Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 19:48:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 3  (Прочетена 177993 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: август 28, 2009, 12:10:47 »

Дано тази тема е по-положителна от предините!!! good
 
А как се разбирате със свекървата? - част 1, част 2,
« Последна редакция: август 28, 2009, 12:21:46 от Bulechka™ » Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 30, 2009, 14:03:51 »

ние с моята свеки сме като приятелки много се разбираме , а и жената много се старае и не смее за нищо да се бърка винаги когато ссе сещам за нея ми излиза усмивка на лицето с една дума много си я обичам защото винаги гледа повече за мен от колкото за синчето си и това и прави ъважение голямо
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 30, 2009, 17:19:49 »

Предишната тема бяхте говорили за обръщението, лесно ми беше понеже аз на моята майка си и викам мама или майко а на свекървата и казвам майче още от първия ден на подписа ни, но само от уважение към мъжа ми понеже той се държи прекрасно с моята майка и също и казва майче и я кара да сияе, в началото влагах поне уважение в обръщението си, постепенно с различните изцепки, намеси и лицемерие от найна страна започнах да изстивам и много скоро май ще влагам в това обръщение умраза  diablo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 30, 2009, 17:41:40 »

много съжалявам че така ви се меси аз с моята много се обичам но въпреки това не мога да и кайа майко..някак от вътре не ми идва а тя е толкова добра бена....надявам се на твоята свекърва да и загрее лампата в главата рано или късно
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 30, 2009, 18:28:16 »

ние с моята свеки сме като приятелки много се разбираме , а и жената много се старае и не смее за нищо да се бърка винаги когато ссе сещам за нея ми излиза усмивка на лицето с една дума много си я обичам защото винаги гледа повече за мен от колкото за синчето си и това и прави ъважение голямо

liva82, дай боже всеки му такава свекърва, като твоята!!! good

За мен вече е късно pardon но поне за другите момичета!!! Wink
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 30, 2009, 19:01:34 »

Днес беше питката на нашата бебка, и свеки пак като започна Ела при мама Лидка, направо се изнервих, ама нищо не казах. Хората се споглеждаха учудено, ама те си я знаят, че е тъпо парче, така, че нищо ново под слънцето.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 30, 2009, 19:07:08 »

Оффф, тия злостери значи...няма отърване от тях и като си представя, че на всички важни моменти от живота на детето ми и тоя вещер ще присъства, направо ме задушава нещо... bad diablo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 30, 2009, 21:07:19 »

Днес беше питката на нашата бебка, и свеки пак като започна Ела при мама Лидка, направо се изнервих, ама нищо не казах. Хората се споглеждаха учудено, ама те си я знаят, че е тъпо парче, така, че нищо ново под слънцето.
това пък от нейна страна е много грозно всяко дете си има една майка и толкова.....момичета ние със свеки се разбрахме в началото че няма да си викаме майко защото не сме си такива и ще бъдем приятелки и когато има нещо ще си казваме преди да ни е подразнило...Така че ако поговорите с тях дали няма да ви разберат просто като съвет ви казвам
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 30, 2009, 21:16:48 »

като си представя, че на всички важни моменти от живота на детето ми и тоя вещер ще присъства, направо ме задушава нещо... bad diablo

Аз затова съм намразила всички празници, защото все трябва да ходим у тях, но и на мъжа ми взе да му писва и се надявам да се променят поне малко нещата
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 31, 2009, 00:57:22 »

Момичета, аз съм късметлийка - моята свекърва е на около 400 км от нас  yahoo Не ми се налага да я виждам често и това ме радва много а иначе и тя е един звяр и се опитва да казва как да вървят нещата но за щастие няма кой да я слуша danceg
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #10 -: август 31, 2009, 07:05:00 »

Абе, те и моите са на 400 км., но с труд и постоянство винаги могат да ти създадат проблеми стига да пожелаят. Добре, че не съм много конфликтна личност, защото досега сигурно щяхме да сме си изпоскубали косите.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 31, 2009, 10:58:01 »

liva82, незнам, мила ти какво си се разбрала с твоята свекърва, но повярвай ми, поне при мен с говорене не става! Всяко семейство е различен случай и всяка жена си иска своето-една сина си, друга мъжа си pardon Аз също като теб в началото така говорех, колко е мила и прекрасна и ние бяхме приятелки и ние ходехме по магазините, докато не започна да ми обяснява как трябва да си обзаведем апартамента, докато не започна да ми режисира сватбата, докато не побърка семейството ми с нейната глупост, простотия, тъпотия и егоизъм! Така, че освен да ти пожелая да сте много щастливи give_rose и да не разбереш какво е Свекървище girl_impossible, нямам какво друго да ти кажа, но когато не си сърбала попарата на чуждата майка, не можеш да ни съветваш да погововрим, дано не разбереш какво имам предвид Wink, аз съм говорила и то много, накрая се развиках, ама така, че целия град ме чу- е, и оттогава- 3 месеца не смее да ми звънне по телефона и си говорим само през сина й, който слава Богу се оказа, че наистина държи на семейството си и наистина, трудно му е да е в тази ситуация, но вижда, че тя не е права и се държи на положение!
Защото, да не дава Господ, но има семейства, които се разделят, защото синчето е винаги съгласно с майка си, е сигурно има и ужасно снахи, но аз не смятам, че съм направила малко за свекърва ми, дондурках я почти две години, а тя се подиграва със моето семейство, е тогава ще си е сама-кой както си постеле!!! Аз съм била много добра и търпелива 4 години, след като не ужава това и ми се качи на главата-тя си е виновна!!!
« Последна редакция: август 31, 2009, 11:02:14 от BaBy » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 31, 2009, 11:37:06 »

аз се разбирам добре с моята свекърва, засега не се налага жената и нени прави номера;

имам късмет в това отношение;

разбрахме се, че няма да й викам майко, пък и тя не го е искала;

аз си имам една майка и един баща;
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 31, 2009, 13:29:37 »

ами момичета явно навсякъде е различно аз с моята се познавам от 3 години и още не си е показала рогата дано отношенията ни да си останат такива
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 31, 2009, 13:58:52 »

liva82, с моята се познавахме вече 5 години, когато си показа рогата....  diablo

Дано при вас нещата си останат каквито са сега  good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines