Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 23:40:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dodo23 - 20.09.2009 г.  (Прочетена 56236 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 17, 2009, 11:45:47 »

Хайде честито госпожо! Още повече сълзи от щастие на сватбата!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 17, 2009, 13:08:45 »

Честитооооооооооо госпожоооооооо! Още по-вече сълзи само от щастие и любов!  give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 17, 2009, 14:44:27 »

Честито, г-жо!   marriage give_rose  Bravo Bravo  Bravo
Желая ти още мнооооооооооооого сълзи, но само от ЩАСТИЕ!  cray  heart twohearts
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 17, 2009, 22:23:30 »

Благодаря ви мацки за пожеланията.
Милото не спира да ме бъзика и при всеки удачен момент ме нарича госпожа Димитрова.
Много е хубаво и да можеш да се похвалиш,че вече си сключил брак.
Днес се видяхме с ди-джея-малко ме свали на земята,че се бях отнесла.
Дори и на 20-ти да не вали и да е приятно времето,ако утре и в събота вали много,няма как да направим ритуала в морската.Ще има да ни потъват токчетата в калта.А роклята не мога да знам как би изглеждала.Криво ми е защото много ми се иска да е там,а срещу времето нищо не мога да направя.

Но нали в ресторанта ще е пълен купон.Така се самоуспокоявам.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 17, 2009, 22:26:20 »

Честито и от мен г-жо Димитрова  give_rose
Много кофти така като си се настроил за нещо и то да не става, но ще стискам палци да не вали. Макар че май ще прекапе в петък и събота  pardon
Остана ли още нещо да се уточнява?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 17, 2009, 22:35:14 »

Има един братовчед дето няколко пъти искаше да идва и после размисляше.И в събота като носим нещата за ресторанта ще трябва да добавя един стол за него.Пропуснах да кажа на управителя,че имаме две дечица,да им сложат малки порции.
Искаме да си ангажираме стая в някой хотел,където да спим след купона.
Утре ще пазаруваме.В събота трябва да вземем питките и сладките.В събота съм и на маникюр.
Трябва да занеса един куп неща у родителите ми.Да приготвя тоалетни принадлежности за хотела(да не забравя и еротичното бельо!),както и дрехи за преобличане.
Днес наляхме виното в бутилките,утре ще налепим етикетите.
И май това е всичко.
После би трябвало да е ред на веселите емоции.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 17, 2009, 22:45:39 »

Има неща,които се случват и ми се виждат много нелогични.
В деня,в който започнахме да раздаваме поканите,направихме и малък списък с необходимите ни неща.
Една трета дори не се обадиха да потвърдят присъствие,което е проява на лошо възпитание(,но и на мен ми се е случвало).Голяма част от роднините на мъжа ми питаха за списък с подаръци и малко по малко го изчерпаха.
Чудно ми е защо никой от моите роднини,не попита за този списък или изобщо за това дали имаме нужда от нещо конкретно?Не е ли нормално близките ни да могат да задават подобни въпроси?
Семейството на единствения първи братовчед на баща ми решили да не идват до Каблешково.Излишно било да се разкарват. :'(И дори не попитали къде точно ще се състои брака,може би направо в ресторанта искат да дойдат.Чудно ми е не им ли е тръпка да видят племенницата си/братовчедка си,която е първата в родата,която се омъжва?Аз бих искала да са до мен и да споделят радостта и притесненията ми на този ден, да ме подкрпят!
Активен
asya23
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #67 -: септември 18, 2009, 02:05:00 »

Мила Додо,

не се шашкай за роднински работи. Да не ти пука, че братовчедите ги влече повече ракията, отколкото булчинската рокля. Това е твоя ден и те ще пият за твое здраве. Може тук да има нещо и от това, че са мъже - различни интереси. Жените ще забелязват как си украсила, какъв ритуал си направила и какви забавления е измислял ди-джея, мъжете ще помнят каква ракия са пили, кой е вдигнал тост за булката и какво са си говорили... такива са... остави ги да се забавляват както искат и СЕ ЗАБАВЛЯВАЙТЕ ВИЕ - МЛАДОЖЕНЦИТЕ, все пак това е ВАШ ДЕН.
 Elvis
ЧЕСТИТО подписване сем. Димитрови и да ви пожелая много радости в съвместния семеен живот. Помни, че най-близкият ти човек сега е г-н Димитров, след него са родителите ви, сестрите ви, приятелите (най-добрите) и цялата рода е по периферията някъде Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 18, 2009, 02:29:43 »

скъпа госпожо Димитрова  give_rose  пожелавам ти най голямото щастие на земята  twohearts
малко остана и до вашият ден и като гледам всичко върви страхотно...не се притеснявай за това дали всички поканени ще дойдат или не и кой какво казал...недоволни винаги ще има и такива които да кажат нещо неподготвени без да помислят предварително дали няма да убидят някой...
гадно е когато тези хора са именно близките но уви...
за подаръците можеш сама да си кажеш на роднините по някакъв начин от какво имате нужда...можеш да го направиш по заобиколен начин...аз примерно  blush пред една наша съседка с която сме в много близки отношения споменах че съм гледала в една покана надписа...'' За подаръците не мислете, в плик ги донесете'' не помня как стана въпрос и аз м/у другото уж че с нашите и започна коментар че колкото и да се нуждая от пари вместо подаръци няма да си напиша такъв текст и ала бала...от там се завъртя въпроса покрай това че няма как подаръци да си занесем в чужбина и в краен резултат и стана ясно че не искаме подаръци...малко е гадно от моя страна но пък има хора които не ме питат и директно казват насам натам че щели тостер да ми купят щото бил малък и съм можела да си го занеса там ...ми аз си имам всичко там за какво ми е тостер и от тука...

та такива ти ми работи колкото искаш важното е да си над нещата и да се наслаждаваш максимално на това което ти предстои  give_rose give_rose give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 18, 2009, 06:22:52 »

Благодаря ви момичета за подкрепата.Добре,че го има форума за да избягам от време на време от това,кото ме тревожи.
Честно казано знам че не мога да угодя на всички и дори не се старая.Изненадва ме факта,че най-близките ми проявяват такова странно поведение.Това са все хора,с които сме се подкрепяли в трудните моменти и очаквах да споделят щастието ми максимално от близо.
Има такива,които имат огромно желание,но нямат възможност да присъстват,а тези тук дето са на 20км им се вижда ненужно да идват.
А що се отнася до парите и подаръците,ние се нанесохме в ново жилище преди година и половина и си накупихме най-необходимата техника.Нямам нужда от ютия,фритюрник или микровълнова.Но не съм си купила кафе-машина,кухненски робот,....Така че за най-близките имаше вариянтност за подаръци.Ако някой е решил,че иска да ни даде пари,добре.Ама даже не попитаха дали имаме нужда от тостер,ютия или......
Права си мила,че най-близките най-много ни нараняват,защото ни пука какво казват.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 18, 2009, 21:48:20 »

Днес почти всички около мен ме ядосваха.Стигнах до заключението,че явно съм се изнервила.Сега разсъждавам ясно и разбирам че съм се хващала за глупости.
Всичко върви по план и май само времето ни обърква.Утре е последния ден за организация.В неделя остава само да се забавляваме.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #71 -: септември 18, 2009, 22:20:06 »

 Спокойно, сватбата си е сватба ! И камъни да валят все тая. Има и по-тежки случаи. На 20 в Бургас няма да вали. Вижда се от синоптичната карта. И да вали сватба ще има. Срещу сватбата и времето не стои.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 18, 2009, 23:52:24 »

Диде , не се ядосвай за такива неща, наистина някои хора не могат да преценят че с думите си биха те наранили много, но такива сме хората  pardon
Вече си г-жа Димитрова, така че няма да ти пожелавам да се наслаждаваш на последните си дни като мома, а напротив- на първите дни като жена намерила човека с когото да изживее всички моменти в живота си и вече свързала живота си с него  give_rose
Наслади се на последните приготовления и се подготви за най-страхотния ти ден - празника на семейство Димитрови  Wink
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 19, 2009, 20:23:08 »

Честитооо миличкаааа!!!!

 give_rose
Пожелавам ти утре най - незабравимият ден в живота ти да мине като по водаМного усмивки любов и безкрайно хубави моменти-.,!!!

Целувкии
« Последна редакция: септември 19, 2009, 20:24:43 от Кardigansder » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 19, 2009, 21:37:28 »

Благодаря ви момичета за пожеланията.Всички сте много мили и добросърдечни.
През месеците,в които подготвях сватбения ни ден и пишех или четях в този форум,за мен беше много ползотворно да споделям грижите,радостите и терзанията си с вас-булките от форума.Всички ми бяхте незаменима помощ в дилемите и бяхте най-добрият слушател.
Благодарна съм,че намерих място,където да мога да говоря с хора,които знаят през какво преминавам!
Благодаря най-вече на бургаските булки,но на всички пожелавам здраве,семейно щастие и изпълнени с детски смях дни! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines