Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:20:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121223 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: февруари 01, 2010, 16:22:18 »

Спокойно, до утре надали някой ще мине да запише нов час.
И аз така сменях часа в църквата (с 30мин или с 1 час го промених) - нямаше проблем  good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: февруари 01, 2010, 16:37:20 »

Bubka,  Anellly  give_rose
Момичета, толкова много ви благодаря на всички - страхотни сте, не съм очаквала толкова силна подкрепа!  Bravo БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ!  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose 
« Последна редакция: февруари 01, 2010, 18:17:53 от lunno momiche » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: февруари 02, 2010, 09:45:38 »

Искам да благодаря специално на Yaci за телефона, който ми изпрати на църквата! give_rose
Току-що смених часа и така - новият ни график е 15:30ч църквата, 17ч гражданско и около 18 - 18:30ч ресторант.   danceg  Sunshine
« Последна редакция: февруари 02, 2010, 10:49:09 от lunno momiche » Активен
beri7
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #303 -: февруари 02, 2010, 11:18:42 »

Здравейте на всички тук във форума. Отдавна не съм се включвала,но бях доста възпрепятствана. С тъга искам да съобщя ,че нашата сватба щеше да бъде през март, но се случи нещо непредвидено и лошо. На моето мило баба му почина и сега се налага да отложим с няколко месеца сватбата. обадихме се в Агенцията на Деница, за да я предупредим. Аз се чувстам ужасно , а за милото да не говорим.
Тя ме поуспокои, като се зае да организира и предупреди на всички места ,където сме запазвали да отворят датата ни
успех на всички момичета ,на които им престоят сватби, а на тези които вече са минали щастие и късмет за в бъдеще
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: февруари 02, 2010, 11:37:41 »

beri7  съжалявам за лошата новина, но мисля че не е трябвало да отменяте сватбата.
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #305 -: февруари 02, 2010, 11:56:18 »

beri7 Аз също ти съчувствам и съжалявам за това което се е случило в семейството на бъдещия ти съпруг. От една страна Aneli  е права, има време доста до Март месец, може би не е било необходимо да я отменяте..Аз лично се почувствах много кофти  sad когато трябваше да направя същото, но от друга страна бабата - е майка на свекър или свекърва ти, т.е. много близък роднина, щом така сте преценили, значи това е правилното решение...
А и така ще имаш още повече време да изнамериш по-оригинални идейки за великия ден!
 give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: февруари 02, 2010, 18:16:40 »

beri7 , много съжалявам за случилото се!
...  give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: февруари 04, 2010, 17:20:36 »

   Аз мога да споделя, че вече се спряхме окончателно в избора си на агенция. Нашата сватбена агентка е от салон "Деница".  smile
Направи ми впечатление милото и отношение, приемливите цени и разбира се - красивата украса.   Girl_hide
« Последна редакция: февруари 04, 2010, 17:25:10 от lunno momiche » Активен
beri7
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #308 -: февруари 04, 2010, 18:01:01 »

Най-накрая да видя в тези форуми ,че нещо се говори и за салон Деница.Хей Lunno momiche, поздравления за решението . Нашата сватба както бяхме написалисе отлага във времето. За сега все още не сме избрали дата , ( неудобно е да обсъждаме с близиките) заради случилото се.Но най-искрено ти пожелавам лека подготовка .Ние също бяхме очаровани от този салон и аненция деница, по време на срещите ни . Изключително точна,прецизна и ясна. Ако има и други съфорумки , които са ползвали услугите им, пишете. 
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: февруари 04, 2010, 19:00:37 »

  Надявам се да не звучи като реклама, но и на мен ми хареса много Деница. smile А и ми повлия факта, че лично видях красивата украса, която бяха сътворили. smile Беше много хубава!  Girl_hide
Останалите пък булки са ползвали услугите на "Ралица" и са доволни, за което се радвам.  Bravo  pardon Мисля, че и аз ще бъда такава. Wink  danceg
Все пак въпрос на избор - вярвам, че и двете са способни и добри! Wink
« Последна редакция: февруари 04, 2010, 19:34:22 от lunno momiche » Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #310 -: февруари 05, 2010, 11:53:58 »

 Здравейте момичета give_rose.Дойде време и аз да се влея във вашите редици.Надявам се на помощ, защото съм русенка, живееща в София, организираща сватба в Казанлък (ще си вземам мъж от там gu6).Трудна работа.Късмет на бъдещите булки, дано всичко ни се получи по план! girl_wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: февруари 05, 2010, 12:39:23 »

   Мила miffry,  Welcome  give_rose
Направила си един чудесен избор, като си решила да се запишеш в този форум.
Аз лично съм една бъдеща булка и с това, което мога, ще помагам!  girl_wink
Но пък тук, в тази тема, с тези мили и отзивчиви булки от Казанлък, сме ударили джакпота!  thank you на всяка една от тях!  give_rose
Има толкова много полезна информация във форума - използвай я. Wink Желая ти приятна подготовка, изпълнена с много положителни емоции и незабравимо и неповторимо булченско вълнение!  Good luck
Много се радвам, че броят ни нараства.  yahoo
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: февруари 05, 2010, 12:42:04 »

miffry, привет и от мен!
Аз бях на същия хал като започнах организацията - от Добрич, живееща в София и с мъж от Казанлък, та хич не ми е трудно да си представя какво те очаква.
Както Лунно момиче ти е писала - ще помагаме с каквото можем, че в такива моменти липсата на информация е най-големия проблем  Girl_hide
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #313 -: февруари 05, 2010, 13:30:35 »

 Да си призная, хвърлях по едно око тук и вече основните избори бяха взети  :thanks:Реших да пиша, защото се оказва, че с lunno momiche ще сме булки по едно и също време- ще ми е приятно да имам с кого да споделям емоцията Сватбаааа
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: февруари 05, 2010, 13:38:36 »

miffry, ВЯРНО ЛИ?!  yahoo МНОГО СЕ РАДВАМ!!!  yahoo
Вие ли сте в църквата "Свети пророк Илия" след нас - от 16ч и сте в р-т "Зорница" и с видео "Надежда"? smile
Аз много ще се радвам също да обменим информация. smile
От къде ще те вземат - какво измислихте? smile   Докъде стигнахте с подготовката?  danceg
  Flower
« Последна редакция: февруари 05, 2010, 14:47:08 от lunno momiche » Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines