, но не знам къде да ида да ми го направят (малко е рано, още ама просто се чудех pardon). Май трябва да звънна на Светла, да я питам.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 05, 2010, 20:21:52 »

miffry, на мен ми казаха, че е около половин час ритуалът. smile
И Светла и Деница шият рокли. smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: февруари 05, 2010, 21:43:49 »

miffry, Ралица шият със сигурнност. Погледни снимките в албума на Pavla - на нейната сестричка, която е булката ролята я бяха шили там - незнам дали точно Светла шие или друг от агенцията.
До колкото си спомням, Павла беше писала, че са много доволни - може да видиш в старата тема има мнение  good
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #324 -: февруари 06, 2010, 12:36:49 »

 Мале, Бубка, златна си!!:thanks:
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #325 -: февруари 06, 2010, 13:43:24 »

Здравей,мила miffri!Изключително много ми е приятно,че наистина булките растем ,което супер,значи има влюбени,което е най-красивото нещо на този свят Bravo *INLOVE*Аз ще съм с агенция "Деница",датата ни е 10 юли,да се похваля вече си имаме и датичка,Деница на мен лично много ми допадна,и цените при нея са сравнително по-добри,относно нашата финансова възможност,така ,че мила сладурано,ако имаш нужда от нещо питай,ние днес ще ходим до "Свети Пророк Илия" и ще дадем капаро,и така малко по малко ще се захващаме,да са ни живи и здрави родителите иначе без тях сме за никъде,специялно в нашия случий де,ще помагаме с каквото можем и колкото можем мила danceg good give_rose give_rose give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #326 -: февруари 06, 2010, 15:02:48 »

 danceg yahoo Иеее,запазихме си датичка за царквата на 10.07.10г. в 17:00,и съм много щастлива,тази седмица и ресторанта и съм супер girl_wink blum give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: февруари 06, 2010, 15:07:38 »

bobi123, Bravo
Много се радвам за вас!  girl_wink  give_rose
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #328 -: февруари 06, 2010, 15:44:14 »

 Боби 123,честито! След като изберете дата,нещата вече изглеждат много по-реални...аха и ще се случат weddingday Дано всички приготовления ти минат по вода,без никакви нерви и да ти се получи точно както си го представяш,ей тогава ще е идеално,нали? give_rose
 Относно цените,дано на Деница са им по-добри,аз с Ралица вече съм се ангажирала,а на фона на тоталния разход (малиии колко пари ще хвръкнат  heat,жалко,че няма иконка"разорен"),разлики от 50-100лв. не са ми важни.Цялостната ми идея е, да не давам много пари за покани, бутониерки и такива неща,повече ми се иска украсата да е много красива.Някак си, имам идея,за кое ми се дават пари и за кое-не.Знаеш, на всеки са му важни различни неща pardon
 Ама и аз как съм минала на вълна "сватба"!!!Май ми е рано от сега.
 В крайна сметка всички ще си направим най-,най-хубавите сватби, и всичко ще е по ноти danceg Сватбаааа banana
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #329 -: февруари 06, 2010, 15:52:48 »

Боби 123,щях да питам какво стана с роклята,какво реши pullpigtails?
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines