Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:29:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121239 пъти)
 
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: януари 27, 2010, 19:03:46 »

lunno momiche утре ще имаш номера на "Ивет", че днес неуспях да ги хвана-бяха затворили. Но утре ще излизам сутринта и ще го взема! Съжалявам, че неуспях тази вечер.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: януари 27, 2010, 19:10:44 »

Благодаря ти за помощта и за старанието, Anellly!  give_rose  air_kiss
Ние в други ден ще пътуваме за Казанлък. А пък, Anelly, явно толкова скоро няма да ни трябват координатите на "Ивет", понеже кумовете ни отказаха и няма да взимаме торта в такъв случай.  cray
Не знам само при нас така ли се случва с тази подготовка - 2 дни съм толкова щастлива, 3 дни - безкрайно нещастна!  cray До август ще се побъркам!   Плачещо момиче
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: януари 29, 2010, 11:43:30 »

Ама как така ви отказаха?Защо? Да не би да е поради финансови причини? Защото ако е това всичко може да се промени. Не са нужни чак толкова много.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: януари 31, 2010, 07:00:12 »

Да, Anellly! sad Причините са финансови. Безброй пъти обяснявах, че не искам абсолютно нищо, освен ТЕ да са хората, които ще застанат до нас в най-важния ни ден, но те не приемат - имало си традиции, домът им би за ремонт...  cray Макар че кумата е навита, но кумът е твърдо НЕ.  lac
Кумата ми остави малко надежда, като каза, следващоя път да поговорим пак с него. Честно ви казвам - безкрайно ми е мъчно.  Плачещо момиче
   А сега да ви кажа какви ги свършихме в Казанлък.
То беше истинско приключение това пътуване. Тръгнахме към 11 часа в петък, заради многото сняг и към 14 ч бяхме в Казанлък. И започнахме да обикаляме 1-во ресторантите - Палас, Казанлък и Зорница. Колата се прецака нещо и преди всяко тръгване, придвидливо се спираше на нанадолнище и аз бутах, за да запалим.  sarcastic Много смешно беше.
Та отидохме в Палас - всичко супер, невероятно красива обстановка, но ни казаха, че до 00ч. трябва да сме напуснали - спирали музиката, понеже пречела на гостите от хотела. Oh my ... Това беше нашият основен вариянт и започнах да усещам как сърцето ми така затуптя от ужас, че можеше всеки момент да хвръкне. И отидохме в Зорница - там резервирано до септември.  shok Иначе беше много уюутничко. Отидох да разгледам терасата, на която голяма част от вас са сключили гражданския си брак - и казах на милото - ето, виждаш ли - тука са се бракосъчетали Бубка, Анели и други момичета. Но нямахме избор и последната ни надежда беше р-т Казанлък. Когато го посетихме, го украсяваха за сватба - много ми хареса!  heart И на следващия ден си го капарирахме - разбрахме се да се разпръснат масите и да ги направим така, че да не изглежда празно и сватбеното настроение ме обхвана - вече бях щастлива!  yahoo
   Друго, което направихме беше да си резервираме фотограф - Йонко Русев. Разбрахме се с милото, че ще се лишим от нещо, но не и от красивите му снимки, за да можем да си го позволим и така - бях още по-щастлива от срещата си с нашият фотографtease
Запазихме си и час в църквата - "Свети пророк Илия" за в 16:30. Wink Толкова е красива.  Girl_hide
Запазихме и дата в гражданското за 18:00, като си казахме, че искаме изнесен ритуал на Тюлбето.
Понеже "Ралица" не беше отворена, посетихме "Деница" - много ми хареса украсата на р-т "Казанлък", която правеха - с изключение на това, че калъфите бяха смачкани и този детайл много ме подразни.
И последно - капарирахме и ди джейте ни - Елица и Жоро и мога засега да ви споделя впечатлението си, че Елица е много готин човек.  danceg
Остана ни да запазим видеото, но нашият "кум" ще има тази грижа, понеже на нас не ни остана време.  pardon
Извинете ме, много хаотично пиша, но се събудих много рано и реших да ви разкажа какво ни се случи. smile
« Последна редакция: януари 31, 2010, 07:23:02 от lunno momiche » Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #289 -: януари 31, 2010, 17:22:51 »

Здравейте мили момичета,сега и аз да ви кажа как мина нашата събота и неделя-ходихме с мойто бебе и свекървата в Асеновград и колкото много магазини обиколих толкова по-малко рокли си харесах.Тръгнахме да търсим "Булвеси" и по път намерихме и "Сияна" и аз викам на свекървата сега тук сигурно никой няма да ни обърне внимание и влезнахме песимистично настроени sad Още като отворихме вратата и ни посрещна една много хубава жена и много любезна,аз се зарадвах *YAHOO*и започнахме да разглеждаме роклите и единственно там ми направи впечатление една рокля,която струва 420 лв.Аз и мойта прекрасна свекърва мн/я харесахме и като взехме да говорим с продавачката тя ни каза,че освен тази рокля имали още малко материал за някъде още една такава и като им свърши и няма повече да произвеждат същият модел shok И аз се притесних,излезнахме и по път ми вика мойта мила майка-свекърва искаш ли да я премериш и аз направо полудях,апък и не исках от друга страна,защото знаех че няма да ми я вземе понеже отидохме само да разглеждаме и нямаше парички в себе си жената sad Зариби ме тя и аз се съгласих да я премеря,върнахме се и позволиха да я премеря,помогна ми жената да я облека,сложи ми и було,хвана ми косата с една ластичка и като се качих на т.н.подиум и направо унемях като се видях,усетих за миг от времето,че това е мойта рокля и направо стоях и се гледах и неможех да повярвам,че това е роклята която толкова време тарсех,казаха ни че ако искаме да ни я запазят тр.да оставим капаро 150 лв.,но ние нямахме толкова  и на мен ми стана мн.криво cray,защото до следващия път може жъобще вече да я няма а аз толкова мн.си я харесах и казах,че това е моята рокля,която търся :danceg:А сватбата ще е юли месец и има доста време и другото което ме притеснява е ,че за толкова време може и да напълнея,всичко може да стане за 6 месеца и съм толкова объркана незнам какво да правя,моля ви дайте ми съвет,кое според вас е най-добре,да изчакам по-нататъшна колекция или да си взема тази рокля,дайте акъл,моля ви.Мислите ли,че наистина има много време и не си заслужава @}->--Ще чакам да споделите мненията си,мили момичета give_rose give_rose give_rose Благодаря ви предварително give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: януари 31, 2010, 17:38:41 »

   Bobi123, ако си напълно сигурна, че това е твоята рокля, според мен, иди и се разбери с тях - ако трябва капарирай, да ти запазят материала за роклята и месец-два, колкото им е необходимо, преди сватбата, да ти вземат мерки и да ти я ушият. Така риска за разминаване в килограмите ще е минимален или пък се постарай да контролираш теглото си.  girl_wink
А време наистина има - зависи от това какво точно искаш.  pardon
Аз ще процедирам така - имам килограми за сваляне, затова 2 месеца преди сватбата ще ида да ми ушият роклята, която съм си избрала, а ако си харесам някоя друга, която е готова - ще ида месец, преди събитието, да си я купя. smile
Стискам палци да вземеш най-правилното за теб решение!  good
Bobi123, сподели вие избрахте ли си ресторант, резервирахте ли нещо друго? smile   give_rose
« Последна редакция: януари 31, 2010, 18:01:16 от lunno momiche » Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #291 -: януари 31, 2010, 19:26:59 »

Здравей ,Лунно момиче!Благодаря ти за съвета,дано докато отида другият месец да е още там,да ти кажа честно наистина това е моята рокля,аз съм такъв човек,че като кажа ттова ще е значи наистина е това,затова съм сигурна в избора си,апък относно резервациите не сме капарирали нищо още но мислим да сме в "Капитал",там ни направиха доста добри оферти,сега тоя месец ще даваме капарото,нищо друго не сме оправяли още мила,ще ползваме услугите на агенция "Ралица",но и нея още не сме резарвирали,чакаме заплатите да вземем и почваме малко по малко,мога да ти кажа за оркестъра който ми препоръчаха момичетата от сайта,за фотограф ще видим тоя Добромир бил мн.добър,и така общо взето,вашата датичка кога беше мила?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 31, 2010, 19:55:20 »

Bobi123, ние сме на 21.08. smile
Разкажи за оркестъра.  blum На кое видео сте се спрели?  Flower
Мислиш ли да ползваш танциори.
И ще помоля за координати на "Ралица", понеже ние не успяхме да я видим, макар че, както вече писах, видях украсата на "Деница", която е красива. pardon  give_rose
Вие момичета какво бихте споделили като мнение за двете агенции. Май всички "Ралица" сте ползвали. smile
« Последна редакция: януари 31, 2010, 20:01:26 от lunno momiche » Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #293 -: януари 31, 2010, 20:16:43 »

Мила,ако искаш дай скайп и да си попишем на длъж и на шир,мисля,че така ще е по-добре не мислиш ли,ние сега тепърва с теб ще имаме да обсъждаме много неща,айде съгласна ли си да си разменим скайповете и така ще е супер,ааа *THUMBS*Аз съм niki_bobi3
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #294 -: февруари 01, 2010, 11:12:06 »

Ама как така ви отказаха?Защо? Да не би да е поради финансови причини? Защото ако е това всичко може да се промени. Не са нужни чак толкова много.

Anelly - Много сте хубави с бебока  Bravo Bravo Bravo

Аз имам сления въпрос - Ок, предполагам за ресторанта сте дали капаро, за украсата вероятно също, до колкото помня някъде в предишни постове за твоята сватба се бяха погрижили Милена и DJ Joro - как стои въпроса с капарото с това? На мен лично така и не ми поиска, но то така и по-добре се случи след като се разминаха нещата...Въпроса ми е - ако е дадено капарото за всички тези неща ( все пак си е сума някаква) и нещата се разсъхнат( както се случи) дали ще бъде върнато капарото?
Има ли някой с подобна случка?
Питам защото ми се е случвало по други причина- дам някъде капаро за нещи и после категорично ми се отказва да ми бъде върнато...Или то затова е капаро - не се връща...
Питам просто... pardon
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: февруари 01, 2010, 11:34:02 »

grazia, аз се убеждавам, че повечето неща са въпрос на договорка. Но принципно капаро не се връща.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 01, 2010, 14:38:24 »

Ей. лунно момиче, ако сте ходили тази събота и неделя в р-т К-к ние бяхме кумове. Калъфите на столовете не са измачкани , а материята е такава. / поне нашите небяха/. За р-т за пореден път се убеждавам, че мястото не е важно - приятелите правят сватбата. За кумовете - продължавайте да ги навивете - ще клекнат. За дома щом се притесняват - винаги има решение. Може да помолят приятели да ги вземат от техния дом.   Bravo за свършената работа и най - вече за фотографа.
Един съвет променете датата за гражданския брак. Защото ще влезете в ресторанта в 19:30ч. колкото и странно да ти звучи.А в 00:00ч. наистина ще ви изгонят.А тези 5 часа ще ти минат мн. бързо. Най - добре си организирайте нещата, че в 18:00ч. да влезете в р-та.На лични ще ти пратя тел. на Светла - агенция "Ралица".
Боби, ти само 1 рокля ли премери? Пробвай още и ще видиш, че има и др. рокли които ще ти харесат. Ако пък наистина това е твоята рокла лунно момиче е дала най - добрия съвет.
Грация благодаря , Нико наистина е мн сладък.Капаро само църквата и ресторанта искат. Останалите взимат паричките като си свършат работата - то и така трябва - пари се взимат за свършена работа.
Мила, пожелавам ти от все сърце този път нещата да ви се получат и да изживеете вашата прикаска!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: февруари 01, 2010, 15:30:49 »

МОМИЧЕТА, НУЖНА МИ Е ПОМОЩ - СПЕШНО ТЪРСЯ ТЕЛЕФОН НА ЦЪРКВАТА "СВЕТИ ПРОРОК ИЛИЯ"
дали има такъв...  cray трябва да сменя часа
Намерих този номер  тел. 0431 6 25 97  , но той е закрит.  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче

« Последна редакция: февруари 01, 2010, 15:58:15 от lunno momiche » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 01, 2010, 16:04:19 »

МОМИЧЕТА, НУЖНА МИ Е ПОМОЩ - СПЕШНО ТЪРСЯ ТЕЛЕФОН НА ЦЪРКВАТА "СВЕТИ ПРОРОК ИЛИЯ"
дали има такъв...  cray трябва да сменя часа
Намерих този номер  тел. 0431 6 25 97  , но той е закрит.  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче

И аз навсякъде този номер намирам. Странното е, че той е цифров и не би трябвало да е сменен.
Можете ли да звъннете на родителите на приятеля ти или на някои приятели от Казанлък - те да отидат и да сменят часа? Или поне телефон да вземат на място?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: февруари 01, 2010, 16:09:52 »

Bubka, помолих приятелка да отиде и тя каза, че ще гледа да мине утре сутринта, преди работа, да смени часа.
На мен отвътре ми ври и кипи, понеже много глупаво постъпих, като недообмислих нещата, а църквата за тази дата вече имаше резервация и ме е страх, че може да иде още някой и да резервира часът, който ще ни устройва най-добре.  cray
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines