Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 23:48:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dodo23 - 20.09.2009 г.  (Прочетена 56261 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 08, 2009, 17:32:49 »

Вчера купихме и виното-така както исках една трета е бяло,а другото червено.Упях да измия и почистя всички бутилки за ракията,но сега остават по-голямата част-тези за виното.
Днес си поръчах етикети за бутилките в офис-1,ще са готови в петък.Момичето там беше много търпеливо и отзивчиво,но и аз не проявих големи капризи.Мисля,че етикетите няма да са черешката на тортата,но за мен са задоволително добри.
От сватбения салон ми се обадиха,че роклята ми е готова,ще я взема в четвъртък.
Днес си купих бельо за сватбата и за след сватбата blush,но нещо не съм доволна от избора,който имаше,та може да си купя и друго.
Купих и бижута дето май няма да се вържат много на роклето,но като я взема ще преценя.

Свързахме се с танцьорите и обещаха тази седмица да се чуем и да се разберем окончателно,но нещо несериозно ми звучат.
За сега това е......
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 08, 2009, 19:40:27 »

 Bravo все повече напредвате.
Желая ти спокойни дни до  Сватбаааа
Няма да мога вече да следя подготовката ти , но знам че всичко ще е супер  good
Пожелавам ви прекрасен Сватбен ден и нека усмивките не слизат от лицата ви   give_rose
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 10, 2009, 14:40:38 »

Браво Додо, напредна ли сте доста с подготовката.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 10, 2009, 16:41:20 »

Днес свършихме доста работа:
Взех си роклята и съм възмутена,че ми взеха 30лв за поправката.Взех си и болерото.Минахме през Обредния дом и си платихме брака,ще подпишем на 16-ти;
Срещнахме се с танцьорите и се разбрахме с тях;
Уредихме автобус,който да транспортира гостите,които не искат да дойдат с личните си автомобили.
С милото уточнихме менюто.А в събота ще се видим пак с управителя на ресторанта за да го уточним и с него.
Запазих си час за пробна прическа и за маникюр.През седмицата ще се видя и с гримьорката.

Направо не остана.....
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 10, 2009, 23:04:48 »

 smile Не остана да- браво за свършените задачи и ако можеш почини си  на 19-ти или поне колкото можеш! Всичко ще О.К. в големият ден........ good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 13, 2009, 21:50:58 »

ехо.....какво става с вас?
До къде стигнахте ?
Остана ли нещо важно , което да се прави?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 14, 2009, 06:51:57 »

Ленче радвам се,че си пак на линия.
До къде стигнахме-уточнихме всичко в ресторанта-кога какво ще се носи,количеството на алкохола,пилета,торти,меню.За първи път се изнервих толкова много от както е започнала подготовката,докато със свеки разпределяхме гостите.В крайна сметка се стигна до компромисно решение и май и двете сме доволни.
Етикетите ми се получиха много добре-снимки има в темата за етикетите и в галерията ми.
Вчера успяхме да налепим бутилките с ракийка,която за моя изненада се оказа 8-годишна,отлежала с някакви клечки....абе много пивка!
 CHEERS
Днес се надявам да се видя с хората от агенцията за да уточним някой дреболии.
Трябва да се срещнем с ди-джея и видео-оператора.
Утре съм на пробна прическа,тия дни ще се видя и с гримьорката.
А в сряда подписваме.
Днес мама и свеки ще отидат да платят тортата,че ние нямаме възможност да идем.
Утре ще поръчам питки.
За сега това е!
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 15, 2009, 08:36:13 »

Здравей!
Сигурно си развълнувана за утрешното подписване smile Каво си приготвила за там - има ли специално облекло, кой ще присъства, ще правите ли снимки....?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 15, 2009, 09:21:24 »

Странно,но изобщо не съм нервна-вълнувам се в известна степен,но съм много спокойна.Нямам никакви притеснения за сватбата.Мисля,че всичко е добре организирано,всеки си знае мястото и ролята,а сестра ми се оплаква,че съм я натоварила с непосилно количество задачи pleasantrydanceg
Вчера ходих до агенцията и там отметнах доста неща.С наближаването на деня,се убеждавам какви професионалисти са там-за всяко нещо,което поискам имат готова концепция,която да ми предложат.Ако нещо е непосилно ми дават обоснован отговор защо е така.
Мисля,че мога да се похваля,че ще получа калъфите за столовете като подарък от тях.Това особенно ме радва,защото много ми харесват,а се колебаех дали да ги има или не.
Единственото,което ме тревожи е времето.Давам си сметка,че голяма хапка лапнах с този изнесен ритуал-ако завали сутринта-добре,отказваме се от този вариянт и отиваме в 6,30 в ресторанта.Ако завали в 3,30 когато вече сме тръгнали за Бургас къде гостите ми ще се лутат 3 часа. girl_impossible

А за утре- не съм намислила нищо специално-едно костюмче,което ми е новичко,отиваме заедно с кумовете и толкова.Ще направим няколко снимки,така че ще ви пусна нещичко!

Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 15, 2009, 09:27:53 »

Пропуснах да ви разкажа,че с милото си спретнахме по една вечер с приятели-трудно е да се нарече точно моминско/ергенско патри,но на мен ми беше забавно.До колкото знам и при мъжката част е било така.
Днес се чудя дали да поръчам на милото една тениска с някаква тематична щампа.Каза ми,че ще ме изненада с букет,та и аз да го изненадам с нещо.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 15, 2009, 10:03:16 »

Не подценявай партито си, щом е било забавно, значи си е било твоето моминско парти. Не е задължително да има специални неща важното е да си се забавлявала. А за времето- аз всеки ден следя прогнозите и се надявам да е хубаво времето , но.... Ние ще сме си слънчица и ще си греем цял ден  Wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 15, 2009, 19:31:49 »

Момичета,днес бях на пробна прическа.Без лак е или други подобни,но мисля че фризьорката хвана идеята,а аз съм доволна от това,което се получи.Реално масурите ще са по тънки,по прибрани и няма да има толкова свобоно хвърчаща коса.

Поръчах и тениска на милото-и там беше една чудесия:казаха ми че ще я донесат чак другата седмица.Добре,че се сетих да попитам дали не могат да я изпратят в Пловдив.Мои близки,които са от там ще я получат и ще ми я донесат в деня преди сватбата. yahoo


* DSC00245.JPG (67.47 KB, 373x280 - видяно 1741 пъти.)
« Последна редакция: септември 15, 2009, 19:36:20 от dodo23 » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 15, 2009, 19:32:24 »

Ето и още един вариянт!


* DSC00243.JPG (56.96 KB, 333x250 - видяно 1753 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 15, 2009, 19:33:06 »

И последно!


* DSC00244.JPG (59.06 KB, 333x250 - видяно 1760 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 16, 2009, 21:39:27 »

И така........вече съм госпожа!Днес в 16,15 сключихме граждански брак!Беше много вълнуващо и да си призная не можах да скрия една сълза.Бях много спокойна и не очаквах подобни емоции,но когато се изправихме в онази зала,музиката,която звучеше и служебното лице,което ни приветства и започна да говори с един равномерен,но тържествен глас....беше от онези мигове,в които дъха ти спира и трябваше да преглътна преди да кажа своето ДА.И след потвърждението на милото,го настъпах.
Започнаха да пристигат и първите поздравления.
За съжаление милото тази нощ е на работа и ми липсва повече от всякога.

Вечерта се видяхме и с гримьорката,направихме една проба-разбрахме се как ще се получи грима.
Утре имаме среща с ди-джея да уточним последните подробности,в петък пазаруваме алкохол,безалкохолни и всичко необходимо за трапезите по домоете ни.В събота взимаме питките и сладките......
И в неделя-трябва да бъде най-безоблачния и недъждовен ден в живота ни,най-щастливия и най-красивия. smile
Денят на семейство Димитрови!


* PIC_0008.JPG (71.49 KB, 333x250 - видяно 1759 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines