Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 04:32:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на dodo23 - 20.09.2009 г.  (Прочетена 56318 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 04, 2009, 08:15:56 »

Като вървя не е толкова странно-не се спъвам.Ама каквато съм щура ще искам да съм на всяко хоро.И ако реша да сменя обувките с по-ниски,ще трябва шаферите да вървят след мени да ми я носят роклята.
Така че,щом е възможно мисля да се разделя със сантиметър-два.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 04, 2009, 08:25:51 »

dodo23 щом ще ти бъде така по-удобно направи си я,за да си спокойна в деня на сватбата,а не да се притесняваш постоянно да не е настъпеш и да не направиш някое салто! good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 04, 2009, 08:40:02 »

Гледам,че по другите теми бъдещите булки са дали малко повече информация.Но аз нали съм си разсеяна......
Та:
Гражданският брак-в Морската градина на Бургас.
Купонът в ресторант"Университета".
Фото и видео-Сарокови-милото избра от онези фото-бук мисля му беше името-албум дето струва 300лв blush
Ди-джей-Станислав Жеков-много се зарадвах,че на сватбата на Kardigansder пак се е представил на ниво.
Оркестър-тук от родното Каблешково.
А танцьори още нямам.Дано да изкочи заек от тази шапка,че инъче не знам кой ще играе ръченица на кума.
Вчера със сестра ми решихме,че щом със поканите се справихме,ще се справим и с етикетите.Днес трява да купя самозалепваща се хартия и да пробвам принтера.
Свеки ми донесе една кошница,която трябва да украся,така че ми трябват и разни сатенени панделки.
За булките,които ще закичват госите-мисля,че това е много практично-в кошницата ще сложа нещо като купичка,в която гостите да пускат паричките,в друга купичка-карфиците,и около тях ще разпръсна самите цветчета.
На мен ми се е налагало няколко пъти да закичвам и е много кофти паричките да падат от таблата,на която са цветчетата.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 04, 2009, 16:33:24 »

Да се отчета какво свърших днес:
-ходих до булченския магазин за да ми оправят дължината на роклето;
-поръчах си болеро-много се надявам да не ми потрябва;
-поръчах тортите-голямата и за кумата.Тортата ще бъде тази,която показах по назад-4 етажа-114 парчета-350лв.Вътре има някакви стойки вградени,които ако върнем ще ни възстановят 30лв.За кумата тортата е 16 парчета и струва 36лв.
От час се занимавам с една кошница и пускам снимки за да видите резултата.Има още какво да се пипне,защото лентата не ми стига да я обвия напълно.


* Copy of PIC_0328.JPG (74.83 KB, 333x250 - видяно 2838 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 04, 2009, 16:33:58 »

и още една...


* Copy of PIC_0329.JPG (70.07 KB, 333x250 - видяно 2848 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 04, 2009, 16:34:52 »

и последно!

Днес като ходих до Захарото,ме записаха под номер 7 за сватбена торта за 20.09.Колко ли поръчки могат да приемат още.... Torte


* Copy of PIC_0330.JPG (69.37 KB, 333x250 - видяно 2827 пъти.)
« Последна редакция: септември 04, 2009, 16:38:43 от dodo23 » Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 04, 2009, 16:44:43 »

dodo23-всичко,което си сътворила е прекрасно.изглеждаш като принцеса с роклята-много е нежна,изчистена,няма нищо излишно Bravo.Поздравления за избора.желая ти спокойствие,много усмивки и не забравяй да продължиш да се наслаждаваш на последните дни подготовка до големия ден give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 04, 2009, 16:55:26 »

Благодаря ти sealight!Мисля,че украсата на чашите ти е същата като на моите.А твоята сватба за кога е планирана?Сложи си лентичка,за да те следим.
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 04, 2009, 17:06:13 »

dodo23-би трябвало да имам лентичка  blush
да украската май е същата good,а сватбата е на 10.10.2009г
сега уча за държавен изпит и не ме е втресло още,но като гледам какви красоти сте измайсторили-дано  ми стигне един месец да оправя дреболийките crazy
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 04, 2009, 17:25:31 »

Сети се колко съм разсеяна щом не съм я видяла!Извинявай!
Имаш още достатъчно време.Сега се съсредоточи в подготовката за изпита,после ще подготвиш сватбата.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 04, 2009, 19:10:22 »

Додо, честита темичка! Изчетох всичко.  Bravo за организацията, кошницата е много хубава!
За танцьорите - питай агенцията, ако не ще те свържа с моите, ама момичето работи и като стюардеса, а сега сезон и не знам кога ще е свободна.
С "Диаманти" ли бяхте и вие?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 04, 2009, 20:28:01 »

Не,Кикси.Със Мирена сме.От там ми казаха,че Сарикови могат да ми предложат.Имам още някого предвид,но ако се налага ще искам помощ.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 06, 2009, 00:05:01 »

Мила честита темичка и от мен...едва сега я видях и на един дъх прочетох всичко  Bravo
справяш се страхотно макар и да казваш че си разсеяна всичко е на ниво...  Bravo
вече ти писах и в друга темичка за етикетите но пак ти казвам и тук...ако имаш нужда от помощ на среща съм  good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 06, 2009, 06:27:45 »

Благодаря ти Радост!
Първоначално с милото бяхме избрали вашата дата,но така се случи,че преместихме на 20.А то се оказа една символика...... shok
За виното бутилките ми са от Персона.Оригиналните им етикети са си правоагълни.
А за ракията са от Помориска май мускатова.
Аз се пробвах да си направя нещо като шаблон,но след 15 мин резултатът беше отчайващ.

Едва ли е тук най-точното място да питам,но как разпределяте съотношението на виното-бяло-червено.
Моят мъж вчера ме запита защо ни е бяло вино и кой щял да го пие?Направо не повярвах,че барман може да ми зададе такъв въпрос,но явно и той е почнал да се шашка.
Та за виното -аз си мислех че е нормално една трета от количеството да е бяло,а останалото червено.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 06, 2009, 22:24:15 »

в ресторанта като говорехме за алкохола ми казаха че по това време не вървяло червено вино и само си оставало...управителя е много пекан и ни каза за всяко нещо как да смятаме...за маса от 20 човека ни каза че 3 бутилки са предостатъчно защото мъжете по принцип пият ракия после бира а виното се пие повечето от жените и то не всички...и затова ние го смятахме по 3 бутилко на маса от по 20 човека а червено няма да имаме...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines