Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:22:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121225 пъти)
 
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: януари 18, 2010, 12:58:40 »

и вътре(съжалявам, но не мога да прикачам по няколко снимки на пост)


* arkain.jpg (48.77 KB, 700x525 - видяно 209 пъти.)
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: януари 18, 2010, 15:20:50 »

Pavla, супер е!!! Много е красиво!
А имаш ли спомен дали в тези 100 лв за шатра са включени и арката отпред и масичката в шатрата?
Може би, все пак ще можем да си позволим романтиката да ни бракосъчетаят на Тюлбето, ако бъдем по-пестеливи.  yahoo

 Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine
Аз сега се замислих за нещо - дали ще е удачно за гостите ,август месец, когато ще е толкова топло, да присъстват на церемония на Тюлбето?  sad  Вие как мислите по този въпрос?
Или, за да им е прохладко - да им купим по едни шапки с вентилаторчета?  funnytooth (това в кръга на шегата, разбира се)
« Последна редакция: януари 18, 2010, 17:08:57 от lunno momiche » Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: януари 18, 2010, 21:35:51 »

lunno momiche да мисля че всичко, което се вижда наоколо е включено в цената (маса, арките и самата шатра). Имаше нахвърляни около шатрата зелени топки с бели цветя в тях(около самата шатра), които не знам откъде са(агенция или ресторант), но предполагам са от агенцията и предполагам са им включени в цената.
За жегата незнам ама на нашата сватба беше супер топло и всички издържаха...не се притеснявай ако има някой прекалено тежко да му идват жегите(баби и дядовци) предполагам шапките с вентилаторчета ще са добре дошли  girl_wink за младите не се притеснявай те ще са добре така или иначе... drinks 
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 20, 2010, 21:43:02 »

А къде се изгубиха останалите кандидат булки?
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #259 -: януари 22, 2010, 16:22:14 »

TУК СМЕ give_rose ПОГЪЛНАТИ ОТ РАБОТА НАПРАВО НЕ МИ ОСТАВА ВРЕМЕ ДА ПОМИСЛЯ ЗА ТОВА sad ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ!НИЕ ОЩЕ НИЩО НЕ СМЕ ИЗМИСЛИЛИ ЗА НАЩА СВАТБА,АМА Е ВРЕМЕ ВЕЧЕ,АПЪК ИДЕЯТА НА ЛУННО МОМИЧЕ Е МНОГО ГОТИНА,БРАВО МИЛИЧКА *THUMBS*И НИЕ ЩЕ СКЛЮЧВАМЕ БРАК НЯКЪДЕ НА ОТКРИТО,И НА МЕН АРКИТЕ МН.МИ ХАРЕСВАТ,СТРАХОТНИ СА.АЗ НЕЗНАМ КОЛКО ВРЕМЕ ПРЕДИ СВАТБАТА ДА ОТИДА ДО АГЕНЦИЯТА АМА ЩЕ Е СКОРО СЛЕД КАТО СИ ДАДЕМ КАПАРОТО ЗА РЕСТОРАНТА И ВЕДНАГА КЪМ АГЕНЦИЯТА ДА ЗАПОЧВАМЕ ПО МАЛКО,ЧЕ КАКТО ИМА УЖ МН.ВРЕМЕ И НАКРАЯ ЩЕ СЕ УХЪЛЦАМЕ sad ЦЕЛУВАМ ВИ ВСИЧКИ И ВИ ГУШКАМ МИЛИ МОМИЧЕТА give_rose give_rose give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: януари 22, 2010, 17:05:27 »

  Радвам се, че ти харесва идейката, Bobi123!  give_rose   LOVING
Миличка, твоята датичка коя беше?
smile
« Последна редакция: януари 22, 2010, 17:24:09 от lunno momiche » Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #261 -: януари 23, 2010, 10:42:17 »

Здравейте мили момичета!Ами наща датичка още не е решена дали ще е на 10 или 11 юли,защото се чудим дали да е дневна или нощна сватбата,пшонеже с нашите баби и дядовци малко или мн.тр.да се съобразяваме и сега не сме решили още окончателно,но ако тр.да бъда честна аз искам да е нощна и моето бебе и той май я иска да е вечерта,и така но ще е една от тия две дати юли месец danceg Твоята каква ще е мило лунно момиче? girl_wink danceg give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: януари 23, 2010, 18:55:17 »

   Боби123 Flower, нашето сватбено тържество ще е вечерно.  danceg
Аз не съм се колебала дори за миг, понеже, според мен, вечер хората се отпускат повече - хапват, пииват, забавляват се и заради това искаме вечерна сватба.  yahoo
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #263 -: януари 23, 2010, 19:26:40 »

Здравейте булки  give_rose !
Колко ми липсваше темичката...Но все нямам време ,все работя а тук...бебоци, шатри...леле какви красоти!
Anelly - strahotni sladurski snimki!
Bobi123, още от самото начало, в момента в който знаех че ще има сватба бях на сто процента сигурна че ще е вечерна...Не знам защо, винаги съм си го представяла така - като че ли това си е времето за купон, все още не сме насрочили следваща дата, направо като че ли се страхувам...Ставам суеверна, като си спомня предния път като планувах...
Но разбира се всичко трябва да е съобразено и с гостите, ако е вечерна навярно ще трябва да сепомисли за гостите от други градове, къде да нощуват, а по-възрастните до колкото желаят до толкова да останат, все ще имам помощници които да ги приберат... girl_wink
Връщам се с пълна пара....Това което знам със сигурност е че ще бъде топло, най вероятно ще е Р-нт Зорница, а за DJ и водеща...Отдавна е взето решение - Милена и Жоро...Значи отново съм до датичката само....И ако измисля нещо в морска тематика.... yahoo
Как ми се иска и заря...ама прекрасни заря по време на сватбената торта....Общо взето при мен нищо ново.... girl_wink
Целувки, целувки
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: януари 24, 2010, 06:01:02 »

   Мили момичета,
За нас е сигурно, че няма да можем да имаме заря, но аз все пак искам да попитам - знае ли някоя от вас каква ориентировачно е цената за заря?  tease
  girl_in_love
« Последна редакция: януари 24, 2010, 06:04:23 от lunno momiche » Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #265 -: януари 24, 2010, 11:33:31 »

 blum blum Да...И аз ще съм благодарна, ако може някой да даде инфо за цените...Иначе съм запозната с правилата - не по-късно от 22.00 часа, което малко кофти ще се съчетае с тортата - малко рано идва, но и в един от предните постове писах вече, Милена ми обясни чевинаги може да се съчетае с нещо други и пак да стане романтично...Но за цените нямам идея..... smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: януари 24, 2010, 13:10:26 »

  Аз бях писала на Матисто Фойерверк и те ми отговориха, че, образно казано, зарята може да струва от 500 до 5000 лв - според възможностите и според това дали се иска внушителна заря или подобие на такова - все пак човек веднъж се женил.  crazy Може да е нормално за заря, но според мен това граничи с лудостта, като цена - поне според мен.  girl_impossible
« Последна редакция: януари 24, 2010, 13:22:13 от lunno momiche » Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #267 -: януари 24, 2010, 14:41:26 »

 Wink Хм, въпреки че никой не ни кара насила, малко шокиращо звучи 5 000!!! shok
Да, веднъж се женим ( то според зависи де  give_rose ), но както и да го погледнеш,  @}->--с тази цифра....хм give_rose...
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 24, 2010, 17:22:10 »

Аз писах в темичката за годежните пръстени, но съм толкова щастлива, че и тук ще се похваля! yahoo  girl_in_love
  МОМИЧЕТА, НАМЕРИХ СИ ПРЪСТЕНА!!!   yahoo
Милото ми го е купил и го "крие"...    funnytooth
Аз няма да се издам, ще изчакам да ми предложи, но съм толкова щастлива!    danceg Толкова е хубав. Златен е, с цирконче - във формата на сърце.   heart Много е красив!!!   girl_in_love
  yahoo yahoo yahoo
  Girl_hide
  Sunshine
« Последна редакция: януари 24, 2010, 18:00:02 от lunno momiche » Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #269 -: януари 24, 2010, 20:59:40 »

Честото!!! Радвай му се, а когато наистина " го видиш за първи път"  pardon му се радвай още повече.......... pleasantry
ееееееееееееееееех, че романтично.
аз незнам защо...не съм получила такива екстри още...
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines